Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi šampunai plaukams

QUOTE(gretao @ 2007 06 25, 21:31)
O kiek tas ALLISON šampūnas kainuoja? Man irgi bėda su galvos oda, nusausėja labai  verysad.gif  Ir kokie atsiliepimai?

Tfu tfu atrodo tiko thumbup.gif Apsimelavau biski, ne Sarmoj, o Kosmadoj pirkau ax.gif Galvos odai visai nieko nesidaro,-nepleiskanoja, neniezti ir svarbiausia neisbere kaklo ax.gif 4u.gif Sampuno kaina 37,05 lt. Jis skirtas jautriai galvos odai sausiems plaukams rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo F_A: 26 birželio 2007 - 07:13
QUOTE(prieblanda @ 2007 06 24, 14:04)
Pigesnis variantas, bet lygiai toks pat kiekis ir veiklioji medžiaga yra Altis šampūnas, o kaina 10Lt pigiau  mirksiukas.gif  Aš irgi jį rekomenduočiau nuo pleiskanų  4u.gif

maniškiui Altis visai nepadėjo doh.gif vienintelis,kuris kol kas padeda yra neutrogenos T-Gel bigsmile.gif
Atsakyti
Dėl pleiskanų... ar bandei Nizoral? rolleyes.gif Keliems pažįstamiems, kuriems jokie kiti būdai nepadėjo išnaikinti pleiskanų, būtent Nizoral padėjo. bigsmile.gif
[/quote]


Bandziau schmoll.gif man nera, kad pastoviai butu jos, todel net nezinau, isbandziau visus gydytoju dermatologu patarimus, nepasakyciau, kad kas butu veiskminga schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(prieblanda @ 2007 06 24, 14:04)
Pigesnis variantas, bet lygiai toks pat kiekis ir veiklioji medžiaga yra Altis šampūnas, o kaina 10Lt pigiau  mirksiukas.gif  Aš irgi jį rekomenduočiau nuo pleiskanų  4u.gif



teisingai, as irgi kai pirkau nizorali sekanciam kartui, tai vaistininke patare Altis pirkti, nes veiklioji medziaga identiska, o kaina visiskai skirtinga:) tai nusipirkau iskart 3 buteliukus ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evelinki: 26 birželio 2007 - 17:27
QUOTE(evelinki @ 2007 06 26, 18:26)
Bandziau  schmoll.gif man nera, kad pastoviai butu jos, todel net nezinau, isbandziau visus gydytoju dermatologu patarimus, nepasakyciau, kad kas butu veiskminga  schmoll.gif
Papildyta:
teisingai, as irgi kai pirkau nizorali sekanciam kartui, tai vaistininke patare Altis pirkti, nes veiklioji medziaga identiska, o kaina visiskai skirtinga:) tai nusipirkau iskart 3 buteliukus  ax.gif

Nu tikiu, kad kažkam gali ir nepadėti tas Nizoral. rolleyes.gif Čia kaip kam.

O tai tas Altis šampūnas ar padėjo bent kiek atsikratyti pleiskanų? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2007 06 26, 22:52)
Nu tikiu, kad kažkam gali ir nepadėti tas Nizoral.  rolleyes.gif Čia kaip kam.

O tai tas Altis šampūnas ar padėjo bent kiek atsikratyti pleiskanų? ax.gif


Nepasakyciau, kartais net nenaudojant tu gydomuju sampunu jos dingsta (neperdaugiausiai ju ir yra, ir tai, atsiranda tik kai pasireiskia niezulys, pasikasai ir sukeli keleta i pavirsiu), o kartais ir naudojant kelias dienas buna doh.gif
Zodziu vargstu, pirksiu arbatmedzio alieju ir lasinsiu i sampuna, tikiuosi nebus niezulio, ir nereiks kasytis ir ju savime nebebus ax.gif
Atsakyti
Dar siulau pabandyti Wella Professional galvos pilinga, mano asmenine patirtimi, labai veiksminga priemone kovojant su pleiskanomis. Galima naudot kartu su sampunu nuo pleiskanu arba vietoj sampuno savaite tada reik daryt pertrauka. Si priemone "sureguliuoja" galvos oda ir pasalina pleiskanas is plauku 4u.gif Mano mamai tik si priemone padejo thumbup.gif
Vat sis daikciukas:
user posted image

http://www.jasonshan...ve_Peeling.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo F_A: 27 birželio 2007 - 06:55
QUOTE(F_A @ 2007 06 27, 06:51)
Dar siulau pabandyti Wella Professional galvos pilinga, mano asmenine patirtimi, labai veiksminga priemone kovojant su pleiskanomis. Galima naudot kartu su sampunu nuo pleiskanu arba vietoj sampuno savaite tada reik daryt pertrauka. Si priemone "sureguliuoja" galvos oda ir pasalina pleiskanas is plauku 4u.gif  Mano mamai tik si priemone padejo thumbup.gif
Vat sis daikciukas:
user posted image

http://www.jasonshan...ve_Peeling.html

a kur toki daikta pirkti ir kiek kastuoja? nes kaip tik tokio reikalo ieskau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2007 06 27, 07:51)
Dar siulau pabandyti Wella Professional galvos pilinga, mano asmenine patirtimi, labai veiksminga priemone kovojant su pleiskanomis. Galima naudot kartu su sampunu nuo pleiskanu arba vietoj sampuno savaite tada reik daryt pertrauka. Si priemone "sureguliuoja" galvos oda ir pasalina pleiskanas is plauku 4u.gif  Mano mamai tik si priemone padejo thumbup.gif




Aciu labai tau, ieskosim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2007 06 27, 21:40)
a kur toki daikta pirkti ir kiek kastuoja? nes kaip tik tokio reikalo ieskau  rolleyes.gif

Anksciau budavo Didziojoj g. parduotuveje "Rutos paslaptis"(Vilniuje), dabar kiek zinau jie kazkur issikrauste g.gif Tikrai gali sita daikta isigyti grozio salone "Rutos studija" B. Radvilaites g. 4u.gif Kaina jei neklystu (senokai pirkau) apie 60 Lt. Manau taip pat turetu but visuose grozio salonuose, kurie dirba su Wella mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2007 06 27, 22:40)
a kur toki daikta pirkti ir kiek kastuoja? nes kaip tik tokio reikalo ieskau  rolleyes.gif


Si preparata ir as buvau isigijusi, pabandziau, patiko. Pirkau kirpykloje, kirpeja pasiule, . Galvos odyte buvo svari. Bet tai .. problemis tas, kad ji pastoviai reikia naudoti, su pertraukelem, bet ..nes nenaudojant ilgesni laika vel viskas nuo pradziu...o kainuoji gi beproto daug , as 70 lt tada mokejau cool.gif
Papildyta:
Pakeiciau sampuna, balzama i kokybiskesnius , naturalesnius ir to pylingo nebereikia, viskas susitvarke savaime uz gan padoria kaina rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(evelinki @ 2007 06 27, 04:56)
Nepasakyciau, kartais net nenaudojant tu gydomuju sampunu jos dingsta (neperdaugiausiai ju ir yra, ir tai, atsiranda tik kai pasireiskia niezulys, pasikasai ir sukeli keleta i pavirsiu), o kartais ir naudojant kelias dienas buna  doh.gif
Zodziu vargstu, pirksiu arbatmedzio alieju ir lasinsiu i sampuna, tikiuosi nebus niezulio, ir nereiks kasytis ir ju savime nebebus  ax.gif

Man irgi budavo, kad nuo nelabai tinkancio sampuno galvos oda sausa pasidrydavo ir papleiskanodavo, bet neseniai pajauciau, kad jau kuri laiko panasaus dalyko nebeatsitinka ir tikriausiai del to, kad pradejau pries beveik kiekviena plovima itrinti plaukus ir galvos oda simodsiju arba avokado aliejukais. Gali pabandyti, kainuoja nedaug, jokios chemijos ir gal pades smile.gif
Atsakyti
Gala kuri esat bandžiusi Citrine Shine šampūną (yra berods drėkinantis ar dažyt pl) ir balzamą (drėkinanti) tokiuose geltonuose su baltu buteliukuose ? Noriu įsigyti bet nžn ar geri ax.gif g.gif
Atsakyti