Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi šampunai plaukams

is pigiu sampuna patinka Cistaja linija ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2007 04 04, 17:22)
is pigiu sampuna patinka Cistaja linija  ax.gif


Man irgi drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(emmute @ 2007 04 02, 01:21)
antrąkart nusipirkau gliss kur rudiem plaukam šampūną, iš turėtų ko gero šis labiausiai patiko, nors brangių ir nesu bandžius rolleyes.gif , kažkaip nemanau, kad  paprasčiausiai išplaut plaukus reikia brangaus šampūno g.gif  o vat kitom priemonėm tai galima ir daugiau išleist  4u.gif


man labiausiai tinka ir patinka gliss kur shampunas nuo pleiskanu ir balzamas pazheistiem plaukam tos pacios firmos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2007 04 04, 15:51)
o as manau, kad tai galejo but ne jokie rinkimai, gal tai tiesiog nupirkta reklama smile.gif arba buvo renkama is pigiu priemoniu geriausia smile.gif

tikrai nemanau, kad koks panten geresnis uz Vishy, Tigi, Paul Michel ir daugeli kitu biggrin.gif

Beveik neabejoju, kad nupirkta reklama. "Cosmo" visada "Pantene" reklamuojama.
Atsakyti
QUOTE(organizatore @ 2007 04 04, 18:28)
man labiausiai tinka ir patinka gliss kur shampunas nuo pleiskanu ir balzamas pazheistiem plaukam tos pacios firmos  ax.gif

mani jis visai netinka, kazkodel galva niezti nuo visu gliss kur g.gif
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2007 04 06, 18:03)
mani jis visai netinka, kazkodel galva niezti nuo visu gliss kur g.gif


drinks_cheers.gif man tas pats, po kelių plovimų užkniso kasytis, jaučiu, kad ir pleiskanų atsirado (naudojau ne nuo pleiskanų, bet matyt kažkokia sudedamoji dalis mano makufeliui nepatinka)..
Atsakyti
Man irgi Cistaja linija sampunas thumbup.gif
Atsakyti
O kuo tas "Cistaja linija" toks geras? bigsmile.gif
Atsakyti
Imeskit kokia foto, kaip jis atrodo
Atsakyti
Man tai geriausias ir sampunas yra is Alfaparf Milano. Visada perku ji, naudoju ir dziaugiuosi thumbup.gif
Atsakyti
Dabar naudoju Klorane šampūną su migdolais. Man jis vienas geriausių kokių kada turėjau. bigsmile.gif
Atsakyti
Kuo tas gerumas pasireiskia? g.gif
Atsakyti