Įkraunama...
Įkraunama...

Labai lėtai krauna visus forumo puslapius

Turiu pasakyti, šiandien nuo pietų SM kantrybę bando doh.gif Internetas yra labai greitas, bet va, supermama stringa. Net, jei paraleliai atidarai kitus puslapius, jie vartosi labai gerai. Panašu, kad bus kažkas su šiuo puslapiu.
Atsakyti
SUPERLETA SUPERMAMA 4u.gif
kantrybe matyt bando, nes kol atvercia psl.... ax.gif
Atsakyti
čia jau ūsų internetas superlėtas, nes su puslapiu viskas gerai biggrin.gif
Atsakyti
Man šiandien labai greitai kraunasi. Matyt internetas lėtas.
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2008 02 17, 20:42)
Man šiandien labai greitai kraunasi. Matyt internetas lėtas.

nesutinku del interneto letumo..nes va dbr tarkim kol man atidare sita temele kad parasyciau,tai pasitikrinau du yahoo mailus ir dar per pazintis su drauge pora laisku pasirasem..visus kitus psl greit uzkrauna,o MAMULIU net psl kol kita atidarys reik lb ilgai laukti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(SECREAT @ 2008 03 02, 17:15)
nesutinku del interneto letumo..nes va dbr tarkim kol man atidare sita temele kad parasyciau,tai pasitikrinau du yahoo mailus ir dar per pazintis su drauge pora laisku pasirasem..visus kitus psl greit uzkrauna,o MAMULIU net psl kol kita atidarys reik lb ilgai laukti  unsure.gif


nu jo, šiandien man SM varto siaubingai lėtai, nors visa kita veikia kaip ir visada doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gustuke @ 2008 03 02, 17:45)
nu jo, šiandien man SM varto siaubingai lėtai, nors visa kita veikia kaip ir visada doh.gif

O man normaliai g.gif
Atsakyti
ir man normaliai..
Atsakyti
QUOTE(Kukuruku @ 2008 03 02, 19:27)
ir man normaliai..

Ir man greitai verčia puslapius,nors pajungta emulė g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Jokių problemų su SM neturiu biggrin.gif
Atsakyti
Juokinga, tema lygiai pries metus pradeta. Susiradau ja tik siandien ir net pamaniau is pradziu, kad naujai sukurta lotuliukas.gif Anksciau visai normaliai galejau po supermamas narsyti, o pastaruoju metu taip nezmoniskai ilgai krauna, kad normaliai naudotis nebeimanoma ohmy.gif Isijungi ir ziuri ziuri i balta lapa.... doh.gif Ir diena, ir vakare tas pats...ka gi, sveikinu su populiarumu tinklapi drinks_cheers.gif verysad.gif Bet gal kaip nors galima pagerinti blush2.gif Siulau pradzioj apklausti visus lankytojus, gal galima butu koki issokanti apklausos langa prisijungus sukurti ar pan., na cia jau programuotoju "menas"... Nelikim abejingos, kaip sakoma 4u.gif g.gif
Atsakyti
Labas, man irgi nerealiai letai krauna pilna SM versija,todel bendrauti normaliai negaliu, isijungiu nepilna versija (be jokiu logotipu, parasu, be prisijungimo ir t.t) tik tada galiu skaityti foruma. Interneto greitis virs 3000 kbps, pvz. dabar 3081 kbps.,klausiau pas interneto tiekeja kame cia saknys, tai atsake kad arba kompo nustatymuose kas nors padaryta, arba problema SM, kadangi ne tik namuose, bet ir darbe kraudavo labai letai, manau problema tikrai ne mano interneto greityje ar kompo nustatymuose, o cia-SM. Taigi, buciau ir as patenkinta, jeigu KAZKAS patartu kaip pajudinti puslapiu uzkrovimo tempus. g.gif Siuo metu labai aktualu pabendrauti su liepinukemis nestuke.gif o galimybiu kaip ir nera. schmoll.gif
Atsakyti