Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi šampunai plaukams

QUOTE(Fleurette @ 2007 06 04, 08:08)
Sudomino tos L'Oreal prof. plaukų priemonės, dar dažnai linksniuojami Tigi, Alfaparf šampūnai ir kt. Kur jų būtų galima įsigyti ir kokios maždaug kainos?
Iš anksto ačiū  4u.gif

o kokiam mieste gyveni?
loreal ir Tigi yra salon+ 4u.gif alfaparf eurovaistinej 4u.gif
Atsakyti
Man tinka ir patinka schwarzkopf BC linijos sampunai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnytia_number1: 04 birželio 2007 - 07:58
Na isbandziau ta Loreal Solar sampuna smile.gif

Man labai patiko, kad galejau nedeti jokio balzamo, nes esu sveciuuose, taigi nenorejau ilgai terliotis - ryte atsikelus plaukai svelnus, blizgantys, purus. Na jega biggrin.gif Jau plaunant jauciasi, kad jie slidus, o taip buna tik su labai nedaug sampunu. O kvapas koks wub.gif ... kazkas tarp melionu, kiviu ir pasifloru (cia mano nosis taip nustate) superinis
Tai va, isvaziuoju ilgu atostogu ir jeigu plaukai nenukentes nuo saules, nuo kurios jis turetu saugoti, tai isvis bus super smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2007 06 04, 08:59)
Na isbandziau ta Loreal Solar sampuna smile.gif

Man labai patiko, kad galejau nedeti jokio balzamo, nes esu sveciuuose, taigi nenorejau ilgai terliotis - ryte atsikelus plaukai svelnus, blizgantys, purus. Na jega biggrin.gif Jau plaunant jauciasi, kad jie slidus, o taip buna tik su labai nedaug sampunu. O kvapas koks wub.gif  ... kazkas tarp melionu, kiviu ir pasifloru  (cia mano nosis taip nustate) superinis
Tai va, isvaziuoju ilgu atostogu ir jeigu plaukai nenukentes nuo saules, nuo kurios jis turetu saugoti, tai isvis bus super smile.gif

Po tokio aprasymo, kaip gali nepirkti ? g.gif bigsmile.gif bigsmile.gif turbut ir as eisiu ji isigyti bigsmile.gif turbut jis dar ir labai skalsus? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2007 06 04, 08:28)
o kokiam mieste gyveni?
loreal ir Tigi yra salon+ 4u.gif alfaparf eurovaistinej  4u.gif

Vilniuj smile.gif O kur tą Salon+ rasti? Visai aš nesigaudau tuose reikaluose... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fleurette @ 2007 06 04, 09:27)
Vilniuj smile.gif O kur tą Salon+ rasti? Visai aš nesigaudau tuose reikaluose... ax.gif

yra Akropoly ir lyg tai Mandarine
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2007 06 04, 08:59)
Na isbandziau ta Loreal Solar sampuna smile.gif

Man labai patiko, kad galejau nedeti jokio balzamo, nes esu sveciuuose, taigi nenorejau ilgai terliotis - ryte atsikelus plaukai svelnus, blizgantys, purus. Na jega biggrin.gif Jau plaunant jauciasi, kad jie slidus, o taip buna tik su labai nedaug sampunu. O kvapas koks wub.gif  ... kazkas tarp melionu, kiviu ir pasifloru  (cia mano nosis taip nustate) superinis
Tai va, isvaziuoju ilgu atostogu ir jeigu plaukai nenukentes nuo saules, nuo kurios jis turetu saugoti, tai isvis bus super smile.gif

thumbup.gif drinks_cheers.gif
Šiaip tai aprašyme sako, kad abrikosų kvapas 4u.gif Ir tikrai man grynai tokie pūkuoti abrikosiukai rodos akyse kai uostau tą šampūną.
Tai gerai, kad patiko, o tai sąžinė užgraužus būtų lotuliukas.gif
Atsakyti
siandien as keliausiu pirkti to solar sampuno bigsmile.gif biggrin.gif bet as tai dar noriu ir Volme Extreme isbandyt labai jau noriu puriu plauku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2007 06 04, 10:09)
siandien as keliausiu pirkti to solar sampuno  bigsmile.gif  biggrin.gif  bet as tai dar noriu ir Volme Extreme isbandyt labai jau noriu puriu plauku  blush2.gif


Nieko gero labai tas Volume extreme. Tikrai nepurina plaukų normaliai doh.gif: Geriau jau kokiu standikliu papurkšt. Nu rimtai, konsistensija nebloga, plauna neblogai, bet tikrai neverta. Man labiau papurę plaukai buvo nuo Vitamino Color ar to pačio Solar. O dar puresni nuo Sebo Control. Bet jis tinka jei plaukai linkę riebaluotis.
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2007 06 04, 10:30)
Nieko gero labai tas Volume extreme. Tikrai nepurina plaukų normaliai doh.gif: Geriau jau kokiu standikliu papurkšt. Nu rimtai, konsistensija nebloga, plauna neblogai, bet tikrai neverta. Man labiau papurę plaukai buvo nuo Vitamino Color ar to pačio Solar. O dar puresni nuo Sebo Control. Bet jis tinka jei plaukai linkę riebaluotis.


O Sebo Control nesausina plauku?
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2007 06 04, 08:59)
Na isbandziau ta Loreal Solar sampuna smile.gif

Man labai patiko, kad galejau nedeti jokio balzamo, nes esu sveciuuose, taigi nenorejau ilgai terliotis - ryte atsikelus plaukai svelnus, blizgantys, purus. Na jega biggrin.gif Jau plaunant jauciasi, kad jie slidus, o taip buna tik su labai nedaug sampunu. O kvapas koks wub.gif  ... kazkas tarp melionu, kiviu ir pasifloru  (cia mano nosis taip nustate) superinis
Tai va, isvaziuoju ilgu atostogu ir jeigu plaukai nenukentes nuo saules, nuo kurios jis turetu saugoti, tai isvis bus super smile.gif


Šampūnas nuo saulės nesaugo, nes jis nuplaunamas, geriau po plovimo kuo nors nenuplaunamu užpurkšti ir kepurės ar skrybėlaitės nepasigėdint užsidėt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 06 04, 12:36)
O Sebo Control nesausina plauku?

Šiek tiek pasausina. Jis man patinka rudeniop, kai daugiau plaukai riebaluojasi. PAvasarį kai ir taip išsausėję po žiemos kasdieninio džiovinimo - geriau ką nors kitą pasirinkti....

QUOTE(prieblanda @ 2007 06 04, 12:59)
Šampūnas nuo saulės nesaugo, nes jis nuplaunamas, geriau po plovimo kuo nors nenuplaunamu užpurkšti ir kepurės ar skrybėlaitės nepasigėdint užsidėt  bigsmile.gif


Aprašyme neparašyta, kad saugo nuo saulės. O rašo rodos, kad atstato žalą. nu žodžiu... kai pasausėja - tai jis kiek pamaitina.
Atsakyti