Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi šampunai plaukams


Bet kurio balzamo gali nelaikyt ilgai,as kai skubu nelaikau,svarbu uztept ir nuplaut,kazkiek vis tiek poveikis jauciasi.Bandyk Potters balzamus mirksiukas.gif
[/quote]
Primink, su kokiu kamsteliu blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
[quote=astuxxx2000,2007 05 30, 12:11]
Bet kurio balzamo gali nelaikyt ilgai,as kai skubu nelaikau,svarbu uztept ir nuplaut,kazkiek vis tiek poveikis jauciasi.Bandyk Potters balzamus mirksiukas.gif
[/quote]
Primink, su kokiu kamsteliu blush2.gif 4u.gif
[/quote]

Su raudonu dazytiem plaukam,sviesiai zaliu kombinuotiem-sitie man patinka smile.gif
Atsakyti
Man patinka Wella profesional priemonės, kaina nebaisi (30 Lt sampunas), kokybe gera. Perku Vokieciu vaistinej Vilniuje.
Atsakyti
[quote=Malena,2007 05 30, 13:13]
Primink, su kokiu kamsteliu blush2.gif 4u.gif
[/quote]

Su raudonu dazytiem plaukam,sviesiai zaliu kombinuotiem-sitie man patinka smile.gif
[/quote]

Beje, dar klausimas: jei mano plaukai dažyti natūraliomis priemonėmis (chna), tai jiems tinka šampūnai dažytiems plaukams, ar geriau rinktis kitokius (sausiems, slenkantiems ir pan.). Atrodo, niekad nesu naudojusi šampūnų, skirtų dažytiems gaurams, o gal kaip tik būtų gerai? biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Malena,2007 05 30, 13:13]
Primink, su kokiu kamsteliu blush2.gif 4u.gif
[/quote]

Su raudonu dazytiem plaukam,sviesiai zaliu kombinuotiem-sitie man patinka smile.gif
[/quote]

dekui 4u.gif
Atsakyti
Na nusipirkau siandien solar sampuna ir lorealio smile.gif
Bandysiu rytoj smile.gif
Atsakyti
[quote=Miaška,2007 05 30, 14:02]
Su raudonu dazytiem plaukam,sviesiai zaliu kombinuotiem-sitie man patinka smile.gif
[/quote]

Beje, dar klausimas: jei mano plaukai dažyti natūraliomis priemonėmis (chna), tai jiems tinka šampūnai dažytiems plaukams, ar geriau rinktis kitokius (sausiems, slenkantiems ir pan.). Atrodo, niekad nesu naudojusi šampūnų, skirtų dažytiems gaurams, o gal kaip tik būtų gerai? biggrin.gif
[/quote]

Tavo atveju netiks schmoll.gif
Atsakyti
Gla bandet WELEDOS šampūnus. Kokia jų kaina maždaug. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gretao: 30 gegužės 2007 - 19:58
QUOTE(Miaška @ 2007 05 30, 14:02)
Beje, dar klausimas: jei mano plaukai dažyti natūraliomis priemonėmis (chna), tai jiems tinka šampūnai dažytiems plaukams, ar geriau rinktis kitokius (sausiems, slenkantiems ir pan.). Atrodo, niekad nesu naudojusi šampūnų, skirtų dažytiems gaurams, o gal kaip tik būtų gerai? biggrin.gif


Šiaip tai dažytų plaukų šampūnai maitina plauką, o kai plaukas neišsausėja - geriau išsisaugo spalva. Chna pasausina kiek plaukus. Tai manau,kad dažytiems plaukams kaip tik tiktų šampūnai. Gi jie švelnūs ir labiau puoselėja plaukus neio kokie tik riebiems ar tik sausiems.

QUOTE(mexica @ 2007 05 30, 17:29)
Na nusipirkau siandien solar sampuna ir lorealio smile.gif
Bandysiu rytoj smile.gif


Lauksiu atsiliepimų blush2.gif bigsmile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu nesusilaikysiu - didelis RESPECT'as prieblandai!!!! thumbup.gif Ačiū už informaciją. Už švietėjišką veiklą first.gif
Atsakyti
QUOTE(emanacija @ 2007 06 03, 00:34)
Nu nesusilaikysiu - didelis RESPECT'as prieblandai!!!!  thumbup.gif  Ačiū už informaciją. Už švietėjišką veiklą  first.gif


Labai ačiū 4u.gif blush2.gif kad tik mačytų mirksiukas.gif
Atsakyti
Sudomino tos L'Oreal prof. plaukų priemonės, dar dažnai linksniuojami Tigi, Alfaparf šampūnai ir kt. Kur jų būtų galima įsigyti ir kokios maždaug kainos?
Iš anksto ačiū 4u.gif
Atsakyti