Įkraunama...
Įkraunama...

Butai S.Neries gatvėje

Man tai tikrai nekaip tas rajonas atrodo doh.gif dar kai rinkomes apziurejom kelis butus tai tragedija kazkokia,taip viskas sugrusta jai gryzti veliau jauciu masina be sansu pasistatyti.Gal jus apsidairykit geriau yra tikrai vertu demesio nauju rajonu mirksiukas.gif
Atsakyti
Na taip, pirmas ispudis ir man nepatiko smile.gif vienas salia kito... Pirma karta kaip ziurejome, buvo butas, pro kurio langus matosi kito namo siena - mazdaug uz 3 metru smile.gif puiki panorama. Mes issirinkome buta kol kas paskutiniame name, 12tame aukste, kampiniame bute... Del sildymo gali buti problemu vien del to, kad tik dvi sienos su kaimynais, tai kitos bus saltos ziema. Bet butas sviesus labai, man patiko smile.gif ir vaizdas visai kitas... ax.gif
O del masinos tai uoj, kaip ten nepatogu... As kai megstu vaikscioti, galiu ir uz 1km pasistatyti, bet va per lietu ir slapdriba bus sunkiau smile.gif Na ziuresiu, kaip ten gyvensis, bet apskritai tai man ten kuo toliau, tuo labiau patinka wink.gif
Sakau, gal kaimynu cia atsiras drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Jille @ 2008 07 31, 22:14)
Na taip, pirmas ispudis ir man nepatiko smile.gif vienas salia kito... Pirma karta kaip ziurejome, buvo butas, pro kurio langus matosi kito namo siena - mazdaug uz 3 metru smile.gif puiki panorama. Mes issirinkome buta kol kas paskutiniame name, 12tame aukste, kampiniame bute... Del sildymo gali buti problemu vien del to, kad tik dvi sienos su kaimynais, tai kitos bus saltos ziema. Bet butas sviesus labai, man patiko smile.gif ir vaizdas visai kitas...  ax.gif
O del masinos tai uoj, kaip ten nepatogu... As kai megstu vaikscioti, galiu ir uz 1km pasistatyti, bet va per lietu ir slapdriba bus sunkiau smile.gif Na ziuresiu, kaip ten gyvensis, bet apskritai tai man ten kuo toliau, tuo labiau patinka wink.gif
Sakau, gal kaimynu cia atsiras  drinks_cheers.gif


O kaip siame name su sildymu? Vilniaus energijos ar autonominis?

Mes pagalvojom pirkti buta siame name, bet zmogus nesugebejo mums paaiskint. Buciau labai dekinga, jei paaiskintumet. Irgi galvojame apie buta siame name.
Atsakyti
QUOTE(Mamusik @ 2008 08 04, 14:03)
O kaip siame name su sildymu? Vilniaus energijos ar autonominis?

Mes pagalvojom pirkti buta siame name, bet zmogus nesugebejo mums paaiskint. Buciau labai dekinga, jei paaiskintumet. Irgi galvojame apie buta siame name.


Bijau sumeluoti,bet atrodo autonominis.Mums kai aprodinejo pardavejas ir nesugebejo nieko dorai paiskinti doh.gif
Atsakyti
Sildymas Vilniaus Energijos, kiek atsimenu smile.gif Ty, kaip as supratau, bendras visame name. Kiekvienas radiatorius yra reguliuojamas ir turi buti pastatyti skaitliukai, pagal kuriuos mokesciai ir skaiciuojami. Bent jau as tiek zinau smile.gif Draugas labiau tuom rupinasi 4u.gif
Atsakyti
Skonio reikalas, bet man tie namai labai baisus...ir sugrusti vienas salia kito doh.gif. Jie, o ir visa aplinka ten primena bendrabucius...aisku, isplanavimai tai jau naujoviski smile.gif, bet visa kita...Masina vakare pastatyti be sansu...Neisivaizduoju, kas jiems dave leidimus palikti tokius mazus kiemus doh.gif. Namai po 12 aukstu, o vietos kieme gal tik desimciai masinu. Taip, galima pirkti parkinga, bet vel gi jis irgi kainuoja g.gif. Vienintelis pliusa as matau tik tai, kad ten reguliuojamas sildymas ir namai visgi nauji, nors ju kokybe ir abejotina.
Atsakyti
Sitam "skruzdelyne" pusbrolis nusipirko buta doh.gif doh.gif Net i svecius nuvaziuot aplankyt nemalonu:

vietos automobiliui pastatyti nera (teko girdeti apie tu daugiabuciu statytoja - stengesi kuo daugiau sugrusti, i gyventoju patoguma buvo visiskai nusispjaut, vos pastacius namus pats ir "uzsilenke" blink.gif doh.gif ),

viduje baisus ilgi "barakiniai" koridoriai,

vaizdas pro langus, na, hm, geriau patylet doh.gif ,

viduje gipskartonines sienos, girdisi ka kaimynai daro, o nakti miegot isvis baisu - tie skustagalviu (dauguma ten tokiu) rekavimai doh.gif ,

geriausia, kai skustagalviai per susisiekiancius balkonus vos ne lipa pas tave i vidu, persikreipe ikisa galvas ir ziuri i kambari blink.gif ,

isplanavimas kambariu nelabai koks (pvz, vonia ir buto koridorius super dideli, det ten nera ka, kambariai mazi, na, o virtuvyte - duso dydzio doh.gif ),

susisiekimas nepatogus.

Pirko tik del pigesnes kainos, nors, kai paziurejom, tie namai jau net ne Vilniuj - kitoj "Vilniaus" lentos pusej lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juu: 15 rugpjūčio 2008 - 19:55
QUOTE(Mamusik @ 2008 08 04, 13:03)
O kaip siame name su sildymu? Vilniaus energijos ar autonominis?

Mes pagalvojom pirkti buta siame name, bet zmogus nesugebejo mums paaiskint. Buciau labai dekinga, jei paaiskintumet. Irgi galvojame apie buta siame name.


Autonominis šildymas. Bet viskas priklauso Baltermai. Kitos paslaugos (kurios atsiskaitymo knygelėje rašomos š 8 langelų), tikrai nepigios.

QUOTE(juu @ 2008 08 15, 20:53)
Sitam "skruzdelyne" pusbrolis nusipirko buta  doh.gif  doh.gif  Net i svecius nuvaziuot aplankyt nemalonu:

vietos automobiliui pastatyti nera (teko girdeti apie tu daugiabuciu statytoja - stengesi kuo daugiau sugrusti, i gyventoju patoguma buvo visiskai nusispjaut, vos pastacius namus pats ir "uzsilenke"  blink.gif  doh.gif ),

viduje baisus ilgi "barakiniai" koridoriai,

vaizdas pro langus, na, hm, geriau patylet  doh.gif ,

viduje gipskartonines sienos, girdisi ka kaimynai daro, o nakti miegot isvis baisu - tie skustagalviu (dauguma ten tokiu) rekavimai  doh.gif ,

geriausia, kai skustagalviai per susisiekiancius balkonus vos ne lipa pas tave i vidu, persikreipe ikisa galvas ir ziuri i kambari  blink.gif ,

isplanavimas kambariu nelabai koks (pvz, vonia ir buto koridorius super dideli, det ten nera ka, kambariai mazi, na, o virtuvyte - duso dydzio  doh.gif ),

susisiekimas nepatogus.

Pirko tik del pigesnes kainos, nors, kai paziurejom, tie namai jau net ne Vilniuj - kitoj "Vilniaus" lentos pusej  lotuliukas.gif


Dar vienas minusas - neįmanoma atskirti virtuvės, nes ji lieka be šviesos šaltinio.

Koridorius didelis, bet naudos iš jo - jokios. Neišnaudotas plotas.
Atsakyti
Aš gyvenu tam rajone. Jau metus kokius.
Pliusai : gyvename 11 aukste, pats kampinis butas, todel vaizdas pro langa thumbup.gif is vienos puses visas miestas matosi, is kitos tarandes puse. Labai bijojau kad sienos praleis garsus, mano laimei arba kaimynai tylus arba tos sienos normalios, girdisi tik remonto darbai, kaip ir bet kuriame kitame name. Patinka isplanavimas, nors butukai tikrai nedidukai, bet dviem uztenka. Virtuve galima atskirt siena, bent jau pas mane yra langas joje. Kas cia dar, kaip cia kazkas rase barakiniai ilgi koridoriai?? Na jau..pas mus 5 butai, kaimynai labai tvarkingi, laiptine visada isplauta, aisku kiekvienam name skirtingai. " Skustagalviu rekavimai"? ;]] oj ta propaganda..baliuku tikrai pasitaiko, langa atsidarius vasaros metu savaitgali galima isgirsti, bet tikrai ne kasdien ir parodykit nama, kuriame niekas niekada nebaliavotu?? ;] plius labai mazi komunaliniai mokesciai, ziema sildymas apie 50 lt, su internetu, kabelinem, vandeniu ir kitom paslaugom laisvai issiversdavau iki 200 lt. apie vasara net nekalbu..
Minusai: kaip ir minejo kazkas, tai stovejimo aiksteliu nebuvimas, tiksliau ju yra nemazai, tik uz visas reikia nuoma moket. vakare privaziuot iki namu nera sansu, del to tikraaai pikta, aisku nebent atliekama 100 lt kas menesi paaukosi aikstelei, tada jokiu bedu neturesi. kas cia dar, gal mazoka to vienintelio 40to autobuso, bet manau tai su laiku pasikeis. o daugiau kazkodel tu minusu ir nerandu, kadangi vaiku neturiu, del zaidimu aiksteliu, pasivaikciojimo vietu, parkeliu nesuku galvos, nes neturiu kada po jas vaiksciot. tiesa, su vaikais siam rajone gyvent nenoreciau ;] manau cia idealu studentam, ar siaip jaunimui, paslaugos pigios, o ir butus galima ipirkt.
Atsakyti
QUOTE(linuta @ 2008 08 17, 19:44)
Aš gyvenu tam rajone. Jau metus kokius.
Pliusai : gyvename 11  aukste, pats kampinis butas, todel vaizdas pro langa  thumbup.gif  is vienos puses visas miestas matosi, is kitos tarandes puse. Labai bijojau kad sienos praleis garsus, mano laimei arba kaimynai tylus arba tos sienos normalios, girdisi tik remonto darbai, kaip ir bet kuriame kitame name. Patinka isplanavimas, nors butukai tikrai nedidukai, bet dviem uztenka. Virtuve galima atskirt siena, bent jau pas mane yra langas joje. Kas cia dar, kaip cia kazkas rase barakiniai ilgi koridoriai?? Na jau..pas mus 5 butai, kaimynai labai tvarkingi, laiptine visada isplauta, aisku kiekvienam  name skirtingai. " Skustagalviu rekavimai"? ;]] oj ta propaganda..baliuku tikrai pasitaiko, langa atsidarius vasaros metu savaitgali galima isgirsti, bet tikrai ne kasdien ir parodykit nama, kuriame niekas niekada nebaliavotu?? ;] ..


Kadangi nesu kazkoks suinteresuotas asmuo, nes ten negyvenu, ir matau viska tik is salies, tai kaip ir nera reikalo man propagandu vesti ax.gif Kalbejau ne apie baliukus, o apie paprastas savaites dienas, na, man skustagalviai tikrai nemalonus doh.gif

Kai kalbejau apie koridorius, turejau omenyje ne kazkoki netvarkinguma, o tai, kad labai nemalonus jausmas eiti ilgu siauru koridoriumi - taip, kaip budavo bendrabuciuose unsure.gif

Del isplanavimo ir vaizdo turbut jums, vienai is nedaugelio, pasiseke, taciau mano pusbrolis gyvena 12-tame aukste, vaizdas i "Bigo" stoga ir gretima nama uz kokiu 20metru doh.gif Na, nelabai koks rolleyes.gif Virtuvyteje lango nera, o statyti sienas, perplanuoti, na, atsiprasau, jau ir taip, kaip suprantu, zmones butus ten perka is pinigu neturejimo, o cia dar papildomai statytis kazka blink.gif Gyvena jie trise, bute sutilpti galima, taciau virtuveje visiems kartu pavalgyti niekaip neiseina unsure.gif
Atsakyti
Taip, sutinku, butukai tikrai mazi ir trims jau gyvent sunkoka butu. Ir apskritai visa gyvenima nenoreciau sitam rajone gyvent, bet kol mokslai ir pinigu ne taip daug, tai variantas neblogas. svarbiausia kad geri kaimynai gyventu, netrukdytu vienas kitam gyvent ir manau nebus tu problemu. Bet kaip ir giminiu, kaimynu nepasirinksi..;]nors aciu dievui, skustagalviu savo name nemaciau dar ;] gal dar nevisi isikele? ;
Atsakyti
QUOTE(linuta @ 2008 08 18, 12:29)
Taip, sutinku, butukai tikrai mazi ir trims jau gyvent sunkoka butu. Ir apskritai visa gyvenima nenoreciau sitam rajone gyvent, bet kol mokslai ir pinigu ne taip daug, tai variantas neblogas. svarbiausia kad geri kaimynai gyventu, netrukdytu vienas kitam gyvent ir manau nebus tu problemu. Bet kaip ir giminiu, kaimynu nepasirinksi..;]nors aciu dievui, skustagalviu savo name nemaciau dar ;] gal dar nevisi isikele? ;


Taip labai neblogas neblogas variantas
, pasiziuri i kvartalo ant siukslyno nuotraukas ir visi privalumai kaip ant delno.

Man tik idomu kokia isliekamoji tokio busto verte smile.gif
Atsakyti