Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi šampunai plaukams

Man patinka Aussie miracle moist sampunas ir kondicionierius smile.gif Geriausias atradimas is daug jau isbandytu ax.gif
Atsakyti
Aš naudoju l'oreal professionnel
user posted image
šampūna ir kaukę. kolkas nieko geresnio bent jau savo plaukams neradau wub.gif minkšti, švelnūs, gerai krenta. žodžiu, patenkinta labai.
Atsakyti
QUOTE(Tefnut @ 2007 06 13, 14:05)
Aš naudoju l'oreal professionnel
user posted image
šampūna ir kaukę. kolkas nieko geresnio bent jau savo plaukams neradau  wub.gif minkšti, švelnūs, gerai krenta. žodžiu, patenkinta labai.


O man įdomu kiek kainuoja toks šampunas? Mano plaukai ir taip švelnūs ir minkšti ir dėl to LABAI veliasi . Tai norėčiau kokio šampuno, kad nereiktų jų 20 kartų į dieną šukuoti.Kažkaip vis praeinu Akropoly pro Salon+ ir vis neužsuku.
Atsakyti
QUOTE(agnytia_number1 @ 2007 06 04, 09:57)
Man tinka ir patinka schwarzkopf BC linijos sampunai smile.gif

Man taip pat 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(n1lka @ 2007 06 13, 15:54)
O man įdomu kiek kainuoja toks šampunas? Mano plaukai ir taip švelnūs ir minkšti ir dėl to LABAI veliasi . Tai norėčiau kokio šampuno, kad nereiktų jų 20 kartų į dieną šukuoti.Kažkaip vis praeinu Akropoly pro Salon+ ir vis neužsuku.


Jei veliasi, naudokit priemones su silikonu, kurios padaro plauką slidesnį ir dėl to ne taip veliasi. Mano draugė tam reikalui naudoja L'Oreal Hot Straight ax.gif
Atsakyti
ką naudojat dažytiems (tamsintiems) plaukams, kad spalva greit nenueitų?
Atsakyti
QUOTE(n1lka @ 2007 06 13, 15:54)
O man įdomu kiek kainuoja toks šampunas? Mano plaukai ir taip švelnūs ir minkšti ir dėl to LABAI veliasi . Tai norėčiau kokio šampuno, kad nereiktų jų 20 kartų į dieną šukuoti.Kažkaip vis praeinu Akropoly pro Salon+ ir vis neužsuku.

30 lt. mano ne tiek vėlėsi kiek pūtėsi ir elektrinosi. tos pačios linijos plauku kauke man labai padeda, nes plaukai ilgi, pagrinde palaidus nešioju ir šukuoju 2x per dieną- išeidama į darbą ir grįžus namo. o kad nesiveltų gal labiau tiktų
user posted image
šitą aliejuką naudoju, jei kaukės nededu, tiesiog juo šlapius plaukus sutepu- tada plaukai glotnūs būna. Bet šampūnas kerastase nepatinka schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tefnut: 13 birželio 2007 - 15:20
QUOTE(Tefnut @ 2007 06 13, 16:18)
Bet šampūnas kerastase nepatinka  schmoll.gif

rimtai? cia is kurios serijos?
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 06 13, 16:04)
Jei veliasi, naudokit priemones su silikonu, kurios padaro plauką slidesnį ir dėl to ne taip veliasi. Mano draugė tam reikalui naudoja L'Oreal Hot Straight  ax.gif

bet užtai tas silikonas galvos odai žalos pridaro, užkemša odos poras, kaupiasi prie šaknų ir plaukai pradeda slinkti. ant savo galvos patyriau verysad.gif
Atsakyti
o kaip tas silikonas vadinasi kita kalba? nes ant buteliuku tai lietuviskai neparasyta, kad yra silikono...
Atsakyti
QUOTE(Capriciossa @ 2007 06 13, 20:43)
o kaip tas silikonas vadinasi kita kalba? nes ant buteliuku tai lietuviskai neparasyta, kad yra silikono...

kiek žinau tai "dimethicone" 4u.gif
Atsakyti
Bože, jau apie silikoną rašiau. Nuo silikono plaukai neslenka. Čia Orising išradimas, kad slenka fool.gif

Prisiminiau, kad čia mamytėms smegenis išplovusi Orising konsultantė žadėjo pateikti mokslinių tyrimų, įrodančių priežastinį ryšį tarp silikono ir įvairių plaukų "negalavimų", tai tų tyrimų laukiu po šiai dienai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prieblanda: 13 birželio 2007 - 20:19