Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi šampunai plaukams

Loreal profesional dar yra Figaro kirpyklose, bent jau Grand Duke esančiame Figaro tai tikrai maciau.
Atsakyti
QUOTE(Šilko Namai @ 2007 06 08, 09:44)
Loreal profesional dar yra Figaro kirpyklose, bent jau Grand Duke esančiame Figaro tai tikrai maciau.


O Grand Duke neužsidaręs? mastau.gif
Atsakyti
as naudoju Schauma dazytiems plaukams ax.gif
Atsakyti
Sveikos, patarkit koki stipriai drėkinantį šampūną ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Neseniai "Idzumi" centre nusipirkau is profesionaliu priemoniu Goldwell sampuna ir balzama "Moisture definition" intense, skira normaliems plaukams ir jau trecia savaite naudoju. Ispudziai kuo geriausi, labai patinka, atrodo, neblogai drekina, plaukai lieka labai purus ir zvilgantys. Kam aktualu - labai skaniai kvepia biggrin.gif
O ir kainos kaip profesionaliu priemoniu neuzkeltos: sampunas kainavo 25 Lt, o balzamas 29 Lt.
Jei smalsumas isbandyti ka nors kita nenugales, tikrai pirksiu dar karta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 06 08, 10:45)
O Grand Duke neužsidaręs? mastau.gif


uzdarytas
Atsakyti
o kodel? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2007 06 11, 16:35)


cia pasiskaityk jei nori mirksiukas.gif
Atsakyti
siuo metu naudoju Klorane sampuna.. is kiek esu bandziusi (is Klorane) tai labiausiai patinka su granatais (dazytiems plaukams).. bet dabar noriu isbandyti (kai pabaigsiu sita Klorane) Davines Momo sampuna, nes balzama toki turiu tai labai plaukai faini su juo man, tampa minksti, gerai drekina.. tai gal kartu ir su sampunu naudojant tos pacios serijos, rezultatas gal dar geresnis bus thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 11 birželio 2007 - 16:32
Parekomendavo man LOREALI ir likau patenkinta thumbup.gif nebrangus ir geras thumbup.gif
Atsakyti
Gal kuri naudojat Kadus dazytiems plaukams? kokie atsiliepimai? Nes dabar jau reiktu sampuno ir nesugalvoju kuri isigyt: Kadus dazytiem, ar ta taip isgirta Lloreal solar????? O kazi solar neblukina spalvos ? (girdejau kad blukina nuo pleiskanu ir nuo slinkimo sampunai).
Atsakyti
Aciu nancy smile.gif
O solaris tai sviesius plaukus truputi geltonina, ar bent man taip pasirodre
Atsakyti