Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi šampunai plaukams

QUOTE(prieblanda @ 2007 06 13, 21:18)
Bože, jau apie silikoną rašiau. Nuo silikono plaukai neslenka. Čia Orising išradimas, kad slenka fool.gif

Prisiminiau, kad čia mamytėms smegenis išplovusi Orising konsultantė žadėjo pateikti mokslinių tyrimų, įrodančių priežastinį ryšį tarp silikono ir įvairių plaukų "negalavimų", tai tų tyrimų laukiu po šiai dienai  biggrin.gif

na joo..man orizingė tyrė plaukus, tai pati mačiau kad ant galvos odos yra kažkokiu susikaupusiu dalykėlių unsure.gif man sakė kad ten silikonas. negi orising nededa silikono i savo gaminius? nes tada nevarytų taip ant jo tongue.gif o kai plaukai slenka tai patiki bet kokia priežastim verysad.gif be to gi ekspertė tiria, ir ne šiaip kokioj norfoj bet eurovaistinėj g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pakalnutėL: 13 birželio 2007 - 20:29
QUOTE(pakalnutėL @ 2007 06 13, 21:25)
na joo..man orizingė tyrė plaukus, tai pati mačiau kad ant galvos odos yra kažkokiu susikaupusiu dalykėlių  unsure.gif man sakė kad ten silikonas. negi orising nededa silikono i savo gaminius? nes tada nevarytų taip ant jo  tongue.gif


Nu tai silikono prisikaupę, nes nenaudojat šampūno be jo. Persiplautumėt nors profilaktiškai su šampūnu, kuris be kondicionuojančių medžiagų ir būtų gerai.
Deda Orising silikono, tik konsultantė nesutiko, kad tai silikonas biggrin.gif Nu koks skirtumas, kaip vadini, vis tiek kondicionuojanti medžiaga, padengianti plauką plėvele, kuri nenuplaunama ilgainiui storėja. Nuplovei ir nebeliko.
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 06 13, 16:04)
Jei veliasi, naudokit priemones su silikonu, kurios padaro plauką slidesnį ir dėl to ne taip veliasi. Mano draugė tam reikalui naudoja L'Oreal Hot Straight  ax.gif


Nelabai mėgstų kremus..kai mažai užtepu, tai jokio poveikio, o kai truputi daugiau, tai plaukai susiriebaloja doh.gif . Ypatingai pantene kremų nemėgstu ....fui blink.gif . Juo nebent galiukus galiu tept, nes galvą taip suriebaloja, kad atodau kaip višta lotuliukas.gif . Nors gal šis l'orealio ir neblogas būtų g.gif ...man ta rožinė linija patinka
Atsakyti
QUOTE(n1lka @ 2007 06 14, 12:45)
Nelabai mėgstų kremus..kai mažai užtepu, tai jokio poveikio, o kai truputi daugiau, tai plaukai susiriebaloja  doh.gif . Ypatingai pantene kremų nemėgstu ....fui blink.gif . Juo nebent galiukus galiu tept, nes galvą taip suriebaloja, kad atodau kaip višta  lotuliukas.gif . Nors gal šis l'orealio ir neblogas būtų  g.gif ...man ta rožinė linija patinka


man pantene jau prieš n metų yra tabu biggrin.gif
Atsakyti
Savo plaukams kol kas nieko geriau už Loreal'io "Elvitalį" neradau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pakalnutėL @ 2007 06 13, 19:25)
be to gi ekspertė tiria, ir ne šiaip kokioj norfoj bet eurovaistinėj  g.gif

joo, tikra eksperte cool.gif apmokyta dirbti su aparatu ir plauti smegenis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Pramones prospektas @ 2007 06 16, 06:54)
joo, tikra eksperte cool.gif apmokyta dirbti su aparatu ir plauti smegenis rolleyes.gif


Tikrai gerai isplauna..smegenis lotuliukas.gif Siaip ar taip man irgi tyre,rekomendavo priemoniu,bet paskaiciusi atsiliepimus forume,visai nenoriu nieko is ju produkcijos issigyt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2007 06 15, 20:47)
Savo plaukams kol kas nieko geriau už Loreal'io "Elvitalį" neradau smile.gif


Visa ta linija, ar būtent kažkuris?
Atsakyti
QUOTE(s@gute @ 2007 06 16, 17:04)
Visa ta linija, ar būtent kažkuris?

Aš dažau plaukus, tai renkuosi "Color-vive" (šampūną ir balzamą).
Atsakyti
Help, mano plaukai labai sausi ir siurkstoki(na manau del cheminio),siaip dabar noriu atsiaugint ir nebesicheminsiu daugiau blush2.gif .Siaip sudominot mane su tuo silikonu, jis rimtai susvelnina plauka?Pvz kokiuose sampunuose jo rasti?Siaip man tie smapunai visi tiek Loreal'io tiek kiti kur 10 lt kainuoja tai nelabai padet nori, sakau is profesionalios serijos reikia kazka pirkt, bandziau Lakme tai is pradziu lyg ir gerai, bet ne menesio nepanaudojau,nes po kiek laiko nebejutau jokio poveikio schmoll.gif .Kaip tie Loreal professional sampunai a?O gal kas geresnio yra?Ar geri produktai tuose Salon+ g.gif .Siaip nesinoretu permoketi, o ten tos konsultantes vistos blush2.gif .Uzejau, paemiau apziurinejimui viena buteliuka, tai net nespejau ne atsiverst kitos puses paskaityt ka ten raso,o ji pribego ir sako jus ne tsampuna paemet, cia blondinems lotuliukas.gif .Tai gal as puskei perku, arba pati zadu blondine patapt bash.gif .JOs manau turetu prieiti ir paklausti kokios pas mane problemos ir kas mane domina,na tiesiog biesina tokios konsultantes aggressive.gif aggressive.gif aggressive.gif
Atsakyti
QUOTE(devintas dangus @ 2007 06 17, 19:07)

Ar geri produktai tuose Salon+ g.gif .Siaip nesinoretu permoketi, o ten tos konsultantes vistos blush2.gif .Uzejau, paemiau apziurinejimui viena buteliuka, tai net nespejau ne atsiverst kitos puses paskaityt ka ten raso,o ji pribego ir sako jus ne tsampuna paemet, cia blondinems lotuliukas.gif .Tai gal as puskei perku, arba pati zadu blondine patapt bash.gif .JOs manau turetu prieiti ir paklausti kokios pas mane problemos ir kas mane domina,na tiesiog biesina tokios konsultantes aggressive.gif  aggressive.gif  aggressive.gif

Reikėjo nustatyti rimtą veido išraišką ir atrėžti jai - "tai aš ir esu blondinė, user posted image negi nesimato?" (net jei esi tamsu tamsiausia tamsiaplaukė biggrin.gif )
Atsakyti
Galiu vienareiksmiskai pasakyti-geriausias sampunas ir visos kt. priemones yra Kerastase.
Atsakyti