Įkraunama...
Įkraunama...

Butai S.Neries gatvėje

QUOTE(julya @ 2009 05 31, 11:11)
as tai kazkaip jusu pozicijos nesuprantu... jus gal statete tuos namus kad taip aktyviai ginate juos... na nesvarbu. o nusiteikimo is ankstinio nebuvo,atvirksciai,maniau kad zmones neteisingai kalba apie siuos namus,bet pati isitikinau.. nusipirksiu siandien moment kliju susiklijuosiu viska ir pagyvensiu bent si menesi,gal priprasiu... tik kaip priprast prie tu kaimynu,jie tiesiog kalba o as girdziu,siandien miegojau tai kaimynai savo kambaryje vaiksciojo o as jau pasokau-galvojau kad mano bute kazkas vaiksto  doh.gif

tu namu nestaciau, bet gyvenu vienam is tu namu, ir jeigu paskaitysit savo zinute dar karta, gal tada mane suprasit...va tokia mano pozicija.
Del garsu - taip, girdisi kaimynai, bet kai kalba garsiai ir kai vonioje leidzia vandeni ir pritariu, kad garso izoliacija nera gera, bet nelygu su kuo lyginsi. Gyvenau as ir blokiniam, tai garso izoliacija vienodai prasta. Is vis, nuo kaimynu priklauso, kaip juos girdi - gal jusiskiai triuksmingesni, be to jautriau zmones miega naujose vietose smile.gif
Del klijavimo su klijais, tai is vis nesuprantu, ka klijuot reikia bute. Siaip apdailos kokybe priklauso nuo medziagu ir kas dare, pvz. pas mus viskas ok jau 3,5 metu, nes daryta buvo sau, o ne nuomotis.
ne taip ten blogai, kaip priraset, tiesiog pigesni ekonomines klases butai ir tiek...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Algirdasas: 31 gegužės 2009 - 12:56
QUOTE(Algirdasas @ 2009 05 31, 14:45)
tu namu nestaciau, bet gyvenu vienam is tu namu, ir jeigu paskaitysit savo zinute dar karta, gal tada mane suprasit...va tokia mano pozicija.
Del garsu - taip, girdisi kaimynai, bet kai kalba garsiai ir kai vonioje leidzia vandeni ir pritariu, kad garso izoliacija nera gera, bet nelygu su kuo lyginsi. Gyvenau as ir blokiniam, tai garso izoliacija vienodai prasta. Is vis, nuo kaimynu priklauso, kaip juos girdi - gal jusiskiai triuksmingesni, be to jautriau zmones miega naujose vietose smile.gif
Del klijavimo su klijais, tai is vis nesuprantu, ka klijuot reikia bute. Siaip apdailos kokybe priklauso nuo medziagu ir kas dare, pvz. pas mus viskas ok jau 3,5 metu, nes daryta buvo sau, o ne nuomotis.
ne taip ten blogai, kaip priraset, tiesiog pigesni ekonomines klases butai ir tiek...


na del jautrumo is dalies sutinku,gal priprasiu.. anksciau Centre gyvenau senos statybos name tai nic nieko nesigirdedavo tai galbut del to taip keista man,taigi gal priprasiu...
O del kliju.. man siek tiek pikta,kad seiminkas sake jog buta daresi taip,kad patys gyventu,bet.. dusas nuluzo,palange nuluzo,spintos rankeneles nuluzo,lango rankena nuluzo-cia vakar kur prisilieciau tas nuluzo,vat tai sedziu dabar klijuoju viska doh.gif

dar norejau paklaust: pas jus irgi raktu nuo pasto dezutes galima visas dezutes atsirakinti? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 05 31, 15:29)
na del jautrumo is dalies sutinku,gal priprasiu.. anksciau Centre gyvenau senos statybos name tai nic nieko nesigirdedavo tai galbut del to taip keista man,taigi gal priprasiu...
O del kliju.. man siek tiek pikta,kad seiminkas sake jog buta daresi taip,kad patys gyventu,bet.. dusas nuluzo,palange nuluzo,spintos rankeneles nuluzo,lango rankena nuluzo-cia vakar kur prisilieciau tas nuluzo,vat tai sedziu dabar klijuoju viska  doh.gif

dar norejau paklaust: pas jus irgi raktu nuo pasto dezutes galima visas dezutes atsirakinti?  blink.gif

na seimininkas gal ir kaip sau state, cia sunku patikrinti, bet kad viskas luzineje - tai gali buti praejusiu nuomininku "palikimas" smile.gif
su savo raktu kitu dezuciu atrakinti nebandziau, o jus bandet? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Algirdasas @ 2009 05 31, 19:04)
na seimininkas gal ir kaip sau state, cia sunku patikrinti, bet kad viskas luzineje - tai gali buti praejusiu nuomininku "palikimas" smile.gif
su savo raktu kitu dezuciu atrakinti nebandziau, o jus bandet? smile.gif



mum seimininkas pasake kad vienu raktu visos atsirakina,vakar pabandziau kazkieno-tikrai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 05 31, 19:23)
mum seimininkas pasake kad vienu raktu visos atsirakina,vakar pabandziau kazkieno-tikrai  doh.gif


nepergyvenkit del tos dezutes, ten turtu jokiu gi neturesit...ir kaimynai tikrai jos nerakines ir nekraustys, o jei kas nors jas nores atsidaryti tai rakto neprireiks- plona skardele smile.gif
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 05 30, 14:43)
nu ka nuo vakar gyvenu S.Neries gatvej... vejas pro visus galus uzia,sienos popierines netas zodis kaimynai nusiciaudi jau girdisi,kur ka palieciu viskas nuluzta-smagumelis,nezinau kaip priprasiu,dar ydomu kaip su komunaliniais bus..  verysad.gif  Aciu Dievui kad si buta nomuoju o ne nusipirkus esu. tiesa sakant maniau kokiems 2metams nomuot,bet itariu po menesio varysiu is ten...  schmoll.gif


Sakyciau tu esi asmenybe kuri linkusi panikuoti, mastai kaip ir statistinis lietuvis - viskas blogai, o ryt visai pasaulio pabaiga.
Mes gyvenome Karoliniskese - tai giredavau net kaimyno zadintuva, nekalbant apie suns lojima. Stai tau ir sena statyba, kur sienos buktai storos.
Aisku, kad varyk i visas keturias, zinai kaip sakoma gera ten, kur musu NER!
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2009 06 01, 09:50)
Sakyciau tu esi asmenybe kuri linkusi panikuoti, mastai kaip ir statistinis lietuvis - viskas blogai, o ryt visai pasaulio pabaiga.
Mes gyvenome Karoliniskese - tai giredavau net kaimyno zadintuva, nekalbant apie suns lojima. Stai tau ir sena statyba, kur sienos buktai storos.
Aisku, kad varyk i visas keturias, zinai kaip sakoma gera ten, kur musu NER!



Idiote

nelietuve esu,tad ir nemastau kaip standartiniai lietuviai jei ka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo julya: 01 birželio 2009 - 11:55
QUOTE(julya @ 2009 06 01, 12:53)
Idiote

nelietuve esu,tad ir nemastau kaip standartiniai lietuviai jei ka.



o cia dabar kas? is kur tamsta su tokia poviza cia narisovalas? Pasakiau kaip yra, o tau mat nepatiko?
Nieko ryt bus dar blogiau - sienos prades vaikscioti, sedek ir lauk!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2009 06 01, 15:36)
o cia dabar kas? is kur tamsta su tokia poviza cia narisovalas? Pasakiau kaip yra, o tau mat nepatiko?
Nieko ryt bus dar blogiau - sienos prades vaikscioti, sedek ir lauk!!!!!!!!!!!!!!

Panelyte, o jum neatrodo, kad paciai but nepamaise siadien vaistukeli nuo pasiutliges pavartoti?
Atsakyti
kiekvienas paprasciausiai issako savo nuomene ir reikia gerbti kitu,o ne uzsipuldineti kaip tikrai kokia pasiutlige serganciai..
Taip,labai man sunku priprasti cia,cia labai daug minusu,bet tikrai tikiuosi,kad po kiek laiko man viskas kitaip atrodys,ir pradesiu matyt ir gerasias puses. kolkas bentjau smagu,kad mano butas nerealiai grazus smile.gif o jei dar ir priprasciau isvis super butu...
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 06 01, 18:28)
bentjau smagu,kad mano butas nerealiai grazus  smile.gif  o jei dar ir priprasciau isvis super butu...


nu va, kazkas teigiamo smile.gif tiesa, jei ne paslaptis kiek mokat? cia vieno kambario butas?
Atsakyti
QUOTE(Algirdasas @ 2009 06 01, 19:41)
nu va, kazkas teigiamo smile.gif tiesa, jei ne paslaptis kiek mokat? cia vieno kambario butas?


800 su parkingu dviems masinoms. 2 kambariu smile.gif
Atsakyti