Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi šampunai plaukams

Visai neblogus šampūnus, balzamus, kaukes pradėjo gaminti BIOK.Man patiko smile.gif
Atsakyti
aš tai išbanžiau natūralios kosmetikos šampūną "Bambus" LOGONA firmos.
Man tai kažkaip labai norėjosi kad būtų kuo mažiau sintetinių cheminių ingredientų,
nes pasidariau alergiška, o ir plaukučiai mano labai silpni ir plonučiai, tai labai patiko. Galvos odos tai visai neniežėjo, o plaukų daug daugiau atrodo ir blizgantys tokie, purūs. Rekomenduoju. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilka @ 2007 07 06, 08:56)
aš tai išbanžiau natūralios kosmetikos šampūną  "Bambus" LOGONA firmos.
Man tai kažkaip labai norėjosi kad būtų kuo mažiau sintetinių cheminių ingredientų,
nes pasidariau alergiška, o ir plaukučiai mano labai silpni ir plonučiai, tai labai patiko.  Galvos odos tai visai neniežėjo, o plaukų daug daugiau atrodo ir blizgantys tokie, purūs. Rekomenduoju. 4u.gif

O kiek tas gėris kainuoja ir kur būna pirkti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lassie172 @ 2007 07 02, 10:48)
as irgi naudojau ir dabar nusipirkau, tai galiu pasakyt, kad tikrai neriebina, bent jau man mirksiukas.gif



QUOTE(Tiffany @ 2007 07 04, 07:50)
ir man neriebina plauku  drinks_cheers.gif

Tai reiks pabandyt, girdėjau, kad galima mažesnį kiekį šampūno nusipirkt.. ax.gif ax.gif
Atsakyti
Kolkas geriausias koki esu bandziu tai Loreal Elvital Nutri-Gloss, tas roziniam buteliuke thumbup.gif ir taaip ilgai kvepia skaniai plaukai, iki kito plovimo! zvilga, lengvai sukuojasi, ne taip puchiasi:)
Atsakyti
Aš vėl nusipirkau TBS dilgėlinį - nu kol kas geresnio šampūhno svo ploniems greit besiriebaluojantiems ir sukrintantiems plaukams dar neturėjau, o išbandžiau tikrai nemažai mastau.gif
Atsakyti
As vartoju C:EHKO firmos shampuna CHISANA ir esu labai patenkinta! thumbup.gif patiko ir kvapas ir kaip ishpaluna plaukus ir jausmas po ishplovimo! wub.gif tad patariu! didis.gif
Atsakyti
Ar bandėte kuri Neutrogenos šampūnus ir balzamus? Šiandien tik pauosčiau balzamą, skirtą dažytiems plaukams, kvepia skaniai, o kažin koks poveikis. Parašykite atsiliepimus smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2007 07 07, 15:11)
Ar bandėte kuri Neutrogenos šampūnus ir balzamus? Šiandien tik pauosčiau  balzamą, skirtą dažytiems plaukams, kvepia skaniai, o kažin koks poveikis. Parašykite atsiliepimus  smile.gif .



kai sesuo is jav parveze tai patiko labai labai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif tik kazin kaip su lietuvoj pardavinejama produkcija g.gif
Atsakyti
QUOTE(pukuotasangeliukas @ 2007 07 07, 18:34)
kai sesuo is jav parveze tai patiko labai labai thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  tik kazin kaip su lietuvoj pardavinejama produkcija  g.gif

Tai va, JAV produkcija gali skirtis nuo pas mus atvežtos produkcijos, o gal yra pirkusių Neutrogeną pas mus Lietuvoje? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vetuke @ 2007 07 06, 13:45)
O kiek tas gėris kainuoja ir kur būna pirkti?  4u.gif


ta logona tai vilniuj cupe parduoda 5 aukste, kur dar nezinau
o kaina tai man gavosi 250ml 30lt
Atsakyti
Pas mane ploni plaukuciai, nors ir ju nemazai, bet jau antra diena po plovimo, buna sukrite, nes prie saknu greitai riebaluojasi, o galiukai linke sauseti. Gal kas turi panasia problema ir atrado sau tinkanti sampuna, kuris suteiktu puruma kad ir toms 2 dienoms ax.gif
Galvoju apie giriamus sampunus Vichy, Alfaparf, Loreal professional, Orising, Amway, Bonacure... Nezinau kuris man labiausiai tiktu, manau reiks bandyti viena po kito, nes kartais merginos giria patinkanti sampuna, bet gaila, kad nevisos paraso kokia galvos oda, kokie plaukai ir pan., tad sunku nuspresti g.gif
Atsakyti