Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi šampunai plaukams

nusipirkau Pantene blondinems, labai apsidziaugiau plaudama, tokius plaukus slidzius daro.. bet dar nei vieno sampuno neturejau , kuris taip plaukus prilipdytu prie galvos blink.gif
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2007 04 03, 19:47)
nusipirkau Pantene blondinems, labai apsidziaugiau plaudama, tokius plaukus slidzius daro.. bet dar nei vieno sampuno neturejau , kuris taip plaukus prilipdytu prie galvos blink.gif

Sunku patiket tokiu poveikiu g.gif As jau seniai tokiu sampunu kaip "Pantene" nebenaudoju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktuteee: 03 balandžio 2007 - 23:44
QUOTE(helena @ 2007 04 03, 18:47)
nusipirkau Pantene blondinems, labai apsidziaugiau plaudama, tokius plaukus slidzius daro.. bet dar nei vieno sampuno neturejau , kuris taip plaukus prilipdytu prie galvos blink.gif


Nu tai kuo plaukas slidesnis, tuo jis glotnesnis, t.y. nesišiaušia ir paklusniau gula rolleyes.gif Pamėginkit kokiu Margaritos su alijošium išsiplaut - oho kiek plaukų bus bigsmile.gif Bet gandralizdis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2007 04 03, 17:47)
nusipirkau Pantene blondinems, labai apsidziaugiau plaudama, tokius plaukus slidzius daro.. bet dar nei vieno sampuno neturejau , kuris taip plaukus prilipdytu prie galvos blink.gif


Gal man toks sampunas tiktu, mano plaukai sviesus ir garbanuojasi, kas mane labai nervuoja, tai toks glotninantis butu kaip tik. g.gif
Atsakyti
Jeigu plaukai po šampūno veliasi ir šiaušiasi - trūksta kondicionuojančių medžiagų. Naudokite papildomai balzamą arba kondicionierių.
Užsienietiški ir profesionalaus naudojimo šampūnai būnai paprastai prikimšti kondicionierių: plaukai nesišiaušia, glotnūs, bet užtat sunkesni ir greičiau riebaluojasi (aišku, gamintojui tik geriau - dažniau reikia šampūnus pirkti...
Jeigu po plovimo niežti galvos odą ar pleiskanoja - šampūnas jums netinka g.gif Tokių nenaudokit.
Atsakyti
QUOTE(Reklamiste @ 2007 04 04, 11:26)
Jeigu plaukai po šampūno veliasi ir šiaušiasi - trūksta kondicionuojančių medžiagų. Naudokite papildomai balzamą arba kondicionierių.
Užsienietiški ir profesionalaus naudojimo šampūnai būnai paprastai prikimšti kondicionierių: plaukai nesišiaušia, glotnūs, bet užtat sunkesni ir greičiau riebaluojasi (aišku, gamintojui tik geriau - dažniau reikia šampūnus pirkti...
Jeigu po plovimo niežti galvos odą ar pleiskanoja - šampūnas jums netinka g.gif Tokių nenaudokit.


Margaritos šampūnai labai gerai atskalbia tas kondicionuojančias medžiagas nuo plaukų thumbup.gif Paskui, aišku, vėl tenka jų užsidėti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2007 04 03, 23:43)
Sunku patiket tokiu poveikiu  g.gif  As jau seniai tokiu sampunu kaip "Pantene" nebenaudoju.

drinks_cheers.gif as irgi, man tikriausiai plaukai labai suprastetu...
Atsakyti
Tai kad "Pantene" siais metais laimejo Cosmopolitan zurnalo sampunu rinkimuose 1 vieta. As nusipirkau pabandymui juodu kamsteliu, pazeistiems plaukams. Puikus sampunas, lygus, slidus plaukai ir blizga. Tikrai geriau nei "Margarita".
Atsakyti
Nors mano plaukai nėra išlepę, neperku labai brangių priemonių plaukams, tačiau man nuo Pantene atsiranda pleiskanų. Nors pažystama kirpėja sakė kad palyginus visus tokius panašius šampūnus, na fruktis, head and shoulders ir pan., tai panteno pati geriausia sudėtis.
Atsakyti
QUOTE(Piene123 @ 2007 04 04, 14:10)
Tai kad "Pantene" siais metais laimejo Cosmopolitan zurnalo sampunu rinkimuose 1 vieta. As nusipirkau pabandymui juodu kamsteliu, pazeistiems plaukams. Puikus sampunas, lygus, slidus plaukai ir blizga. Tikrai geriau nei "Margarita".

čia jau ne viena forumietė rašė, kad užsienyje tų pačių firmų šampūnai labai skiriasi nuo parduodamų lietuvoje, nors įpakavimas ir sudėtis identiška, manyčiau daugelis dar laiko mus trečiojo pasaulio šalim ir veža šlamštą, tai gal ir cosmo rinkimus laimėjo tie geresni
Atsakyti
QUOTE(efyra @ 2007 04 04, 13:41)
čia jau ne viena forumietė rašė, kad užsienyje tų pačių firmų šampūnai labai skiriasi nuo parduodamų lietuvoje, nors įpakavimas ir sudėtis identiška, manyčiau daugelis dar laiko mus trečiojo pasaulio šalim ir veža šlamštą, tai gal ir cosmo rinkimus laimėjo tie geresni

o as manau, kad tai galejo but ne jokie rinkimai, gal tai tiesiog nupirkta reklama smile.gif arba buvo renkama is pigiu priemoniu geriausia smile.gif

tikrai nemanau, kad koks panten geresnis uz Vishy, Tigi, Paul Michel ir daugeli kitu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2007 04 04, 00:43)
Sunku patiket tokiu poveikiu  g.gif  As jau seniai tokiu sampunu kaip "Pantene" nebenaudoju.

o man dar nei vienas brangus sampunas netiko. gaila pinigu ismestu i bala.
Atsakyti