Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi šampunai plaukams

Mergaites, gal kuri naudojot Umberto Giannini kauke urgent repair intensive moisture mask (pirkta Sarmoj)? Man pasidare idomu, ar cia man vienai ji pasirode nulio verta ar ne... g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgita.s @ 2007 07 02, 12:36)
Mergaites, gal kuri naudojot Umberto Giannini kauke urgent repair intensive moisture mask (pirkta Sarmoj)? Man  pasidare idomu, ar cia man vienai ji pasirode nulio verta ar ne...  g.gif

http://www.supermama...howtopic=140334
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2007 06 28, 09:15)
Anksciau budavo Didziojoj g. parduotuveje "Rutos paslaptis"(Vilniuje), dabar kiek zinau jie kazkur issikrauste g.gif Tikrai gali sita daikta isigyti grozio salone "Rutos studija" B. Radvilaites g. 4u.gif Kaina jei neklystu (senokai pirkau) apie 60 Lt. Manau taip pat turetu but visuose grozio salonuose, kurie dirba su Wella  mirksiukas.gif



O man teks ji uzsisakineti internetu berods, nes nerandu ne vieno salono arciau esancio, kad prekiautu SP priemonemis, o internete maciau labai geri atsiliepimai apie sia priemone, tai visur ziurinejuosi, aisku su siuntimu kainuos gerokai brangiau, nei tiesiai is salono pirkti, vat tau ir amerika doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evelinki: 02 liepos 2007 - 22:01
QUOTE(lassie172 @ 2007 07 02, 10:48)
as irgi naudojau ir dabar nusipirkau, tai galiu pasakyt, kad tikrai neriebina, bent jau man mirksiukas.gif


ir man neriebina plauku drinks_cheers.gif
Atsakyti
man geriausi loreal profesional bei tigi
Atsakyti
QUOTE(lassie172 @ 2007 07 02, 10:48)
as irgi naudojau ir dabar nusipirkau, tai galiu pasakyt, kad tikrai neriebina, bent jau man mirksiukas.gif


O kur būtent jūs perkate Milk shake šampūnus? blush2.gif
Atsakyti
Vakar apsiprekinau sampunu ir kondicionieriumi Tigi Moisture Maniac, labai pigiai (pagavau su nuolaida thumbup.gif ). Du buteliukai po 750 ml kainavo man Tik 20$, tai neatsispyriau pagundai isbandyti cool.gif
Ziuresim siandien, kaip cia ta isgirtoji Tigi veikia bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(GinMintė @ 2007 07 04, 19:25)
O kur būtent jūs perkate Milk shake šampūnus?  blush2.gif


As asmeniskai pirkdavau arba Kaune, profesionalios kosmetikos parduotuveje (Kreves g. berods, prie "Gerimu pasaulio"), paskui atradus buvau Vilniaus "Big'e" pasilaiciuose mirksiukas.gif
Bet kiek maciau, yra atskira tema Milkshake priemonems, ten daug placiau ir issamiau aprasyta rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(evelinki @ 2007 07 04, 20:10)
Vakar apsiprekinau sampunu ir kondicionieriumi Tigi  Moisture Maniac, labai pigiai (pagavau su nuolaida  thumbup.gif ). Du buteliukai po 750 ml kainavo man Tik 20$, tai neatsispyriau pagundai isbandyti  cool.gif
Ziuresim siandien, kaip cia ta isgirtoji Tigi veikia  bigsmile.gif
Papildyta:
As asmeniskai pirkdavau arba Kaune, profesionalios kosmetikos parduotuveje (Kreves g. berods, prie "Gerimu pasaulio"), paskui atradus buvau Vilniaus "Big'e" pasilaiciuose  mirksiukas.gif
Bet kiek maciau, yra atskira tema Milkshake priemonems, ten daug placiau ir issamiau aprasyta  rolleyes.gif


Big'e? Man kaip tik, aš ten netoli gyvenu, o kokioj čia parduotuvėj ar salone? blush2.gif
Atsakyti
Vakar apsiprekinau sampunu ir kondicionieriumi Tigi Moisture Maniac, labai pigiai (pagavau su nuolaida thumbup.gif ). Du buteliukai po 750 ml kainavo man Tik 20$, tai neatsispyriau pagundai isbandyti cool.gif
Ziuresim siandien, kaip cia ta isgirtoji Tigi veikia bigsmile.gif
o cia turbut per braskes gal pirkote ar siaip kur uzsieny ax.gif
Atsakyti
QUOTE(GinMintė @ 2007 07 04, 20:51)
Big'e? Man kaip tik, aš ten netoli gyvenu, o kokioj čia parduotuvėj ar salone?  blush2.gif



Taip Vilniaus Big'e, antrame aukste yra salonas, ten parduoda , tik neprisimenu pavadinimo, pavasari buvau doh.gif
Man reikejo tada dazu Milkshake, bet jie tik dazo vietoje, parduot neparduoda, o kitas priemones parduoda (sampunus, kaukes, ampules)
Papildyta:
QUOTE(ramintele22 @ 2007 07 04, 22:09)
o cia turbut per braskes gal pirkote ar siaip kur uzsieny ax.gif



As Jav gyvenu ax.gif
Atsakyti
Gal kuri bandet PANTHENOL sampuna arba balzama? Kokie atsiliepimai? Patiko man jo aprasymas, tik nelabai kad balzama laikyt 5-10 min reikia, mat nekantri esu - neislaukiu tiek biggrin.gif Tai tik pasiskaitinejau ir nenusipirkau dar... ax.gif
Atsakyti
Nusipirkau šiandien milk shake šampūno, žiūrėsim ar man tiks, jei taip pirksiu daugiau priemonių šios produkcijos rolleyes.gif
Atsakyti