Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi šampunai plaukams

QUOTE(marmuazele @ 2007 06 28, 10:02)

Pakeiciau sampuna, balzama i kokybiskesnius , naturalesnius  ir to pylingo nebereikia, viskas susitvarke savaime uz gan padoria kaina rolleyes.gif

Įdomu, kokias priemones į kokias pakeitei? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Marshe @ 2007 06 29, 10:37)
Gala kuri esat bandžiusi Citrine Shine šampūną (yra berods drėkinantis ar dažyt pl) ir balzamą (drėkinanti) tokiuose geltonuose su baltu buteliukuose ? Noriu įsigyti bet nžn ar geri  ax.gif   g.gif


Biškutis netyčia čia žinutė išlindo ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marshe: 29 birželio 2007 - 11:09
QUOTE(Mylia @ 2007 06 29, 10:03)
Man irgi budavo, kad nuo nelabai tinkancio sampuno galvos oda sausa pasidrydavo ir papleiskanodavo, bet neseniai pajauciau, kad jau kuri laiko panasaus dalyko nebeatsitinka ir tikriausiai del to, kad pradejau pries beveik kiekviena plovima itrinti plaukus ir galvos oda simodsiju arba avokado aliejukais. Gali pabandyti, kainuoja nedaug, jokios chemijos ir gal pades smile.gif



Dekui labai 4u.gif . O itrynus lengvai isisplauna po to? Ir ar ar kiekviena plovima itrini, ar reciau? g.gif ir kokius sampunus naudoji? Va kiek klausimu blush2.gif
Atsakyti
man labai patinka milk shake drekinantis sampunas ir balzamas, o jau karameles kvapas smile.gif niam niam
rekomenduociau visoms, kieno plauku galiukai sausi ir luzineja smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giselle: 30 birželio 2007 - 08:16
QUOTE(Giselle @ 2007 06 30, 09:15)
man labai patinka milk shake drekinantis sampunas ir balzamas, o jau karameles kvapas smile.gif niam niam
rekomenduociau visoms, kieno plauku galiukai sausi ir luzineja smile.gif


o milkshake'o būna Kosmadoje, ar aš klystu? Nes kaip tik mano plaukų galiukai sausi ir lūžinėja ax.gif
Atsakyti
as naudoju wash and go thumbup.gif na man tai jis labai patinka... yahoo.gif
Atsakyti
milk_shake gali rasti tik salonuose wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Giselle @ 2007 06 30, 09:15)
man labai patinka milk shake drekinantis sampunas ir balzamas, o jau karameles kvapas smile.gif niam niam
rekomenduociau visoms, kieno plauku galiukai sausi ir luzineja smile.gif


O šampūnas neriebina plaukų? Turėjau kažkokį drėkinantį šampūną, tai mano plaukams netiko,greit riebaluodavosi schmoll.gif schmoll.gif Balzamas turėtų tikt sausiems galams rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Giselle @ 2007 06 30, 09:15)
man labai patinka milk shake drekinantis sampunas ir balzamas, o jau karameles kvapas smile.gif niam niam
rekomenduociau visoms, kieno plauku galiukai sausi ir luzineja smile.gif


Man irgi jis labai patiko, kai LT buvau, dabar tik pasvajoju verysad.gif
Atsakyti
aš nesu kol kas atradus nieko geresnio nei PREGAINE wub.gif nerealus sampunas ir nerealus buna plaukai po jo wub.gif nemoku net nupasakot wub.gif atrodo isplauna kiekviena plauka smile.gif bandziau daugybe kitokiu, net Vichy neseniai nusipirkau, maniau gal bus geresnis, bet grizau prie Pregaine lotuliukas.gif man vistiek geresnis ir labiau patinka thumbup.gif kol kas neradau nieko geresnio, nekeisciau i nieka thumbup.gif
Vichy tai toks normalus sakyciau, po plovimo net balzamo nereikia, nors siaip nelabai isivaizduodavau, kad be balzamo galeciau plaut plaukus anksciau, nes baisu budavo, kad ispesiu puse plauku sukuodama ax.gif bet tik tuo jis ir geras g.gif su nuolaida pirkau, tai gavosi net pigiau uz Pregaine lotuliukas.gif tai kaip nors sunaudosiu, kai nebus laiko plaut galvos su balzamu lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(MissGift @ 2007 06 17, 22:08)
Netikejau kol pati neisbandziau. Sampunai tokio skalsumo ir dielio koncentrato, jog tereikia kruopelytes. Pats sampunas, jau ipylus i delna yra labai minkstas. Plaukai, vien nuo sampuno, kudikisko svelnumo. Kauke is viso atsidziaugti negaliu. Plaukai nors ir sviesus blizga, kaip sabalo. Aliejuka sios firmos naudoju jau pora metu. Nekeisciau i nieka kita. Tik su Kerastase priemonem atgaivinau savo sviesius luzinejancius plaukus. Deja, sios firmos priemoniu negalima naudoti nuolat, nes jos gydomosios. Naudojimas ju turi buti darant pertraukas. Kainos nemenkos. Vienu apsipirkimu:apie 300lt, bet efektas yra.



as esu turejus tik aliejuka plaukam is Kerastase, tai patiko wub.gif bet negaliu taip drasiai teigti, kad labai jau super gera priemone ir keisciau tikrai i kita, geresne, nes tokiu tikiu tikrai yra lotuliukas.gif kerastase aliejukas toks labiau ne gydantis, nepalieka jokio ilgalaikio poveikio, labiau tam kartui, kol tepi, nors plaukus dabar tenka kirpti reciau, nei anskciau, kai nenaudojau, bet ne taip retai, kaip noreciau mirksiukas.gif ten ta chemija visa veikia, silikonu padengia plauka ir tiek unsure.gif nors man patiko, bet ieskosiu geresnio blush2.gif
kokios kainos sampunu, kaukes? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivilkaa @ 2007 06 30, 21:35)
O šampūnas neriebina plaukų? Turėjau kažkokį drėkinantį šampūną, tai mano plaukams netiko,greit riebaluodavosi schmoll.gif  schmoll.gif Balzamas turėtų tikt sausiems galams rolleyes.gif  rolleyes.gif


gal turejai labai pazeistiems ir sausiem plaukams sampuna - tas turetu gerokai riebinti 4u.gif
pati naudojau visu tipu plaukams sampuna is Milk_shake , o dabar isigijau dazytu plaukus drekinanti sampuna, bet dar neisbandziau, nes ano turiu likuti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2007 07 02, 11:38)
gal turejai labai pazeistiems ir sausiem plaukams sampuna - tas turetu gerokai riebinti  4u.gif
pati naudojau visu tipu plaukams sampuna is Milk_shake , o dabar isigijau dazytu plaukus drekinanti sampuna, bet dar neisbandziau, nes ano turiu likuti  blush2.gif



as irgi naudojau ir dabar nusipirkau, tai galiu pasakyt, kad tikrai neriebina, bent jau man mirksiukas.gif
Atsakyti