Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi šampunai plaukams

Naudojusios pregaine, atsiliepkit. Galvą plaunu kas antra dieną, o kada turi pasireikšti poveikis? biggrin.gif
Atsakyti
sveikos, super mamytes ir ne tik 4u.gif

mano plaukai nera mate dazu, naudoju ivairias priemones: kaukes, aliejukus, balzamus. tiesiog esu plauku maniake..rupinuosi jais be proto smile.gif

bet va, nezinau kas atsitiko, pradejo jie man labai sakotis. bet ne galiukai o plaukai issausejo per visa ilgi.

koki sampunai patartumet? kaina nesvarbu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2007 03 31, 14:19)
"Margaritos " priemones plaukams manes visai nevilioja  schmoll.gif Drauge sake, kad po tu preimoniu negalejo plauku issisukuoti. Abejoju, as tuo naturalumu  g.gif Is esmes juk plaukai yra negyvi, ka gali duoti tas "naturalumas"  g.gif


Man atrodo, kad lietuviški šampūnai gerai "išskalbti" plaukus nuo silikono, kuriais padengia kai kurie šampūnai ar plaukų priežiūros priemonės. Nuolat naudojant tokius šampūnus plaukai būna natūraliai pasišiaušę ir susivėlę biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prieblanda: 31 kovo 2007 - 18:27
QUOTE(doufyl @ 2007 03 31, 18:09)
mano plaukai nera mate dazu, naudoju ivairias priemones: kaukes, aliejukus, balzamus. tiesiog esu plauku maniake..rupinuosi jais be proto smile.gif

bet va, nezinau kas atsitiko, pradejo jie man labai sakotis. bet ne galiukai o plaukai issausejo per visa ilgi.

koki sampunai patartumet? kaina nesvarbu smile.gif

kaip pati minejai plaukams skiri daug demesio, todel turetum suprasti, kad cia ne sampune esme g.gif Kadangi naudoji ivairias prieziuros priemones siulyciau problemos "ieskoti " viduje. Gal vitaminu trukumas, visgi pavasari daug kam ju truksta, o tai atsiliepia plauku buklei, gal buvau steresineje situacijoje/se, kas irgi labai atsiliepia plaukams. Tiesiog, siulau kazkoki kita plauku pagalbai paieskoti buda, nes vien pakeitus sampuna netikiu, kad padetu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sniurke: 31 kovo 2007 - 18:38
QUOTE(solo @ 2007 03 31, 15:05)
Naudojusios pregaine, atsiliepkit. Galvą plaunu kas antra dieną, o kada turi pasireikšti poveikis?  biggrin.gif

atrodo kad plaukučių daugiau atsirado smile.gif beveik baigiu 1buteliuką, bet čia gal ilgiau jį naudot reikia. nelabai man jis patinka, jo vieno be kaukės ar kondicionieriaus naudot neįmanoma, nes plaukai neišsišukuotų. tik tiek guodžia kad mažiau putoja-ne tokia kenksminga chemija, vis ne taip plauką pažeidžia. kai baigsiu nežinau ar jį dar pirksiu, gal geriau ką nors iš natūralių šampūnų be chemijos g.gif
Atsakyti
Na aš tai naudoju Wella šampūną ir Keune rekonstruktorių (nežinau, tik ką jis rekonstruoja, bet taip vadina mano kirpėja smile.gif ) profesionalams, perku salone. Kainos nemažos, bet ir rezultatu nesiskundžiu: dažyti plaukai blizga, jei ne ataugusios šaknys, ilgai nereikėtų dažyti iš naujo biggrin.gif, suteikia purumo, kartais net ir per daug.
Visai neseniai pradėjau naudoti Amway šampūną ir balzamą kuris suteikia plaukams purumo (volumisig) ir tikrai esu patenkinta. Gal tik po balzamo reikia gerokai paskalauti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žuvelė: 31 kovo 2007 - 20:56
QUOTE(efyra @ 2007 03 31, 21:28)
atrodo kad plaukučių daugiau atsirado smile.gif  beveik baigiu 1buteliuką, bet čia gal ilgiau jį naudot reikia. nelabai man jis patinka, jo vieno be kaukės ar kondicionieriaus naudot neįmanoma, nes plaukai neišsišukuotų. tik tiek guodžia kad mažiau putoja-ne tokia kenksminga chemija, vis ne taip plauką pažeidžia. kai baigsiu nežinau ar jį dar pirksiu, gal geriau ką nors iš natūralių šampūnų be chemijos g.gif


O kas yra natūralus šampūnas be chemijos? g.gif Iš pelenų pagamintas šarmas? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 04 01, 00:28)
O kas yra natūralus šampūnas be chemijos?  g.gif  Iš pelenų pagamintas šarmas?  biggrin.gif

lotuliukas.gif nu ne, turiu omeny žolelių pagrindu tokius kaip weleda, aveda, orising ir pan, aišku ir ten truputėlis chemijos kaip ir visur yra tam kad putotų, bet vis geriau nei koks iš pc. dar "margarita" reklamuojas kad natūralus, bet į etiketę pažiūrėjus kažkaip ranka nekyla
Atsakyti
QUOTE(efyra @ 2007 04 01, 08:06)
lotuliukas.gif nu ne, turiu omeny žolelių pagrindu tokius kaip weleda, aveda, orising ir pan, aišku ir ten truputėlis chemijos kaip ir visur yra tam kad putotų, bet vis geriau nei koks iš pc. dar "margarita" reklamuojas kad natūralus, bet į etiketę pažiūrėjus kažkaip ranka nekyla


O kas weledos, orising ir pan. etiketėse parašyta? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prieblanda: 01 balandžio 2007 - 11:43
chemijos dabar visur yra, belieka atsirinkti tik kur jos maziau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(coliukė @ 2007 04 01, 13:39)
chemijos dabar visur yra, belieka atsirinkti tik kur jos maziau  4u.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
antrąkart nusipirkau gliss kur rudiem plaukam šampūną, iš turėtų ko gero šis labiausiai patiko, nors brangių ir nesu bandžius rolleyes.gif , kažkaip nemanau, kad paprasčiausiai išplaut plaukus reikia brangaus šampūno g.gif o vat kitom priemonėm tai galima ir daugiau išleist 4u.gif
Atsakyti