Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi šampunai plaukams

as naudoju ALFAPARF firmos sampuna thumbup.gif,turiu aliejuka ir kauke nuplaunama sitos firmos wub.gif
manasis sampunas vadinasi SEMI DI LINO (linu semenu)italiskas ir kvapas labai super thumbup.gif
Atsakyti
mano patys paciausi sampunai yra kerastise.ypac dievinu dazytiem plaukam, labai ilgai islaiko spalva ir plaukai nepaprastai zvilga. ax.gif
Atsakyti
O man tai MILKSHAKE dažytiems plaukams patinka.Labai skaniai kvepia,o ir plaukai po plovimo būna švelnūs ir žvilga...
Atsakyti
QUOTE(Laukinė @ 2007 03 23, 21:48)
O man tai MILKSHAKE dažytiems plaukams patinka.Labai skaniai kvepia,o ir plaukai po plovimo būna švelnūs ir žvilga...


o kur jo galima nusipirkt ir kiek kaštuoja? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2007 03 21, 21:53)
Turiu nenuplaunama kondicionieriu - panaudojau pirma ir paskutini karta.

viskas aisku. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2007 03 23, 22:19)
o kur jo galima nusipirkt ir kiek kaštuoja?  ax.gif

Kirpyklose.Kaina ~30Lt
Atsakyti
Sveiki mirksiukas.gif
Ilgai skaiciau apie Jusu isbandytus sampunus ir t.t.
Nusprendziau isbandyti kazkoki "orising", atvaziavus i Sarma negalejau ilgai rasti kur gi tas ...
Radau, sedziu dabar ir ziuriu i visa linija priemoniu: 2 sampunai, kauke, pora ampuliu (skirtingu).
Po savaites pranesiu apie savo isbandymus.
Atsakyti
Aš taip pat buvau apsisprendusi pirkti O'Rising, bet, kadangi neradau dažytiems plaukams, tai pirkau Klorane, jie irgi augaliniai smile.gif .
Mistress, o kokias pirkai O'Rising priemones, t.y. kokiems plaukams? mirksiukas.gif . Būtinai papasakok, koks rezultatas.
Aš įsitikinau, kad plaukams labai svarbu balzamas; šampūnas gali būti ir prastesnis, bet balzamas turi būti geras. Čia aš taip galvoju ax.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vene: 24 kovo 2007 - 19:52
QUOTE(vene @ 2007 03 24, 19:50)
Aš taip pat buvau apsisprendusi pirkti  O'Rising, bet, kadangi neradau dažytiems plaukams, tai pirkau Klorane, jie irgi augaliniai  smile.gif .
Mistress, o kokias pirkai O'Rising priemones, t.y. kokiems plaukams? mirksiukas.gif . Būtinai papasakok, koks rezultatas.
Aš įsitikinau, kad plaukams labai svarbu balzamas; šampūnas gali būti ir prastesnis, bet balzamas turi būti geras. Čia aš taip galvoju  ax.gif .

O kaip tau Klorane šampūnas 4u.gif
Bent jau aš seniai nenaudoju balzamų, man geriausia šampūnas ir aliejukas ar kokia nenuplaunama priemonė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2007 03 24, 20:01)
O kaip tau Klorane šampūnas  4u.gif
Bent jau aš seniai nenaudoju balzamų, man geriausia šampūnas ir aliejukas ar kokia nenuplaunama  priemonė  thumbup.gif

Nepasakyčiau, kad Klorane šampūnas ypatingas, tikėjausi geresnio rezultato (tuo labiau, kad jie nėra pigūs). Plaukai tampa minkšti, blizga, bet man norėtųsi glotnumo plaukams. Man vistik reikalingas balzamas, nes mėgstu, kad šukuojant šukos eitų kaip per sviestą, o be balzamo šito nėra verysad.gif . Taip, kad teks įsigyti ir balzamą. Na, o po išplovimo irgi naudoju aliejuką ir dar želė- vašką, ir tik tada suvaldau savo "išdykusius" plaukus bigsmile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vene: 24 kovo 2007 - 20:46
QUOTE(vene @ 2007 03 24, 20:43)
Nepasakyčiau, kad Klorane šampūnas ypatingas, tikėjausi geresnio rezultato (tuo labiau, kad jie nėra pigūs). Plaukai tampa minkšti, blizga, bet man norėtųsi glotnumo plaukams. Man vistik reikalingas balzamas, nes mėgstu, kad šukuojant šukos eitų kaip per sviestą, o be balzamo šito nėra  verysad.gif . Taip, kad teks įsigyti ir balzamą. Na, o po išplovimo irgi naudoju aliejuką ir dar želė- vašką, ir tik tada suvaldau savo "išdykusius" plaukus  bigsmile.gif .

O aš šiandien nusipirkau Klorane su mangais, iš pradžių kai išsiploviau, tai labai nepatiko, nes šiurkštoki plaukai, net ir po aliejuko, bet dabar baigia išdžiūt, tai lyg ir nieko toks, žiūrėsim kaip toliau bus ax.gif
Atsakyti
Labas visoms
Mano dukros jai 15 metų plaukai labai riebaluojasi, visko bandėm, tai dabar apsistojom ties KLORANE, kiek mačiau tai jų yra 4-5 rūšių, jai labai šampūnas tinka, nereikia kas diena plautis galvos, išlieka ilgesnį laiką švaresni thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti