Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi šampunai plaukams

QUOTE(Reklamiste @ 2007 06 20, 09:51)
Maniškis turi problemų su galvos oda..... Tai jam labiausiai tinka Eucerin šampūnas su Urea. Eurovaistinėse dažnai būna nuolaidos šitam produktui, tai apsiperkam iš anksto smile.gif

Kiek mazdaug tas dziaugsmelis kainuoja?ir kokia talpa? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pramones prospektas @ 2007 06 16, 05:54)
joo, tikra eksperte cool.gif apmokyta dirbti su aparatu ir plauti smegenis rolleyes.gif

svarbu iskisti zmogui daikta...
Atsakyti
Per savo ilgą gyvenimėlį įsitikinau - šampūnus, net ir labai gerus, būtina keisti. Eilę metų neradau nieko geresnio už Keune priemones, po to buvo Loreal professional, dabar labiausiai tinka Alfaparf. Tik pastebiu, kad efektas, senkant buteliukui, irgi mažėja. Ieškosim toliau...
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2007 06 19, 14:25)
o as isnandziau Schwarzkopf Kiwi Shine - nu nesikeikiant man nuo jo isbere visa kakta ir kakla!!! mad.gif Turiu labai jautria oda, galvos irgi...Bandziau sampunu nuo pigiu ir prabangiu ir vis neatrandu savojo unsure.gif Anksciau puikiai tikdavo Head&Shoulers Sensitive, bet kai jie visi patapo "Acti Zinc", baisu! Galva nuo ju niezti, net pleiskanu atsirado huh.gif Gal kuri nors irgi turejot tokia problema kaip as su jautria galvos oda? Reik pagalbooos!!!!! frusty.gif

Ma irgi nepatiko šitas šampūnas schmoll.gif nieko gero, pigus š... cool.gif
Atsakyti
sveikos, turi pasiguosti, kad praktiskai man sampunas, koki tik randu man labiausiai tinkanti, porai plovimu...ir viskas doh.gif
as vis kariauju su pleiskanom, tai ju yra, tai ju nera, ir nesuprantu kame reikalas, ir pas dermatologa buvau, ir sampunu ieskau, ir atrodo viska isbandziau...ligos nerado, bet negali buti kad nei vienas sampunas netinka (mano plauku saknys riebios, bet pati galvos oda greit sauseja g.gif , sunkus atvejis)...
Tai as tiek sampunu buteliuku prikaupus:) Vargstu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(JoanaJulija @ 2007 06 23, 18:55)
Per savo ilgą gyvenimėlį įsitikinau - šampūnus, net ir labai gerus, būtina keisti. Eilę metų neradau nieko geresnio už Keune priemones, po to buvo Loreal professional, dabar labiausiai tinka Alfaparf. Tik pastebiu, kad efektas, senkant buteliukui, irgi mažėja. Ieškosim toliau...

Sutinku. bigsmile.gif
Kiek esu turėjus šampūnų, kurie man tiko, vis tik kiekvieną kart pabaigus buteliuką imu kitokį. O vėliau grįžtu prie senesnio, išbandyto. rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(evelinki @ 2007 06 23, 21:39)
sveikos, turi pasiguosti, kad praktiskai man sampunas, koki tik randu man labiausiai tinkanti, porai plovimu...ir viskas  doh.gif
as vis kariauju su pleiskanom, tai ju yra, tai ju nera, ir nesuprantu kame reikalas, ir pas dermatologa buvau, ir sampunu ieskau, ir atrodo viska isbandziau...ligos nerado, bet negali buti kad nei vienas sampunas netinka (mano plauku saknys riebios, bet pati galvos oda greit sauseja  g.gif , sunkus atvejis)...
Tai as tiek sampunu buteliuku prikaupus:) Vargstu  verysad.gif

Dėl pleiskanų... ar bandei Nizoral? rolleyes.gif Keliems pažįstamiems, kuriems jokie kiti būdai nepadėjo išnaikinti pleiskanų, būtent Nizoral padėjo. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ntu-Kpi: 23 birželio 2007 - 20:44
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2007 06 23, 21:51)
Sutinku.  bigsmile.gif
Kiek esu turėjus šampūnų, kurie man tiko, vis tik kiekvieną kart pabaigus buteliuką imu kitokį. O vėliau grįžtu prie senesnio, išbandyto. rolleyes.gif
Papildyta:

Dėl pleiskanų... ar bandei Nizoral?  rolleyes.gif Keliems pažįstamiems, kuriems jokie kiti būdai nepadėjo išnaikinti pleiskanų, būtent Nizoral padėjo.  bigsmile.gif


Pigesnis variantas, bet lygiai toks pat kiekis ir veiklioji medžiaga yra Altis šampūnas, o kaina 10Lt pigiau mirksiukas.gif Aš irgi jį rekomenduočiau nuo pleiskanų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 06 24, 14:04)
Pigesnis variantas, bet lygiai toks pat kiekis ir veiklioji medžiaga yra Altis šampūnas, o kaina 10Lt pigiau  mirksiukas.gif  Aš irgi jį rekomenduočiau nuo pleiskanų  4u.gif

bigsmile.gif žinosim, jei kada prireiktų... 4u.gif
Atsakyti
Nesenei nusipirkau C:ehko Chisana šampūną ir esu patenkinta wink.gif nerealiai kvepia o ir plaukai gerai atrodo po plovimo
Atsakyti
QUOTE(JoanaJulija @ 2007 06 23, 17:55)
Per savo ilgą gyvenimėlį įsitikinau - šampūnus, net ir labai gerus, būtina keisti. Eilę metų neradau nieko geresnio už Keune priemones, po to buvo Loreal professional, dabar labiausiai tinka Alfaparf. Tik pastebiu, kad efektas, senkant buteliukui, irgi mažėja. Ieškosim toliau...

Sutinku. Del to as dabar naudoju du sampunus, su vienu viena diena plaunu, su kitu - kita diena, nes plaukas pripranta ir nebestovi, taip, kaip as noriu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2007 06 20, 09:14)
Su dervom sakai? g.gif o jis tinka jautriai odai? As vakar atradau Sarmoj naujiena-sampuna jautriai odai Allison 4u.gif  bandysiu, ziuresiu, kaip jis man tiks ax.gif su vaikiskais sampunais man gana sunku issiplaut savo ilgus ir storus plaukus doh.gif

O kiek tas ALLISON šampūnas kainuoja? Man irgi bėda su galvos oda, nusausėja labai verysad.gif Ir kokie atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(gretao @ 2007 06 25, 21:31)
O kiek tas ALLISON šampūnas kainuoja? Man irgi bėda su galvos oda, nusausėja labai  verysad.gif  Ir kokie atsiliepimai?


Kosmadoj siu sampunu kaina apie 50lt
Atsakyti