Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi šampunai plaukams

O tie L'Oreal prof. linijos šampūnai irgi būna Salon+? Kokia maždaug kaina? Iš anksto ačiū 4u.gif
Atsakyti
kadangi as esu brunete tay naudoju PANTENE PRO-V brunetems (rudam pakeli) ir kartu dar perku ir condicionieriu ir plauku kauke ... kokius jus naudojat? g.gif
Atsakyti
Mano plaukai tai labai "jautrūs". Jau naudoju šampūną nuo pleiskanų, pradeda riebaluotis, jei nuo riebalavimosi tai atsiranda pleiskanų. Bet prieš gal kokius metus pradėjau naudoti Garnier Fructis. Žinokit, nuostabus šampūnas thumbup.gif Nežinau, kaip kitoms, bet man tai iškart dingsta visos pleiskanos, o ir plaukai žvilga. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ziuzy @ 2007 06 06, 19:21)
Mano plaukai tai labai "jautrūs". Jau naudoju šampūną nuo pleiskanų, pradeda riebaluotis, jei nuo riebalavimosi tai atsiranda pleiskanų. Bet prieš gal kokius metus pradėjau naudoti Garnier Fructis. Žinokit, nuostabus šampūnas thumbup.gif  Nežinau, kaip kitoms, bet man tai iškart dingsta visos pleiskanos, o ir plaukai žvilga. ax.gif

gal užsieny ir neblogas Fructis, bet tik ne Lietuvoj doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2007 06 04, 09:09)
siandien as keliausiu pirkti to solar sampuno  bigsmile.gif  biggrin.gif  bet as tai dar noriu ir Volme Extreme isbandyt labai jau noriu puriu plauku  blush2.gif

Net paciai keista, bet man ziauriai plaukus papurina BC Moisture kick sampunas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2007 06 06, 19:57)
Net paciai keista, bet man ziauriai plaukus papurina BC Moisture kick sampunas  bigsmile.gif


g.gif: Va kaip tik mąstau kas pakeis Ellumen šampūną. TAi gal reiks BC pabandyt ir tą purškiklį dar g.gif:

Nu man tai Solar šampūnas vis dar patinka, o mėnesį tikriausia jau turiu, jei ne daugiau g.gif:
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2007 06 06, 18:57)
Net paciai keista, bet man ziauriai plaukus papurina BC Moisture kick sampunas  bigsmile.gif

pabaigus turimus galvojau kaip tik bandyt ka nors is BC... galvojau apie smooth control kazkaip ir volume... sakai ir moisture papurina g.gif ech gundai kai velnias lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2007 06 06, 21:44)
pabaigus turimus galvojau kaip tik bandyt ka nors is BC... galvojau apie smooth control kazkaip ir volume... sakai ir moisture papurina g.gif  ech gundai kai velnias  lotuliukas.gif


Bonza, o pala, tu pirkai Solar ar ne?
nebeatsimenu.... Jei taip - kokia nuomone panaudojus? Nes gi nužiūrėjau kremą irgi Solar serijos. Tai va ir rezgu planą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2007 06 06, 20:44)
pabaigus turimus galvojau kaip tik bandyt ka nors is BC... galvojau apie smooth control kazkaip ir volume... sakai ir moisture papurina g.gif  ech gundai kai velnias  lotuliukas.gif

Zinok, rimtai. Net pati labai nustebau, naudojau jau keleta kartu, ir visus kartus plaukai ziauriai papure buvo.
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2007 06 06, 20:58)
Bonza, o pala, tu pirkai Solar ar ne?
nebeatsimenu.... Jei taip - kokia nuomone panaudojus? Nes gi nužiūrėjau kremą irgi Solar serijos. Tai va ir rezgu planą ax.gif

jop pirkau Solar siaures miestelio Martinoj uz 30 lt paemiau paskutini ten jau pasirinkimas nelabai koks buvo... sake nebelabai veza nors uzsakymus siuncia ir siuncia...
nuomone pati geriausia thumbup.gif plaukai ir purus ir zvilgus, ir nebereikia balzamo zodziu tikrai 10 balu 4u.gif
Aciu uz rekomendacija mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2007 06 07, 07:36)
jop pirkau Solar siaures miestelio Martinoj uz 30 lt paemiau paskutini ten jau pasirinkimas nelabai koks buvo... sake nebelabai veza nors uzsakymus siuncia ir siuncia...
nuomone pati geriausia thumbup.gif  plaukai ir purus ir zvilgus, ir nebereikia balzamo zodziu tikrai 10 balu  4u.gif
Aciu uz rekomendacija  mirksiukas.gif  4u.gif

Oj bonza, negundyk tokiais aprašymais... user posted image
Atsakyti
QUOTE(Fleurette @ 2007 06 05, 07:24)
O tie L'Oreal prof. linijos šampūnai irgi būna Salon+? Kokia maždaug kaina? Iš anksto ačiū 4u.gif

jei neklystu, tai maciau, kad salon+ yra sios linijos sampunu ir priemoniu mirksiukas.gif
Atsakyti