Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi šampunai plaukams

QUOTE(Rasee @ 2007 03 25, 10:37)
Labas visoms
Mano dukros jai 15 metų plaukai labai riebaluojasi, visko bandėm, tai dabar apsistojom ties KLORANE, kiek mačiau tai jų yra 4-5 rūšių, jai labai šampūnas tinka, nereikia kas diena plautis galvos, išlieka ilgesnį laiką švaresni thumbup.gif  thumbup.gif

Aš sau pirkau su granatais, o dukros irgi labai riebaluojasi plaukai, tai jai nupirkau Klorane dilgėlių šampūną, gal plaukučiai mažiau riebaluosis. O kažin, ar Klorane purškiami kondicionieriai geri, ar verta pirkti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2007 03 24, 22:01)
Bent jau aš seniai nenaudoju balzamų, man geriausia šampūnas ir aliejukas ar kokia nenuplaunama  priemonė  thumbup.gif

As irgi nenaudoju. Daznai pries plovima istepu plaukus kokiu nors aliejumi, tada palaikiusi kazkiek laiko isplaunu sampunu, o po to naudoju kauke ar seruma plaukams. Balzamai man pernelyg silpno poveikio, ypac tie supermarketiniai, todel jau geriau rinktis kaukes, nenuplaunamas kaukes ir kt. priemones.
Atsakyti
aš irgi nusipirkau jūsų išgirtą Pregaine, bet be balzamo su juo nei iš vietos, plaukai atsigavo, sustorėjo, nes prieš tai buvo išslinkę. dabar galvoju kai plaukai visai atsistatys ar pirkti jį dar ar jis tik gydomasis ir ilgą laiką naudoti negalima? g.gif
Atsakyti
dar tiksliai nežinau nuo ko plaukai atsigavo, nes naudoju Pregain šampūną, po jo Gaya kaukę galams ir Kerastese oleo relax, dar kartą į savaitę kokiu aliejum nakčiai išsitepu-sėmenų ar alyvuogių, tai ir nežinau ar būtent Pregain čia dėkoti, nes šiaip jei jį vieną naudočiau-neišukuočiau plaukų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(efyra @ 2007 03 25, 22:00)
dar tiksliai nežinau nuo ko plaukai atsigavo, nes naudoju Pregain šampūną, po jo Gaya kaukę galams ir Kerastese oleo relax, dar kartą į savaitę kokiu aliejum nakčiai išsitepu-sėmenų ar alyvuogių, tai ir nežinau ar būtent Pregain čia dėkoti, nes šiaip jei jį vieną naudočiau-neišukuočiau plaukų  unsure.gif


Nu jūs logiškai pagalvokit: kas gali didesnę naudą duoti - šampūnas, kurį beveik tuoj pat ir išpalunat, ar priemonės, kurias laikot ilgiau ant plauko, net ir visą naktį rolleyes.gif Šampūnas išplauna plauką. Tai vienintelė jo paskirtis. Tik išplauti galima švelniau ir ne taip švelniai rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prieblanda: 26 kovo 2007 - 07:34
QUOTE(prieblanda @ 2007 03 26, 07:34)
Nu jūs logiškai pagalvokit: kas gali didesnę naudą duoti - šampūnas, kurį beveik tuoj pat ir išpalunat, ar priemonės, kurias laikot ilgiau ant plauko, net ir visą naktį  rolleyes.gif  Šampūnas išplauna plauką. Tai vienintelė jo paskirtis. Tik išplauti galima švelniau ir ne taip švelniai  rolleyes.gif


pvz Nizoral, kaip ir pregaine, taip pat vaistinis šampūnas, tačiau poveikį duoda didžiulį... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solo: 26 kovo 2007 - 08:28
QUOTE(solo @ 2007 03 26, 08:26)
pvz Nizoral, kaip ir pregaine, taip pat vaistinis šampūnas, tačiau poveikį duoda didžiulį...  mirksiukas.gif


Mhm... ir tam, kad Nizoral naikintų pleiskanas, jį reikia palaikyti kelias minutes įtrynus į galvos odą rolleyes.gif

Aš nelabai susipažinus su Pregaine specifika, bet ką jis gydo? g.gif Pvz., Nizoral skirtas pleiskanom gydyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 03 26, 09:39)
Mhm... ir tam, kad Nizoral naikintų pleiskanas, jį reikia palaikyti kelias minutes įtrynus į galvos odą  rolleyes.gif

Aš nelabai susipažinus su Pregaine specifika, bet ką jis gydo?  g.gif  Pvz., Nizoral skirtas pleiskanom gydyt  ax.gif


Pregaine skirtas labai ploniems, išslinkusiems arba slenkantiems plaukams.. jis yra "šampūnas-gelis", kad palaikyti ant pakuotės nerašo... 4u.gif
Atsakyti
ar Pregain galima naudoti neribotą laiką, ar tik gydomąjį periodą? dabar plaukai susitvarkė ir baisu vėl kaip nors nesugadinti, galvoju apie Weledos plaukų priežiūros priemones nes jos be chemijos, gal kuri bandėt ir kokie atsiliepimai
Atsakyti
o tas Klorane šampūnas? kur jį perkat? yra prekybos centruose ar reikia žiūrėti kur spec. parduotuvėse?
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2007 03 26, 16:20)
o tas Klorane šampūnas? kur jį perkat? yra prekybos centruose ar reikia žiūrėti kur spec. parduotuvėse?


Aš perku vaistinėse smile.gif
Geriausia pirkt, jei turi Maximos kortelę - savaitgaliais Eurovaistinėje dar ir 15% nuolaida kosmetikai.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 03 27, 08:58)
Aš perku vaistinėse smile.gif
Geriausia pirkt, jei turi Maximos kortelę - savaitgaliais Eurovaistinėje dar ir 15% nuolaida kosmetikai.

4u.gif aišku ačiu, reiks pažiūrėti, nes neteko matyti šiaip..
kortelę turiu /
Atsakyti