Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi šampunai plaukams

As, tiesa sakant, jau neissivaizduoju plauku plovymo be balzamo. 4u.gif Man po dauguma sampunu , nenaudojant balzamo , plaukus sunku issukuoti, ne tokie blizgusir svelnus. Gal cia pripratau arba reikia isbandyti Klorane biggrin.gif
Atsakyti
Vakar išmėginau Johnson's bayby šampūną rožiniu kamšteliu - plaukai buvo švelnūs. Aišku, dar švelnesni pasidarė nuo Garnier Oil repair kaukės, bet ją tepiau ne per visą ilgį, tai prie šaknų plaukai tikrai glotnūs ir švelnūs thumbup.gif Kol kas... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 03 27, 11:50)
Vakar išmėginau Johnson's bayby šampūną rožiniu kamšteliu - plaukai buvo švelnūs. Aišku, dar švelnesni pasidarė nuo Garnier Oil repair kaukės, bet ją tepiau ne per visą ilgį, tai prie šaknų plaukai tikrai glotnūs ir švelnūs  thumbup.gif  Kol kas...  rolleyes.gif


aha ir man patiko johnsons baby.irgi raudona naudojau ,ir kvapas neblogas ir poveikis visai nieko.tik labai man nepatiko kad buvo tas sampunas laaabai skystas.uztai greitai sunaudojau. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linuzielia: 27 kovo 2007 - 21:29
QUOTE(linuzielia @ 2007 03 27, 22:27)
aha ir man patiko johnsons baby.irgi raudona naudojau ,ir kvapas neblogas ir poveikis visai nieko.tik labai man nepatiko kad buvo tas sampunas laaabai skystas.uztai greitai sunaudojau. smile.gif


O jo ir man labai skystas pasirodė - vis pyliau ir pyliau doh.gif
Atsakyti
vaikiski sampunai dazniausiai buna skysti ax.gif
Atsakyti
O nezinot ar yra kur pirkti Sanex sampunu? Kazkada labai patiko, o dabar neberandu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2007 03 28, 13:15)
O nezinot ar yra kur pirkti Sanex sampunu? Kazkada labai patiko, o dabar neberandu g.gif

o Euro vaistinėse nėra? ten matydavau
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2007 03 28, 14:09)
o Euro vaistinėse nėra? ten matydavau

Reiks uzsukt po darbo ir paziuret. Aciu 4u.gif
Atsakyti
Pabandykite Heliantis sampunus dazitiems plaukams.
Plaukai paskui labai blizga,ne ne blizga,o sviecia ypac dabar kai saule.
Ir jeigu papyldomai naudosite dar Heliantys purskiama kondecioneriu apsaugini (labai lengva,visai neriebus vandenukas),tai po savaites gausite komplimentu. Labai stipriai sviecia ypac tamsus plaukai.
Priemoniu yra Sarmos parduotuveje.
Atsakyti
QUOTE(sfinks @ 2007 03 29, 13:22)
Pabandykite Heliantis sampunus dazitiems plaukams.
Plaukai paskui labai blizga,ne ne blizga,o sviecia ypac dabar kai saule.
Ir jeigu papyldomai naudosite dar Heliantys purskiama kondecioneriu apsaugini (labai lengva,visai neriebus vandenukas),tai po savaites gausite komplimentu. Labai stipriai sviecia ypac tamsus plaukai.
Priemoniu yra Sarmos parduotuveje.

O kokios kainos tų šampūnų? ax.gif
Atsakyti
O aš dabar naudoju margaritos alaus šampūną. Dar kai pridedu alaus kaukę plaukams, tai plaukučiai iš viso šilkiniai. Ir kvepia šios priemonės. Ir šiaip manau daug sveikiau "vietinės" biggrin.gif Bet aišku čia kiekvienam individualiai. Kas vienam super tinka, kitam gal bus lievakų lievakas. Dar sakiau bandysiu ir kitus margaritos šampūnus (dilgėlių, kiaušininį). Nes mama man mažiukei su visokiais tokiais nuovirais plaudavo galvą. Ech.. gražūs plaukučiai buvo. smile.gif Dabar aišku jau nuovirų sau neprisivirsiu, bet gana natūralius lietuviškus margaritos šampūnus visus išbandysiu.
Atsakyti
"Margaritos " priemones plaukams manes visai nevilioja schmoll.gif Drauge sake, kad po tu preimoniu negalejo plauku issisukuoti. Abejoju, as tuo naturalumu g.gif Is esmes juk plaukai yra negyvi, ka gali duoti tas "naturalumas" g.gif
Atsakyti