Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi šampunai plaukams

man sampunas irgi skirtas tik isplauti plaukus, keiciu nuolat ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Stigma @ 2007 05 25, 10:45)
Nu bet naudojant vienus šampūnus,jau po poros savaičių spalva nublukus,negyva,o su kitais ir po mėnesio dar nelabai reikia dažyt(tik tiek,kad nuauga) bigsmile.gif tai jei dažai nesikeičia,plaukų plovimo dažnumas irgi,kodėl yra tokie skirtumai? rolleyes.gif

Man irgi lygiai taip pat,plaunant kai kuriais sampunais spalva ilgiau isleika drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 05 25, 17:23)
Man irgi lygiai taip pat,plaunant kai kuriais sampunais spalva ilgiau isleika drinks_cheers.gif

Malena,o gal tu brunete ? bigsmile.gif jei taip, gal koki sampuna rudaplaukems esi atradusi. kad spalvyte palaikytu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2007 05 25, 17:28)
Malena,o gal tu brunete ?  bigsmile.gif  jei taip, gal koki sampuna rudaplaukems esi atradusi. kad spalvyte palaikytu?  smile.gif


Taip as ruda kaip juodas sokoladas,vaikinai mane vadina juodaplauke,bet ka jie ismano mirksiukas.gif Zodziu man geriausiai spalva saugo Tigi catwalk fashionista ir Loreal vitamino color sampunai smile.gif O tu spec rudaplaukems kazkaip nedristu pabandyt,bijau kad koki nepageidaujama atspalvi suteiks dar.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2007 05 24, 22:40)
Jadzka, o kaip tas Lorealio - turi sudety silikono?


Nežinau sad.gif
O kaip silikonas lotyniškai?
Atsakyti
Siandien isbandziau savo naujaji Breril hair juice nutri shampoo,tai po pirmo plovimo viskas super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2007 05 25, 18:34)
Nežinau sad.gif
O kaip silikonas lotyniškai?


Belenkoks junginys su "...methicone" smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prieblanda: 26 gegužės 2007 - 23:03
QUOTE(prieblanda @ 2007 05 26, 23:58)
Belenkoks junginys su "...methicone"  smile.gif


Tada tame šampūne jo nėra. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 05 26, 23:54)
Siandien isbandziau savo naujaji Breril hair juice nutri shampoo,tai po pirmo plovimo viskas super thumbup.gif


Siandien po antro plovimo velgi neturiu prie ko prikibt,na gal putoja kiek maziau nei kiti,bet nematau as cia minuso cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 05 25, 17:31)
Taip as ruda kaip juodas sokoladas,vaikinai mane vadina juodaplauke,bet ka jie ismano mirksiukas.gif Zodziu man geriausiai spalva saugo Tigi catwalk fashionista ir Loreal vitamino color sampunai smile.gif O tu spec rudaplaukems kazkaip nedristu pabandyt,bijau kad koki nepageidaujama atspalvi suteiks dar.. unsure.gif

dekui 4u.gif
galvoju, gal reikia lorealio sita pabandyti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2007 05 27, 11:59)
dekui  4u.gif
galvoju, gal reikia lorealio sita pabandyti  rolleyes.gif


Aš vis apie tą rudaplaukių pagalvoju. Gal reiks kada ir pabandyt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2007 05 27, 12:07)
Aš vis apie tą rudaplaukių pagalvoju. Gal reiks kada ir pabandyt  bigsmile.gif

tai kaip suprantu,yra lorealio dazytiems plaukams sampunas ir dar specialus rudaplaukems? 4u.gif
tada tikriausiai griebsiu rudaplaukems g.gif
Atsakyti