Įkraunama...
Įkraunama...

Butai S.Neries gatvėje

QUOTE(Tadas_Blinda @ 2009 03 19, 17:52)
1.Jums gi raso, kad pati architekte sako, kad projektavo bendrabucio tipo pastatus, tai apie ka cia dar diskutuojam?

2.Jums taip pat raso, kad pagal sena reglamenta, ten to kvartalo neturetu buti, nes jis ieina i apsaugine ex savartyno zona. Lygiai taip pat tokio kvartalo jus dabar nepastatytumete, nes tankumo rodikliai ir parkavimo vietu skaicius yra visiskai kitokie, negu tuo metu.

3.Ne paslaptis, kad daugumas ten nusipirko butus, su banko paskola ir bankui visiskai neidomu ar jus perkate 20 metu ar 2 metams. Esme tame, kad jus jau siandien neparduosite savo buto, nes jo verte yra mazesne, nei mokejote jus. O jei verte mazesne, bankas neleis jums parduoti buto, tol kol neinesite skirtumo, todel gali atsitikti taip, kad gyvensite tol, kol neatiduosite paskolos.

4.Ir pabaigai pasigedau jusu kometaru idetai nuorodai su foto. Mano komentaras butu toks: ZIAURU

1.Jus nepaskaitet, ka as parasiau apie bendrabucius, taigi nesikartosiu.
2.Del tankumo taipogi rasiau, kad nesiginciju- jis neabejotinai per didelis.
3. Mano buto kaina siai dienai yra tokia pati, nes buta pirkau tikrai pigiai.
4. Naturoj matau si rajona kasdien, tai nezinau, kaip tureciau komentuot.
Zmones, ko jus cia puolat, as gi jums nesakau, kad sis rajonas ypac geras, grazus, sveikas ar dar kitaip kaip puikus. Nu bet gyvena cia zmones ir gyvi sveiki po siai dienai, ir vaikus augina. Nu tai nereikia cia perlenkt lazdos ir paistytis apie "ziaurumus" ar apie alpstancius rusiuose (kuriu siuose namuose netgi nera) statybininkus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(medituk @ 2009 03 19, 21:02)
1.Jus nepaskaitet, ka as parasiau apie bendrabucius, taigi nesikartosiu.
2.Del tankumo taipogi rasiau, kad nesiginciju- jis neabejotinai per didelis.
3. Mano buto kaina siai dienai yra tokia pati, nes buta pirkau tikrai pigiai.
4. Naturoj matau si rajona kasdien, tai nezinau, kaip tureciau komentuot.
Zmones, ko jus cia puolat, as gi jums nesakau, kad sis rajonas ypac geras, grazus, sveikas ar dar kitaip kaip puikus. Nu bet gyvena cia zmones ir gyvi sveiki po siai dienai, ir vaikus augina. Nu tai nereikia cia perlenkt lazdos ir paistytis apie "ziaurumus" ar apie alpstancius rusiuose (kuriu siuose namuose netgi nera) statybininkus doh.gif

nesuprantu, ko jie Jus puola, g.gif :rolleyes:kas kur nori tes ten perka rolleyes.gif
psvyduoliai kazkokie rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ramunek @ 2009 03 19, 22:13)
nesuprantu, ko jie Jus puola,  g.gif  :rolleyes:kas kur nori tes ten perka rolleyes.gif
psvyduoliai kazkokie rolleyes.gif

drinks_cheers.gif O perka kas kur gali ipirkti, sakyciau smile.gif Jei prie turimos tuo metu sumos buciau galejus viena nuliuka gale prirasyt- buciau senamiesty pirkus.
Atsakyti
su visa pagarba čia gyvenantiems - man tai pats nepatraukliausias naujos statybos kvartalas Vilniuje schmoll.gif svečiui iš Vokietijos pirmas klausimas pamačius S.Nėries gatvės statinius buvo - čia tikriausiai studentų bendrabučiai? (jis prieš tai Saulėtekį buvo matęs) thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Astraja* @ 2009 04 30, 14:13)
su visa pagarba čia gyvenantiems - man tai pats nepatraukliausias naujos statybos kvartalas Vilniuje  schmoll.gif svečiui iš Vokietijos pirmas klausimas pamačius S.Nėries gatvės statinius buvo - čia tikriausiai studentų bendrabučiai? (jis prieš tai Saulėtekį buvo matęs)  thumbup.gif


gal jie turėjo omenį ,vien jaunus žmones besisukančius aplink,ten studentų nemažai gyvena ir ką tik buvusių ir jaunimo daug...namai ,kai namai,man patinka už šildymą mokėjau 150lt-50kv,lftai tvarkingi-bent jau kolkas,prekybos centras,susisiekimas-minusai stovėjimo aikštelės -bet visur ta pati problema ir garso izoliacija buto nekokia,bet įsirenginėjant galima patvarkyti...
Atsakyti
pries kazkiek laiko, teko ir man spjaudyti i vandeni del tu butu. "siukslynas, nesamone, baisu, vajej vajej". o dabar yra galimybe isigyti buta viename is paskutiniu namu. kodel butent tas rajonas? nes jaunai seimai BEVEIK nera galimybiu isigyti geresni, prabangesni ir brangesni buta. minusu jame daug, taciau uz nedidele kaina galima isigyti labai neblogos kvadraturos buta. del garso - siais laikais ivairiu priemoniu yra izoliavimui, del masinu pastatymu - issipirkti vieta galima uz 8000Lt, pasiderejus ir pigiau duotu, pasitaupyti tam galima (juolab, kad buta pigiau galima nusipirkti, tai ir apie vieta masinai galima ir pagalvoti), del savartyno - hmm... geriau ant siuksliu, nei salia narkomanu, vagiu, alkoholiku, cigonu ir t.t (turiu galvoj krasnucha, naujininkus ir pan).
del minusu galima gincytis ir gincytis, bet kaip kazas sake - tai ne viso gyvenimo bustas. o ka dar jaunai seimai daryti? geriau nuomotis ir pinigus i bala mesti?

tai geriau nepulkit tu zmoniu, kurie nuspres, ar nusprende ten kurtis, jei atsiprasant pinigais "sikat", nereiskia kad ir kiti taip pat 000189.gif
Atsakyti
QUOTE(tuti-fruti @ 2009 05 18, 17:57)
pries kazkiek laiko, teko ir man spjaudyti i vandeni del tu butu. "siukslynas, nesamone, baisu, vajej vajej". o dabar yra galimybe isigyti buta viename is paskutiniu namu. kodel butent tas rajonas? nes jaunai seimai BEVEIK nera galimybiu isigyti geresni, prabangesni ir brangesni buta. minusu jame daug, taciau uz nedidele kaina galima isigyti labai neblogos kvadraturos buta. del garso - siais laikais ivairiu priemoniu yra izoliavimui, del masinu pastatymu - issipirkti vieta galima uz 8000Lt, pasiderejus ir pigiau duotu, pasitaupyti tam galima (juolab, kad buta pigiau galima nusipirkti, tai ir apie vieta masinai galima ir pagalvoti), del savartyno - hmm... geriau ant siuksliu, nei salia narkomanu, vagiu, alkoholiku, cigonu ir t.t (turiu galvoj krasnucha, naujininkus ir pan).
del minusu galima gincytis ir gincytis, bet kaip kazas sake - tai ne viso gyvenimo bustas. o ka dar jaunai seimai daryti? geriau nuomotis ir pinigus i bala mesti?

tai geriau nepulkit tu zmoniu, kurie nuspres, ar nusprende ten kurtis, jei atsiprasant pinigais "sikat", nereiskia kad ir kiti taip pat  000189.gif

Ziurint uz kiek perkat. Dabar uz 200k. galima nauja 64m2 daug geresniam rajone nupirkt.
Atsakyti
QUOTE(tuti-fruti @ 2009 05 18, 16:57)
pries kazkiek laiko, teko ir man spjaudyti i vandeni del tu butu. "siukslynas, nesamone, baisu, vajej vajej". o dabar yra galimybe isigyti buta viename is paskutiniu namu. kodel butent tas rajonas? nes jaunai seimai BEVEIK nera galimybiu isigyti geresni, prabangesni ir brangesni buta. minusu jame daug, taciau uz nedidele kaina galima isigyti labai neblogos kvadraturos buta. del garso - siais laikais ivairiu priemoniu yra izoliavimui, del masinu pastatymu - issipirkti vieta galima uz 8000Lt, pasiderejus ir pigiau duotu, pasitaupyti tam galima (juolab, kad buta pigiau galima nusipirkti, tai ir apie vieta masinai galima ir pagalvoti), del savartyno - hmm... geriau ant siuksliu, nei salia narkomanu, vagiu, alkoholiku, cigonu ir t.t (turiu galvoj krasnucha, naujininkus ir pan).
del minusu galima gincytis ir gincytis, bet kaip kazas sake - tai ne viso gyvenimo bustas. o ka dar jaunai seimai daryti? geriau nuomotis ir pinigus i bala mesti?

tai geriau nepulkit tu zmoniu, kurie nuspres, ar nusprende ten kurtis, jei atsiprasant pinigais "sikat", nereiskia kad ir kiti taip pat  000189.gif


Tai aisku, kad tai ne viso gyvenimo bustas.
Perkate busta uz 200k, imate paskola 30 metu. Po 20 metu nusprendziate parduoti, nes namui reikia renovacijos, nenorite imti kitos paskolos. Parduodate uz 80 000 Lt. 70 000 Lt grazinate bankui, turite 10 000 Lt. Tada imate vel paskola didele didele ir perkate kita busta.
Kad nekiltu klausimu paaiskinu kodel busto kaina bus 80 000 Lt. Todel, kad imkite eilini sauletekio bendrabuti, tai cia taip atrodys jusu bustas po 20 metu. Na o dabar paimkite vid. tokio bendrabucio tipo buto kaina. Bus apie kokiu 100k Lt. Kdangi namas bus griuvantis ir reikalaus renovacijos, sienos, laiptines, koridoriai bus apdergti, o kontingentas bus totalus bomzynas, todel uz toki buta tiketis daugiau kaip 80 000 Lt (arba 22500 EUR) po 20 metu neverta.

Viskas very simple....
Atsakyti
Girdejau, kad tam rajone gyvena vien bomzai, kurie bustus uz dyka gavo ir su kuriais ateiviai eksperimentus atlikineja, is po zemiu sunkiasi radioaktyviosios dujos ir po kiekvieno lietaus namus is naujo klijuoti reikia. Ir as ten buvau, nu ka sake - viskas pasitvirtino...
Atsakyti
QUOTE(Algirdasas @ 2009 05 18, 18:10)
Girdejau, kad tam rajone gyvena vien bomzai, kurie bustus uz dyka gavo ir su kuriais ateiviai eksperimentus atlikineja, is po zemiu sunkiasi radioaktyviosios dujos ir po kiekvieno lietaus namus is naujo klijuoti reikia. Ir as ten buvau, nu ka sake - viskas pasitvirtino...


Geriau viena karta pamatyti, nei simta karta isgirsti... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tadas_Blinda @ 2009 05 18, 20:29)
Geriau viena karta pamatyti, nei simta karta isgirsti...  biggrin.gif


taigi rasiau, kad buvau, vadinasi maciau smile.gif tik nesu tikras kas man akis atvere - kokas ar LSD...
Atsakyti
QUOTE(Tadas_Blinda @ 2009 05 18, 19:06)
Tai aisku, kad tai ne viso gyvenimo bustas.
Perkate busta uz 200k, imate paskola 30 metu. Po 20 metu nusprendziate parduoti, nes namui reikia renovacijos, nenorite imti kitos paskolos. Parduodate uz 80 000 Lt. 70 000 Lt grazinate bankui, turite 10 000 Lt. Tada imate vel paskola didele didele ir perkate kita busta.
Kad nekiltu klausimu paaiskinu kodel busto kaina bus 80 000 Lt. Todel, kad imkite eilini sauletekio bendrabuti, tai cia taip atrodys jusu bustas po 20 metu. Na o dabar paimkite vid. tokio bendrabucio tipo buto kaina. Bus apie kokiu 100k Lt. Kdangi namas bus griuvantis ir reikalaus renovacijos, sienos, laiptines, koridoriai bus apdergti, o kontingentas bus totalus bomzynas, todel uz toki buta tiketis daugiau kaip 80 000 Lt (arba 22500 EUR) po 20 metu neverta.

Viskas very simple....


na mes asmeniskai paskolos neimsim. butas pradziai, nes po keliu metu planuojam nama statyti, tai pagyvensim kol niekas neprades griuti ar spes apdergti. na, viskas ir nuo kaimynu priklauso. todel mano nuomone tokia, kad pradziai, jaunai seimai, be paskolu, bet ribotom santaupom neblogai isikurti kur pigiau. o kai noresim parduoti, ir namas nusistovejes bus, ir su normaliu remontu, ir kainos nereikes uzsiplesti, nes pigiau pirktas buvo, tai parduoti bus lengviau.
tiem, kurie jau sukure seimas, pragyvene 5-10 metu, norisi seslaus gyvenimo ir jau kuriasi kad galetu senatve pasitikti, tai gal ir sutinku, kad reiktu paieskoti geresnio varianto, bet daugumos ten gyvenanciu galimybes buvo ribotos, norejosi modernaus busto (na mazdaug modernaus), tai ir griebe. victory.gif
Atsakyti