Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi šampunai plaukams

QUOTE(astuxxx2000 @ 2007 05 27, 12:10)
tai kaip suprantu,yra lorealio dazytiems plaukams sampunas ir dar specialus rudaplaukems?  4u.gif
tada tikriausiai griebsiu rudaplaukems  g.gif


Sudėsiu ką L'Orealio profesional esu bandžius:

Tai jo, yra vitamino color:
user posted image
šitą bandžiau: plukams labai patiko ir tiko, o galvos odą dirgino sad.gif

DAr yra Gloss color. Jis pagal spalvas. nebandžiau, bet noriu išbandyt.
user posted image


Išbandžiau volume extreme. Nelabai ir pridėjo purumo, bet plaukai labai blizgėjo, ir galvos odai patiko.
user posted image

DAr šitą bandžiau. Debo control. jis linkusiems riebaluotis plaukams. Gal kiek greičiau lunka nuo jo spalva, bet plaukai tikrai mažiau riebalabosi ir galvos odai tiko: ramino ją ir nežinu sutapimas ar ne, bet plaukai mažiau slinko.
user posted image



O dabar naudoju solar. Superinis. Plaukams labai patinka, atvgaivina gerai ir spalva laikosi gerai thumbup.gif:
user posted image

Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2007 05 27, 12:37)
Sudėsiu ką L'Orealio profesional esu bandžius:

Tai jo, yra vitamino color:
user posted image
šitą bandžiau: plukams labai patiko ir tiko, o galvos odą dirgino sad.gif

DAr yra Gloss color. Jis pagal spalvas. nebandžiau, bet noriu išbandyt.
user posted image
Išbandžiau volume extreme. Nelabai ir pridėjo purumo, bet plaukai labai blizgėjo, ir galvos odai patiko.
user posted image

DAr šitą bandžiau. Debo control. jis linkusiems riebaluotis plaukams. Gal kiek greičiau lunka nuo jo spalva, bet plaukai tikrai mažiau riebalabosi ir galvos odai tiko: ramino ją ir nežinu sutapimas ar ne, bet plaukai mažiau slinko.
user posted image
O dabar naudoju solar. Superinis. Plaukams labai patinka, atvgaivina gerai ir spalva laikosi gerai thumbup.gif:
user posted image


Didelis dekui uz tokia issamia informacija bigsmile.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
o kokia mazdaug kaina to solar ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2007 05 27, 12:50)
Didelis dekui uz tokia issamia informacija  bigsmile.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif
o kokia mazdaug kaina to solar ?  4u.gif

Nėr už ką 4u.gif
O kaina tokia kaip ir kitų Lorealio prof. šampūnų. Tikriausia nuo
25 iki 40 Lt. galima rast. (čia priklauso nuo to kur pirkti). Pigu būna Vilkpėdėj, o brangiau - Buržua.
Atsakyti
Vilniaus Akropolio Salon pliuse Soral sampunas -32lt
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 05 27, 13:02)
Vilniaus Akropolio Salon pliuse Soral sampunas -32lt

dekui 4u.gif
reiks paziureti kur pigiau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(jadzka @ 2007 05 27, 12:53)
Nėr už ką  4u.gif
O kaina tokia kaip ir kitų Lorealio prof. šampūnų. Tikriausia nuo
25 iki 40 Lt. galima rast. (čia priklauso nuo to kur pirkti). Pigu būna Vilkpėdėj, o brangiau - Buržua.

aciu 4u.gif
reiketu isvis kur koki litriuka nusipirkti ir pasidalinti biggrin.gif ale litrais ar dar didesnem pakuotem maciau pirkti tik uzsienyje g.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2007 05 27, 13:09)
dekui  4u.gif
reiks paziureti kur pigiau  biggrin.gif
Papildyta:

aciu  4u.gif
reiketu isvis kur koki litriuka nusipirkti ir pasidalinti  biggrin.gif  ale litrais ar dar didesnem pakuotem maciau pirkti tik uzsienyje  g.gif

yra ir lt nepatikesi bet gariunu turguje as visada ten perku ten atveza tikrai ne is lenkijos perpilstytus man jie kokybiskesni nei kur pirkau kazkada salon + o ir kaina gera pigiau thumbup.gif
Papildyta:


Išbandžiau volume extreme. Nelabai ir pridėjo purumo, bet plaukai labai blizgėjo, ir galvos odai patiko.
user posted image

as kaip tik si purumui db noriu pirkti nes jau ilga laika blond shine naudojau tai pastebejau kad nebe tas efektas priprato
Atsakyti
Na gerai, jadzka prikalbejo biggrin.gif varysiu pirkt sito SOLAR. O kurioj vietoj vilkpedej buna? Ten toj pirmoj parduotuvej prie ivaziavimo?
Atsakyti
QUOTE(ramintele22 @ 2007 05 27, 15:26)
yra ir lt nepatikesi bet gariunu turguje as visada ten perku ten atveza tikrai ne is lenkijos perpilstytus  man jie kokybiskesni nei kur pirkau kazkada salon + o ir kaina gera pigiau thumbup.gif

O kur Gariūnuose prekiaujama tokiais šampūnais? Išduok paslaptį, ka... blush-anim-cl.gif blush2.gif
Šimtą metų nebuvus tam turguje... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ramintele22 @ 2007 05 27, 15:26)
as kaip tik si purumui db noriu pirkti nes jau ilga laika blond shine naudojau tai pastebejau kad nebe tas efektas priprato


Nežinau kaip su tuo purumui... nu man jis tikrai prastesnis už solar. Tikrai nepurena tiek kiek norėtus... Tarkim paprastas Elvital man rodos labiau puridavo plaukus nei šitas. Bet čia gal tik man taip atrodo...


QUOTE(mexica @ 2007 05 27, 15:40)
Na gerai, jadzka prikalbejo biggrin.gif varysiu pirkt sito SOLAR. O kurioj vietoj vilkpedej buna? Ten toj pirmoj parduotuvej prie ivaziavimo?


Eij, čia tik mano subjektyvi nuomonė mirksiukas.gif Atsiriboju nuo atsakomybės jei netiks lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2007 05 27, 15:53)
O kur Gariūnuose prekiaujama tokiais šampūnais? Išduok paslaptį, ka... blush-anim-cl.gif blush2.gif
Šimtą metų nebuvus tam turguje...  rolleyes.gif

as turiu cia pazystama moteraite kuri man rubeliu atveza papigiai tai apsilankau katrs nuo karto taip kaip cia nupasakojus iejus pro pagrindini eik tiesiai i ta eile kad po kairei naujo turgaus kioskeliai butu o po desine jau palapines tai va paejus i prieki po desine palapinej pamatysi stovi ir kremu ir visokio kt priemones ir tie sampunai
Atsakyti
Pastaruoju metu stengiuosi naudoti lietuviskus sampunus ir kondicionierius. Isbandziau "Margaritos" sampuna ir kondicionieriu su silko ekstraktais (kondicionierius nenuplaunamas) ir likau visai patenkinta.
Atsakyti
QUOTE(bitee @ 2007 05 28, 22:14)
Pastaruoju metu stengiuosi naudoti lietuviskus sampunus ir kondicionierius. Isbandziau "Margaritos" sampuna ir kondicionieriu su silko ekstraktais (kondicionierius nenuplaunamas) ir likau visai patenkinta.



O mano plaukams netgi labai nepatinka lietuviski sampunai. Turejau Margarita kiausinini, tai plaukai isiplovus buvo baisus - siurkstus, velesi. Du kartus panaudojau o su likusiu grindis isploviau g.gif daugiau niekad net mintis neateina su lietuvisku isiplauti lotuliukas.gif
Atsakyti