Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi šampunai plaukams

QUOTE(nancy @ 2007 05 13, 19:01)
prasau negundyk  ph34r.gif

tbs kortele jei neturi senos gali pirkt uz 35lt (arba jei gimtadienio menesis tau ja duos nemokamai)


sakyk, o ta sena kortele, tai tokia perlenkta popierine, kur galima buvo rinkti taskus, kad gimtadienio proga gauti preke uz 50 lt?
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2007 05 13, 20:30)
sakyk, o ta sena kortele, tai tokia perlenkta popierine, kur galima buvo rinkti taskus, kad gimtadienio proga gauti preke uz 50 lt?


Tema apie sampunus ax.gif Kortele kita,nueik i TBS tema ir viskas bus aisku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2007 05 13, 20:30)
sakyk, o ta sena kortele, tai tokia perlenkta popierine, kur galima buvo rinkti taskus, kad gimtadienio proga gauti preke uz 50 lt?


Malena tu kaip visuomet savo stichijoj biggrin.gif 4u.gif

o kokia sena kortele buvo tikrai nezinau smile.gif pati neturejau tai geriau TBS parduotuve nueik ten zinok tikrai viska maloniai (ir noriai) paaiskins mirksiukas.gif bigsmile.gif
Atsakyti
As siuo metu turiu 2 sampunus, kartais cistaja linija dazytiems plaukams (labai patinka, kaip uz tokia kaina tai isvis thumbup.gif ), kartais fitovalio ir neblogas, tik nepatinka, kad reikia netingeti ir ji palaikyti 5-10min, tai maximum 2 min islaikau rolleyes.gif
dabar galvoju gal isigyti Biok naujos serijos gaminius, organic ar pan. blush2.gif kur dazytiems plaukams, gal kuri bandet? arba koki sampuna rudai dazytiems plaukams? parekomenduokit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nancy @ 2007 05 13, 21:28)
Malena tu kaip visuomet savo stichijoj  biggrin.gif  4u.gif


Yo,as vredna ir man tai patinka mirksiukas.gif I visokius offtopic mielai atsakau az 4u.gif

Sunkiai laikausi nenusipirkus Loreal solar arba Tigi sampuno doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 05 14, 19:12)
Yo,as vredna ir man tai patinka mirksiukas.gif I visokius offtopic mielai atsakau az 4u.gif

Sunkiai laikausi nenusipirkus Loreal solar arba Tigi sampuno doh.gif


sunkai ir as laikausi-ziauriai noriu tigi dumb blond serijos.....ui, kaip reikia.. lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(jadzka @ 2007 05 13, 17:38)

Keune Rekonstruktorius-balzamas -kauke, po jo plaukai tokie minkstuciai ir glotnus... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2007 05 15, 07:48)
sunkai ir as laikausi-ziauriai noriu tigi dumb blond serijos.....ui, kaip reikia.. lotuliukas.gif
Papildyta:

Keune Rekonstruktorius-balzamas -kauke, po jo plaukai tokie minkstuciai ir glotnus... wub.gif


O kokie jūsų plaukai? Ploni/stori, lengvai tvarkomi/nepaklusnūs, silpni/stiprūs ir pan. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2007 05 15, 06:48)
Keune Rekonstruktorius-balzamas -kauke, po jo plaukai tokie minkstuciai ir glotnus... wub.gif

Kaip skirtingai gali būt, g.gif man kaip tik labai nepatiko schmoll.gif , nes plaukai buvo pasipūtę ir šiurkštūs kažkokie doh.gif
Atsakyti
Lietuvoje pigiu ar reklamuojamu sampunu neperku, o jei perki vaistineje ir sumoki ne maziau 30 Lt, tai jau bus neblogas, neseniai isbandziau O'Rising ir sampuna ir kauke, tikrai patiko, bet stebuklu nedaro...
Atsakyti
CUTRIN BIO+ sausai galvos odai man pats pačiausias. Labai plaukai blizga ir nesausina galvos odos thumbup.gif
Atsakyti
As turiu O'Rising Volume sampuna, pas mane jis labai skystas palyginus, ar toks ir turi buti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Semi Sweet @ 2007 05 16, 21:35)
As turiu O'Rising Volume sampuna, pas mane jis labai skystas palyginus, ar toks ir turi buti  g.gif

manasis cocco isbandytas is meginuko irgi buvo skystas.bet jie labai koncentruoti,tai juos dar skiesti su vandeniu 1:1 reikia.man ju konsultante taip sake blush2.gif
Atsakyti