Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi šampunai plaukams

Dabar plaukucius plaunu su Bonacure sampunu is swarstkopf. Labai patinka thumbup.gif Iskart plaukai atsigavo po visu mano naudotu loreal, nivea, citrus, Lakme. Kol kas geriausias koki esu naudojus. O mano plaukuciai tai ilgi, dazyti ir be to, problema, labai greit riebaluojas unsure.gif
Atsakyti
kokiu butent plauni?
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2007 05 18, 07:50)
nu va, isigijau Tigi Dumb Blond sampuna su balzamu keliems pabandymams  thumbup.gif
Aciu Mexica  thumbup.gif
savaitgali bandysiu, tai parasysiu ar patiko... 4u.gif

Labai laukiu tavo atsiliepimu nes ir as Tigi Dumb Blond gundausi pirkti.O dar maciau kad ligtai nusipirkai ir Milk Shake,tai butu idomu suzinoti kuri tau patiko labiau 4u.gif
Atsakyti
Pamirsau tiffany pasakt kad TIKRAI ner uz ka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gyvačiuke @ 2007 05 18, 15:56)
Dabar plaukucius plaunu su Bonacure sampunu is swarstkopf. Labai patinka  thumbup.gif  Iskart plaukai atsigavo po visu mano naudotu loreal, nivea, citrus, Lakme. Kol kas geriausias koki esu naudojus. O mano plaukuciai tai ilgi, dazyti ir be to, problema, labai greit riebaluojas  unsure.gif



Kažin kur galima įsigyti? ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2007 05 18, 17:00)
kokiu butent plauni?



Gilaus valymo smile.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Zivilkaa @ 2007 05 18, 18:45)
Kažin kur galima įsigyti? ax.gif  ax.gif


As tai kosmadoj pirkau, maciau ir sarmoj yra. smile.gif
Atsakyti
paskutiniu metu sampunui neskiriu didelio demesio, nes jo funkcija isplauti plaukus smile.gif dabar turiu is Cistaja linija ir Nivea, esu patenkinta ax.gif
Atsakyti
Nu o man jei blogas sampunas tai ir balzamas ar kauke neduoda gero efekto.
Kai plaukai sausi, tai tenka ieskot priemoniu, kurios plauko dar labiau nesausintu, o jei pasiseka tai ir drekintu.
Atsakyti
na va išbandžiau šampūną Dermena, jau kelis kart ploviau plaukučius, tai man labai patinka bigsmile.gif tokie švelnesni plaukai ir ne taip veliasi, kol kas atrodo, kad neblogas, tik dar laukiu kada plaukai nustos slinkti blush2.gif
Atsakyti
naudoju klorane su mango sviestu - nepasakyciau, kad kazkuo ypatingas schmoll.gif
nelabai jis man patinka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2007 05 21, 09:35)
naudoju klorane su mango sviestu - nepasakyciau, kad kazkuo ypatingas  schmoll.gif
nelabai jis man patinka  doh.gif


as turiu jau koki 3 buteliuka klorane man rodos su avizom pirkau nes plaunu galvyte kasryt tai ieskojau labai svelnaus ! tai neturiu dideliu nusiskundimu , bet girti irgi labai negaliu ! turejau meginuka vishy sampuno , tai labai patiko !!
Atsakyti
QUOTE(monoka @ 2007 05 21, 12:30)
as turiu jau koki 3 buteliuka  klorane  man rodos  su avizom pirkau nes plaunu galvyte kasryt tai ieskojau labai svelnaus !  tai neturiu dideliu nusiskundimu , bet girti irgi labai negaliu ! turejau meginuka vishy sampuno , tai labai patiko !!


tiesiog jis man plauku taip graziai nesuguldo, nors yra maitinamasis doh.gif Antra karta nepirkciau 4u.gif
Atsakyti