Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi šampunai plaukams

QUOTE(MissGift @ 2007 06 17, 22:57)
Galiu vienareiksmiskai pasakyti-geriausias sampunas ir visos kt. priemones yra Kerastase.

Kokie argumentai? g.gif
Atsakyti
Netikejau kol pati neisbandziau. Sampunai tokio skalsumo ir dielio koncentrato, jog tereikia kruopelytes. Pats sampunas, jau ipylus i delna yra labai minkstas. Plaukai, vien nuo sampuno, kudikisko svelnumo. Kauke is viso atsidziaugti negaliu. Plaukai nors ir sviesus blizga, kaip sabalo. Aliejuka sios firmos naudoju jau pora metu. Nekeisciau i nieka kita. Tik su Kerastase priemonem atgaivinau savo sviesius luzinejancius plaukus. Deja, sios firmos priemoniu negalima naudoti nuolat, nes jos gydomosios. Naudojimas ju turi buti darant pertraukas. Kainos nemenkos. Vienu apsipirkimu:apie 300lt, bet efektas yra.
Atsakyti
O kokius sios firmos sampunus konkreciai bandete ir kurie labiausiai patiko?
Atsakyti
Bandziau visus. Bet mano plaukam labiausiai tiko sampunas:Bain Satin. O kauke:Chroma Reflect. Aliejukas ten tik vieno tipo:orandzinis skaidrus buteliukas.
Atsakyti
QUOTE(MissGift @ 2007 06 17, 21:57)
Galiu vienareiksmiskai pasakyti-geriausias sampunas ir visos kt. priemones yra Kerastase.

jau rašiau, bet pasikartosiu- man Kerastase nepatiko. dėl koncentrato ir švelnumo tikra tiesa, bet plaukų kritimo niekaip nesutvarkydavau. aliejukas jų - taip thumbup.gif geresnio nesu bandžius. kita vertus mano mamai kerastase labai tiko, bet tik kažkuris konkretus (nes dabar pakeitė į "nuo saulės", tai naudot negali. jei kam įdomu - šampūno kaina apie 55 lt.

savo balsą atiduodu Loreal professional rolleyes.gif
Atsakyti
mano plaukai gan silpni tai stengiuosi pirkti geresnius sampunus, naudoju kazkoki vokiska spring-i-ness, arklio kaulu ciulpu kauke, dar tokias ampules plaukam stiprint "lakme" itrinti i saknis reikia, anksciau labai slinkdavo plaukai dabar apstojo:)
Atsakyti
o as isnandziau Schwarzkopf Kiwi Shine - nu nesikeikiant man nuo jo isbere visa kakta ir kakla!!! mad.gif Turiu labai jautria oda, galvos irgi...Bandziau sampunu nuo pigiu ir prabangiu ir vis neatrandu savojo unsure.gif Anksciau puikiai tikdavo Head&Shoulers Sensitive, bet kai jie visi patapo "Acti Zinc", baisu! Galva nuo ju niezti, net pleiskanu atsirado huh.gif Gal kuri nors irgi turejot tokia problema kaip as su jautria galvos oda? Reik pagalbooos!!!!! frusty.gif
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2007 06 19, 15:25)
o as isnandziau Schwarzkopf Kiwi Shine - nu nesikeikiant man nuo jo isbere visa kakta ir kakla!!! mad.gif Turiu labai jautria oda, galvos irgi...Bandziau sampunu nuo pigiu ir prabangiu ir vis neatrandu savojo unsure.gif Anksciau puikiai tikdavo Head&Shoulers Sensitive, bet kai jie visi patapo "Acti Zinc", baisu! Galva nuo ju niezti, net pleiskanu atsirado huh.gif Gal kuri nors irgi turejot tokia problema kaip as su jautria galvos oda? Reik pagalbooos!!!!! frusty.gif


O kaip vaikiški šampūnai? unsure.gif MB turi jautrią galvos odą - jei kas, iškart ima lopais oda krist doh.gif tai pirkau vaistinėj tokį šampūną su dervom, jom ir "kvepia" biggrin.gif tik brungus, rupkė, 150ml beveik 20Lt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 06 19, 15:56)
O kaip vaikiški šampūnai?  unsure.gif  MB turi jautrią galvos odą - jei kas, iškart ima lopais oda krist  doh.gif  tai pirkau vaistinėj tokį šampūną su dervom, jom ir "kvepia"  biggrin.gif  tik brungus, rupkė, 150ml beveik 20Lt  rolleyes.gif

Su dervom sakai? g.gif o jis tinka jautriai odai? As vakar atradau Sarmoj naujiena-sampuna jautriai odai Allison 4u.gif bandysiu, ziuresiu, kaip jis man tiks ax.gif su vaikiskais sampunais man gana sunku issiplaut savo ilgus ir storus plaukus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2007 06 20, 08:14)
Su dervom sakai? g.gif o jis tinka jautriai odai? As vakar atradau Sarmoj naujiena-sampuna jautriai odai Allison 4u.gif  bandysiu, ziuresiu, kaip jis man tiks ax.gif su vaikiskais sampunais man gana sunku issiplaut savo ilgus ir storus plaukus doh.gif


Jo, ten specialiai jautriai odai, tinka ir sergantiems kai kuriomis odos ligomis, tik pavadinimų nepamenu pavadinimų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 06 20, 09:02)
Jo, ten specialiai jautriai odai, tinka ir sergantiems kai kuriomis odos ligomis, tik pavadinimų nepamenu pavadinimų  blush2.gif

na jei tas is Sarmos sampuniuks nepades, reiks ieskot to su dervom, nes ir taip jau nieks netinka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2007 06 19, 14:25)
Turiu labai jautria oda, galvos irgi...Bandziau sampunu nuo pigiu ir prabangiu ir vis neatrandu savojo unsure.gif Anksciau puikiai tikdavo Head&Shoulers Sensitive, bet kai jie visi patapo "Acti Zinc", baisu! Galva nuo ju niezti, net pleiskanu atsirado huh.gif Gal kuri nors irgi turejot tokia problema kaip as su jautria galvos oda? Reik pagalbooos!!!!! frusty.gif


Maniškis turi problemų su galvos oda..... Tai jam labiausiai tinka Eucerin šampūnas su Urea. Eurovaistinėse dažnai būna nuolaidos šitam produktui, tai apsiperkam iš anksto smile.gif
Atsakyti