Įkraunama...
Įkraunama...

Labai lėtai krauna visus forumo puslapius

QUOTE(Diana76 @ 2009 02 25, 16:26)
laba diena. jau nebegaliu truksta kantrybe cray.gif taip daug noreciau merginom pasakyti, pabendrauti, bet negaliu, nes super mamu forumo puslapiai verciasi laaaabai letai. ka daryti patarkit  unsure.gif  pries kelias dienas visakas buvo gerai, o dabar nebevercia. kiti internetiniai puslapiai akimirksniu astsivercia darykit moterys ka nors, nuprotesiu be savo draugiu cray.gif cray.gif

Tai gal pabandykit supermama.lt naudotis per kitą naršyklę? ax.gif
Nežinau, man taip irgi yra buvę, bet labai trumpam. Atsiverčiau kelis langus, tai kol laukdavau, kad užkrautų vieną temą, kita jau buvo užkrauta... biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Light coffee @ 2009 02 27, 14:17)
Tai gal pabandykit supermama.lt naudotis per kitą naršyklę?  ax.gif
Nežinau, man taip irgi yra buvę, bet labai trumpam. Atsiverčiau kelis langus, tai kol laukdavau, kad užkrautų vieną temą, kita jau buvo užkrauta...  biggrin.gif  4u.gif

o gal patartum per kokia? ax.gif
Atsakyti
Na, tai žiūrint kokia naudojatės dabar 4u.gif
Man visada puikiai veikia Mozilla Firefox, Opera smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Light coffee @ 2009 02 28, 15:19)
Na, tai žiūrint kokia naudojatės dabar  4u.gif
Man visada puikiai veikia Mozilla Firefox, Opera  smile.gif  4u.gif

dekui oro_buckis.gif jau isbandziau opera ir veikia kaip bitute, bent jau dabar rolleyes.gif veliau parasysiu kaip bus. tai vat nesinaudokit google. blush2.gif
Atsakyti
Nėra už ką mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Diana76 @ 2009 03 01, 10:42)
dekui oro_buckis.gif jau isbandziau opera ir veikia kaip bitute, bent jau dabar  rolleyes.gif  veliau parasysiu kaip bus. tai vat nesinaudokit google.  blush2.gif

gogle visur yra ,opera as ir naudojau bet virusu prigaudziau vistiek doh.gif

o dabar saugiausia narsykle naudoju Firefox ir tuo labai dziaugiuosi thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ir man tos pačios problemos, vėžlio greičiu, ir nesvarbu ar diena ar naktis , naršyklė Mozila, o įdomiausia tai kad turiu namuose du kompus, tai su vienu greitai varto, o laptopas lėtai, nors internetas tas pats, tik kad ten bevielis ryšys bigsmile.gif
Atsakyti
Jeigu lėtai krauna tai turit ieškoti pas save kame problema. Pas mane TEO internetas, ir ant vienos linijos pajungtas ir personalinis ir mano loptopas tai varto puslapius be problemų. Aišku jeigu MB pasijungia torentus tai iškart greitis nukrinta, teko kurį laiką pakariauti, kad greitį susimažintų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mikė @ 2009 03 06, 14:15)
Ir man tos pačios problemos, vėžlio greičiu, ir nesvarbu ar diena ar naktis , naršyklė Mozila, o įdomiausia tai kad turiu namuose du kompus, tai su vienu greitai varto, o laptopas lėtai, nors internetas tas pats, tik kad ten bevielis ryšys bigsmile.gif

priklauso nuo rysio taip ir nuo kompo mirksiukas.gif
Atsakyti
Lėtai kraunasi psl. ne dėl PC ar interneto tiekėjo, o SM besaiko prikimštos reklamos.
Atsakyti
neimanoma supermamos forumuose alyvauti.. skaityti..
paieskos frmos laksto, kazkokia betvarke. narsykles ivairias isbandziau.. nepadeda
itariu bugu( klaidu ) puslapyje belekiek.. ir del baneriu kiekio belekokio.
kazkaip labai pagedo sis puslapiukas, nera kantrybes cia su juo zaisti
Atsakyti
gal pasitikrinkit savo kompiuterį dėl virusų ar pan., pas mane nieko panašaus nevyksta
Atsakyti