Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi šampunai plaukams

as siandien nusipirkau Klorane su dilgelem, nes plaukai baisiai riebaluojasi unsure.gif tai ziuresiu gal sitas bent kiek pades
Atsakyti
QUOTE(Dorinda @ 2007 05 24, 17:17)
drinks_cheers.gif  as ir kazkur skaiciau ar sake kas neprisimenu,bet esu girdejusi,kad sampunus reik kaitalioti, nenaudoti vieno ilga laika nes plaukai pripranta ir sampunas nedaro tokio didelio poveikio kaip turetu  4u.gif


O koks yra "šampūno poveikis"? Aš iš jo noriu vienintelio dalyko - kad išplautų plaukus. Keist šampūną reikia tada, kai jis turi kondicionuojančių medžiagų, nes jos ilgainiui kaupiasi ant plauko ir jas galima nuplauti tik šampūnu be tokių medžiagų. Viskas. Daugiau niekas prie nieko nepripranta. Greičiau jūs pačios priprantat nei plaukai (negyvi jie juk...) biggrin.gif

Pastebėjimas apie dantų šepetėlisu įdomus įdomus... Tik va šepetėlio šereliai per 3 mėnesius apdyla ir tarp šerelių bakterijos apsigyvena. Tai koks čia ryšys su šampūnu? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ramintele22 @ 2007 05 24, 18:53)
taip lakme - ''teknia sun care'' super sampuniukas valo, salina chloro ir juros vandens likucius, drekina, regeneruoja bei neleidzia plaukams issauseti, saugo nuo saules, uztersto aplinkos poveikio, su filtrais, as praeita vasara visa naudojau labai fainas thumbup.gif


Analogiškas aprtašymas L'Orealio Solar. Man patinka.

O dabar rekomendiokit šampūną nuo plaukų slinkimo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 05 24, 20:31)
O koks yra "šampūno poveikis"? Aš iš jo noriu vienintelio dalyko - kad išplautų plaukus. Keist šampūną reikia tada, kai jis turi kondicionuojančių medžiagų, nes jos ilgainiui kaupiasi ant plauko ir jas galima nuplauti tik šampūnu be tokių medžiagų. Viskas. Daugiau niekas prie nieko nepripranta. Greičiau jūs pačios priprantat nei plaukai (negyvi jie juk...) biggrin.gif



Aš skaičiau, kad kaip šampūnas veikia plaukus dabar, taip veiks ir po pusmečio ir po metų. Žodžiu, kad negali priprast, tai išsigalvojimas drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 05 24, 20:31)
O koks yra "šampūno poveikis"? Aš iš jo noriu vienintelio dalyko - kad išplautų plaukus. Keist šampūną reikia tada, kai jis turi kondicionuojančių medžiagų, nes jos ilgainiui kaupiasi ant plauko ir jas galima nuplauti tik šampūnu be tokių medžiagų. Viskas. Daugiau niekas prie nieko nepripranta. Greičiau jūs pačios priprantat nei plaukai (negyvi jie juk...) biggrin.gif

Lakme domėjausi kažkada ir žadėjau pirkti jų šampūną, bet jame yra silikono, tai irgi kondicionuojanti medžiaga, kaip beje ir kerastase šampūnuose, tai kosmetinis gražintojas, bet ilgainiui jį naudojant silikonas kaip rašė prieblanda kaupiasi ant plauko ir jie atrodo riebaluoti, taip kad iš šampūno reikia norėti tik kad nuplauti riebalus ie kt. o kondicijonuojančių medžiagų plaukai gaus iš balzamo ar kaukės, nes jais tepame tik plaukų ilgį, ne visus plaukus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 05 24, 20:31)
O koks yra "šampūno poveikis"? Aš iš jo noriu vienintelio dalyko - kad išplautų plaukus.

o aš dar noriu,kad nesausintų galvos odos,kad saugotų dažytų plaukų spalvą,kai kurie-kad saugotų nuo UV spindulių plaukus ir pan. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Stigma @ 2007 05 24, 21:48)
o aš dar noriu,kad nesausintų galvos odos,kad saugotų dažytų plaukų spalvą,kai kurie-kad saugotų nuo UV spindulių plaukus ir pan. rolleyes.gif


Ziuriu musu poreikiai panasus,as dar noriu kad plaukai isplauti butu purus ir minskti..Po daugelio sampunu jie buna kieti(po visokiu fruckciu ir lorealiu is maximkos)
Atsakyti
Nu man po Dumb Blonde kolkas minksciausi. smile.gif
Po Orisingo kieti ir veliasi, nors is pradziu buvo labai gerai.
Nezinau, reik pakaitom naudot sampunus kurie gerai plauna ir tuos kurie atseit drekina, man atrodo g.gif Nes vienas labai svariai nuplauna viska, o kitas kaip tik palieka kazkoki sluoksni, kuris plaukus padaro slidesnius.

Jadzka, o kaip tas Lorealio - turi sudety silikono?
Atsakyti
QUOTE(Stigma @ 2007 05 24, 21:48)
o aš dar noriu,kad nesausintų galvos odos,kad saugotų dažytų plaukų spalvą,kai kurie-kad saugotų nuo UV spindulių plaukus ir pan. rolleyes.gif


Jei norit, kad mažiau sausintų, reikia rinktis tuos, kur švelnesnės plaunančios medžiagos. Dažytų plaukų spalvos šampūnai nesaugo, nes juose nėra absoliučiai nieko, kas galėtų saugoti. UV spindulių apsauga šampūne yra marazmas, nes šampūnas tuoj pat nuplaunams. Čia tokia pat nesąmonė kaip būtų koks veido prausiklis ar dušo želė su UV filtrais rolleyes.gif Dėk nedėjęs, vis tiek tuoj nuplausi biggrin.gif

O silikonas nėra taip blogai, bet kartkartėm reikia prasiplauti plaukus kuo nors paprastesniu ir tiek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2007 05 24, 22:40)
Nu man po Dumb Blonde kolkas minksciausi. smile.gif
Po Orisingo kieti ir veliasi, nors is pradziu buvo labai gerai.
Nezinau, reik pakaitom naudot sampunus kurie gerai plauna ir tuos kurie atseit drekina, man atrodo g.gif Nes vienas labai svariai nuplauna viska, o kitas kaip tik palieka kazkoki sluoksni, kuris plaukus padaro slidesnius.

Jadzka, o kaip tas Lorealio - turi sudety silikono?


man po dumb Blond plaukai tokie minksti ir tiesus, nors maniskiai linke garbanotis thumbup.gif Nuo kitu sampunu net karciukai budavo susiriete i visas puses, o nuo sito - ne, nors plaukus dziovinau naturaliai, be feno rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2007 05 24, 21:43)
Analogiškas aprtašymas L'Orealio Solar. Man patinka.

O dabar rekomendiokit šampūną nuo plaukų slinkimo  bigsmile.gif



Esu naudojusi Is to patieas Lakme ampulytes nuo plauku slinkimo. Man padejo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 05 24, 23:31)
Jei norit, kad mažiau sausintų, reikia rinktis tuos, kur švelnesnės plaunančios medžiagos. Dažytų plaukų spalvos šampūnai nesaugo, nes juose nėra absoliučiai nieko, kas galėtų saugoti. UV spindulių apsauga šampūne yra marazmas, nes šampūnas tuoj pat nuplaunams. Čia tokia pat nesąmonė kaip būtų koks veido prausiklis ar dušo želė su UV filtrais  rolleyes.gif  Dėk nedėjęs, vis tiek tuoj nuplausi  biggrin.gif

O silikonas nėra taip blogai, bet kartkartėm reikia prasiplauti plaukus kuo nors paprastesniu ir tiek  smile.gif

Nu bet naudojant vienus šampūnus,jau po poros savaičių spalva nublukus,negyva,o su kitais ir po mėnesio dar nelabai reikia dažyt(tik tiek,kad nuauga) bigsmile.gif tai jei dažai nesikeičia,plaukų plovimo dažnumas irgi,kodėl yra tokie skirtumai? rolleyes.gif
Atsakyti