Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi šampunai plaukams

Merginos, o ką parekomenduotumėt iš "2 in 1" tipo šampūnų? Ruošiuosi netrukus į kelias ilgas komandiruotes, nebus kada terlentis su kondicionieriais, tai galvoju įsigyt du viename... Esu turėjusi tik Avon tokį, tai nepatiko.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 05 29, 13:07)
Merginos, o ką parekomenduotumėt iš "2 in 1" tipo šampūnų? Ruošiuosi netrukus į kelias ilgas komandiruotes, nebus kada terlentis su kondicionieriais, tai galvoju įsigyt du viename... Esu turėjusi tik Avon tokį, tai nepatiko.


dove toki turejau kazkada tai pamenu visai patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gyvačiuke @ 2007 05 29, 09:35)
O mano plaukams netgi labai nepatinka lietuviski sampunai. Turejau Margarita kiausinini, tai plaukai isiplovus buvo baisus - siurkstus, velesi. Du kartus panaudojau o su likusiu grindis isploviau  g.gif daugiau niekad net mintis neateina su lietuvisku isiplauti  lotuliukas.gif


kiausininis, su alaus mielem ir man netiko, plaukai velesi labai, bet sitas su silko proteinais tai labai liux mirksiukas.gif man nenuplaunamas nelebai, man patiko nuskalaujamas balzamas, plaukuciai minkstuciai lieka ir svelnus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 05 29, 03:07)
Merginos, o ką parekomenduotumėt iš "2 in 1" tipo šampūnų? Ruošiuosi netrukus į kelias ilgas komandiruotes, nebus kada terlentis su kondicionieriais, tai galvoju įsigyt du viename... Esu turėjusi tik Avon tokį, tai nepatiko.

as turejau kazkoki ''2 in 1'' dabar neprisimenu tiksliai g.gif , bet man nepatiko, nes reikejo vistiek kondicionieriaus..... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorinda @ 2007 05 29, 18:13)
as turejau kazkoki ''2 in 1'' dabar neprisimenu tiksliai g.gif , bet man nepatiko, nes reikejo vistiek kondicionieriaus..... 4u.gif

As irgi anksciau tokius naudodavau, bet vis tiek reikdavo balzamo.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorinda @ 2007 05 29, 16:13)
as turejau kazkoki ''2 in 1'' dabar neprisimenu tiksliai g.gif , bet man nepatiko, nes reikejo vistiek kondicionieriaus..... 4u.gif



2in 1 sampuno tai nepirkciau, neverta. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bri @ 2007 05 29, 19:08)
2in 1 sampuno tai nepirkciau, neverta.  smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Bri @ 2007 05 29, 19:08)
2in 1 sampuno tai nepirkciau, neverta.  smile.gif


Jei yra galimybė įsimesti po mažą bonkiuką atskirai šampūno ir balzamo, tada tikrai taip drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 05 29, 13:07)
Merginos, o ką parekomenduotumėt iš "2 in 1" tipo šampūnų? Ruošiuosi netrukus į kelias ilgas komandiruotes, nebus kada terlentis su kondicionieriais, tai galvoju įsigyt du viename... Esu turėjusi tik Avon tokį, tai nepatiko.

Geriau jau vieną gerą maitinantį/ drėkinantį šampūną + serumą ar kokį nenuplaunamą kremuką.
Atsakyti
QUOTE(Dorinda @ 2007 05 29, 17:13)
as turejau kazkoki ''2 in 1'' dabar neprisimenu tiksliai g.gif , bet man nepatiko, nes reikejo vistiek kondicionieriaus..... 4u.gif



QUOTE(Viktuteee @ 2007 05 29, 19:02)
As irgi anksciau tokius naudodavau, bet vis tiek reikdavo balzamo..  g.gif



QUOTE(Bri @ 2007 05 29, 19:08)
2in 1 sampuno tai nepirkciau, neverta.  smile.gif


Ačiū 4u.gif
Matau, nuomonės beveik vieningos biggrin.gif
Iš tikrųjų, galimybės įsimesti viską yra, tik bijau, kad trūks laiko, nes teks daug dirbti ir mažai miegoti, tai norisi sutaupyti plaukų gražinimo sąskaita biggrin.gif
Matyt, teks pasiieškoti kokio balzamuko, kurį trumpai laikyti reikia. Kaip tik savaitgalį būsiu Gariūnuose, tai pasidairysiu ir čia minėtų gerų šampūnų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 05 29, 21:42)
Ačiū 4u.gif
Matau, nuomonės beveik vieningos biggrin.gif
Iš tikrųjų, galimybės įsimesti viską yra, tik bijau, kad trūks laiko, nes teks daug dirbti ir mažai miegoti, tai norisi sutaupyti plaukų gražinimo sąskaita biggrin.gif
Matyt, teks pasiieškoti kokio balzamuko, kurį trumpai laikyti reikia. Kaip tik savaitgalį būsiu Gariūnuose, tai pasidairysiu ir čia minėtų gerų šampūnų smile.gif



Aš imčiau šampūną ir nenuplaunamą balzamą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2007 05 29, 20:57)
Geriau jau vieną gerą maitinantį/ drėkinantį šampūną + serumą ar kokį nenuplaunamą kremuką.


Cia tu gerai sumastei bigsmile.gif
QUOTE(Miaška @ 2007 05 29, 21:42)
Ačiū 4u.gif
Matau, nuomonės beveik vieningos biggrin.gif
Iš tikrųjų, galimybės įsimesti viską yra, tik bijau, kad trūks laiko, nes teks daug dirbti ir mažai miegoti, tai norisi sutaupyti plaukų gražinimo sąskaita biggrin.gif
Matyt, teks pasiieškoti kokio balzamuko, kurį trumpai laikyti reikia. Kaip tik savaitgalį būsiu Gariūnuose, tai pasidairysiu ir čia minėtų gerų šampūnų smile.gif


Bet kurio balzamo gali nelaikyt ilgai,as kai skubu nelaikau,svarbu uztept ir nuplaut,kazkiek vis tiek poveikis jauciasi.Bandyk Potters balzamus mirksiukas.gif
Atsakyti