Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi šampunai plaukams

QUOTE(Malena @ 2007 05 13, 14:00)
Noooriu blush2.gif  Turiu 6 sampunus,dar noriu Tigi rinkinio,man pamisimas... lotuliukas.gif


Ai, ir aš sergu panašiai: turiu trejus, ir dar kelis netikusius, kurių nuobaigas naudoju megztiniams skalbti. Dabar dažniausiai naudoju L'erbolario, kartą per savaitę - Cutrin Bio+, ir dar tokį popigiajską kartais panaudoju. Šiaip, kai šampūnas geras, bet nusibosta - sunaudoju dukrų plaukams plauti, labai gera išeitis, kai noriu greičiau atsikratyt biggrin.gif
Atsakyti
pati turiu Londa dazytu plauku sampuna ir balzama, liko vienam ar dviem plovimama, Careline 10 sampunas ir balzamas dazytiems plaukams keliems plovimams, manau ji isnaudosiu, kai kirpeja atvaziuos mane dazyti, megiamiausi Keune slenkantiems ir silpniems plaukams taip pat ir Rekonstruktorius....Ir dar noriu Tigi... doh.gif
Atsakyti
mergaites,gal zinot iki kada ta akcija tigi sampunams, irgi ziauriai noriu,tik kazi ar dar bus ko0l alga gausiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(_PostScriptum_ @ 2007 05 13, 16:51)
mergaites,gal zinot iki kada ta akcija tigi sampunams, irgi ziauriai noriu,tik kazi ar dar bus ko0l alga gausiu doh.gif

manau, kad tol, kol tures prekiu 4u.gif buvau penktadieni salon+, tai dar daug turejo, nes gavo nauja siunta rolleyes.gif Reik ir man paskubeti...
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2007 05 13, 16:47)
pati turiu Londa dazytu plauku sampuna ir balzama, liko vienam ar dviem plovimama, Careline 10 sampunas ir balzamas dazytiems plaukams keliems plovimams, manau ji isnaudosiu, kai kirpeja atvaziuos mane dazyti, megiamiausi Keune slenkantiems ir silpniems plaukams taip pat ir Rekonstruktorius....Ir dar noriu Tigi... doh.gif


Kas tas?
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2007 05 13, 15:58)
O kokius ir kiek dabar turi ir kokie geriausi? Ir dar kokei tavo plaukai?


Mano plaukai dazyti tamsia spalva taigi daugiausiai investuoju i spalvos apsauga,nes dazymui salone pinigu negailiu.Siaip plaukai ilgi ploni ir tankus,kai kas sako,kad stori bet as vis pataisau,kad jie ploni,bet ju daug delto atrodo kad stori smile.gif

O sampunai visi turimi yra geri ir as juos isnaudosiu:

1Wella lifetex dazytiems plaukams-fainas,skaniai kvepia,liko vienam kartui.Rytoj planuoju eit dazyt pas kirpeja tai poryt manau ji pribaigsiu.
2.Loreal vitamino color- irgi patinka,turejau nuolaida didele,tai pasiemiau-naudojau nedaug pakaitom su kitais.Pirkau nebepirma karta.
3.TBS su alyvuogem-sis patinka maziausiai-nors plaukai po jo tampa blizgus,glotnus,bet jis pirploja juos prie galvos,o as megstu purius plaukucius.Minusas kad nesaugo plauku spalvos.Liko puse bonkos,kaip nors tikiuos iveikt.Pirkau nes buvo mano gimtadienio menuo(kovas) ir gavos nemokamai..
4,5 Cistaja linija vienas dazytiems plaukams pradetas naudoti,kitas stiprinantis plaukus ipusetas.Abu nieko tokie.

Pasirodo apsiskaiciavau turiu 'tik" 5 lotuliukas.gif Kaip ir minejau keli gavosi vos ne nemokamai kitaip nebuciau ju pirkusi.Manau svarbiausia,jog visus isnaudosiu saziningai.beto galva plaunu kasdien tai ir sampuno nemazai issinaudoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 05 13, 17:40)
3.TBS su alyvuogem-sis patinka maziausiai-nors plaukai po jo tampa blizgus,glotnus,bet jis pirploja juos prie galvos,o as megstu purius plaukucius.Minusas kad nesaugo plauku spalvos.Liko puse bonkos,kaip nors tikiuos iveikt.Pirkau nes buvo mano gimtadienio menuo(kovas) ir gavos nemokamai..


O kaip čia taip nemokamai? Mano gimtadienis artėja, gal jau ruoštis teik g.gif:

Beje, aš irgi kasdien plaunu galvą. DAžau irgi tamsiai rudai. Atradimas - Goldwellio Elumen dažai. Tik po žiemos apslinko nemažai. Nes biški nervų daug buvo doh.gif: ir vitaminų negėriau jokių... Dabar bandau susiimti ir lepinti plaukiukus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2007 05 13, 18:01)
O kaip čia taip nemokamai? Mano gimtadienis artėja, gal jau ruoštis teik g.gif:

Beje, aš irgi kasdien plaunu galvą.  DAžau irgi tamsiai rudai. Atradimas - Goldwellio Elumen dažai.  Tik po žiemos apslinko nemažai. Nes biški nervų daug buvo doh.gif: ir vitaminų negėriau jokių... Dabar bandau susiimti ir lepinti plaukiukus  wub.gif


Nes su kortele dovana 35lt
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 05 13, 18:05)
Nes su kortele dovana 35lt


O ką padaryt, kad duotų kortelę?
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2007 05 13, 18:10)
O ką padaryt, kad duotų kortelę?


Sumoket 17lt lotuliukas.gif P.S: daugiau info temoje apie TBS kosmetika

Beje megstamiausias mano sampunas is turimu 5 yra Vitamino color wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 05 13, 19:00)
Beje megstamiausias mano sampunas is turimu 5 yra Vitamino color wub.gif


prasau negundyk ph34r.gif

tbs kortele jei neturi senos gali pirkt uz 35lt (arba jei gimtadienio menesis tau ja duos nemokamai)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nancy: 13 gegužės 2007 - 18:03
biggrin.gif
Atsakyti