Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi šampunai plaukams

QUOTE(Tiffany @ 2007 05 21, 09:35)
naudoju klorane su mango sviestu - nepasakyciau, kad kazkuo ypatingas  schmoll.gif
nelabai jis man patinka  doh.gif

man ti lbj tiko ir patiko,kiek pamenu g.gif
Atsakyti
QUOTE(monoka @ 2007 05 21, 12:30)
turejau meginuka vishy sampuno , tai labai patiko !!


mėginuką Vishy purinančio šampūnoir aš turėjau ir buvau labai sužavėta, tačiau nusipirkau sausiems plaukams, nes pamaniau, kad maniškei ševeliūrai tai labiau patiktų: ir likau nusivlyusi....atidaviau vyrui sunaudoti blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sviripilė @ 2007 05 21, 15:52)
mėginuką Vishy purinančio šampūnoir aš turėjau ir buvau labai sužavėta, tačiau nusipirkau sausiems plaukams, nes pamaniau, kad maniškei ševeliūrai tai labiau patiktų: ir likau nusivlyusi....atidaviau vyrui sunaudoti  blush2.gif  4u.gif

cia tas purinantis geltonoje pakuoteje??
Atsakyti
Mano plaukai tai lepumo isikunijimas, visokiausiu isbandziau. Geriausias buvo keranove toks zalias su melynais grudeliais skirtas kiekvienai dienai. Ilgai naudojau bonacure tai veliau pradejo atsirasti pleiskanu. Dabar nusipirkau alfaparf (nezinau ar toks tikslus pavadinimas) su linu semenu aliejum, tai nepalyginsi su keranove, o kaina tokia pati bveik schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Buse @ 2007 05 22, 00:54)
Mano plaukai tai lepumo isikunijimas, visokiausiu isbandziau. Geriausias buvo keranove toks zalias su melynais grudeliais skirtas kiekvienai dienai. Ilgai naudojau bonacure tai veliau pradejo atsirasti pleiskanu. Dabar nusipirkau alfaparf (nezinau ar toks tikslus pavadinimas) su linu semenu aliejum, tai nepalyginsi su keranove, o kaina tokia pati bveik schmoll.gif

Kas liecia lepuma, tai turiu tokia pat beda. Jau kiek visko bandzius, tai net neprisiminciau. Bet dabar atradau nebloga sampuna ir balzama, BRELIL firma. Pirkau prekemis kirpykloms prekiaujancioj parduotuvej. Labai patare, tai italu firma ir labai daug kas juo patenkinti buna, taigi susigundziau ir nenusivyliau. Kaina sampuno 20lt ir balzamo 23lt mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, man ziauriai reikia drekinancio sampuno, nes plaukai ziauriai issusejo, gal; kas galit koki gera pasiulyti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2007 05 21, 21:44)
Merginos, man ziauriai reikia drekinancio sampuno, nes plaukai ziauriai issusejo, gal; kas galit koki gera pasiulyti?  4u.gif



man ta pati beda matyt nestumas turi itakos

naudoju dazniau TBS riesutu kauke (palieku per nakti) ir dar laukiu atkeliaujancio TIGI sampuno honey treatment, tikiuosi, kad pades unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2007 05 21, 22:44)
Merginos, man ziauriai reikia drekinancio sampuno, nes plaukai ziauriai issusejo, gal; kas galit koki gera pasiulyti?  4u.gif

man gerai drėkino alfaparf nutriseduction 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2007 05 21, 21:49)
man ta pati beda matyt nestumas turi itakos

naudoju dazniau TBS riesutu kauke (palieku per nakti) ir dar laukiu atkeliaujancio TIGI sampuno honey treatment, tikiuosi, kad pades  unsure.gif

Tai greiciausiai taip ir yra, nes nera buve, kad taip issausetu plaukai. Be to ir gydytoja sake, kad lialius nuo 28 savaites ypatingai ima is musu organizmo visas jam reikiamas medziagas ir vitaminus.
O tas Tigi sampunas yra butent drekinantis??

QUOTE(pakalnutėL @ 2007 05 21, 21:55)
man gerai drėkino alfaparf nutriseduction  4u.gif

Aciukas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Citra*: 22 gegužės 2007 - 08:15
QUOTE(*Citra* @ 2007 05 22, 08:14)
O tas Tigi sampunas yra butent drekinantis??
Aciukas  4u.gif



raso, kad drekinantis, chemiskai pazeistiems ir silpniems plaukams, su vitaminais A, B ir E mirksiukas.gif

ot isgasdinai, eisiu kalcio ikalt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gluodena @ 2007 05 21, 21:08)
Kas liecia lepuma, tai turiu tokia pat beda. Jau kiek visko bandzius, tai net neprisiminciau. Bet dabar atradau nebloga sampuna ir balzama, BRELIL firma. Pirkau prekemis kirpykloms prekiaujancioj parduotuvej. Labai patare, tai italu firma ir labai daug kas juo patenkinti buna, taigi susigundziau ir nenusivyliau. Kaina sampuno 20lt ir balzamo 23lt  mirksiukas.gif


o kur galima rasti tokia parduotuve? g.gif
Atsakyti
QUOTE(monoka @ 2007 05 21, 15:11)
cia tas purinantis  geltonoje pakuoteje??



nu nežinau tiksliai ar geltonoje: man regis vishy buteliukai altos spalvos, o etiketės geltonos, o būtent etiketėje ir užrašyta koks šampūnas: purinantis ar skirtas sausiems plaukams 4u.gif
Atsakyti