Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi šampunai plaukams

QUOTE(Eveliina @ 2007 05 12, 19:13)
rinkiniu tai yra biggrin.gif, bet mane domino butent "honey and..." anksciau matydavau dumb blonde samp. + kond., siandien nebmaciau, bet kazka is fasionista maciau ir visokiu prieziuros priemoniu putu ar ko ten, ai nesigilinau  rolleyes.gif

Ai, vienu žodžiu, visvien nieko gero nėra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pakalnutėL @ 2007 05 12, 20:15)
bet gi ir šitas brangokas? m?  mastau.gif

~38 kainuoja, 300 ml.
Papildyta:
QUOTE(vita82 @ 2007 05 12, 20:18)
Ai, vienu žodžiu, visvien nieko gero nėra  biggrin.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Eveliina, o Klorane šampūnas ne gėris? berods neseniai pirkai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pakalnutėL: 12 gegužės 2007 - 19:24
QUOTE(pakalnutėL @ 2007 05 12, 20:23)
Eveliina, o Klorane šampūnas ne gėris? berods neseniai pirkai  smile.gif

dar mastau geris ar nea, plaukai kaip slinke taip ir tebeslenka kuokstais doh.gif , o del isplovimo, man kazkodel amway labiau patiko, nors tik pirma kart bandziau.Siaip geras ir Klorane, gal reikia ilgiau panaudot rolleyes.gif dar puse butelkos stovi smile.gif
Atsakyti
Visai neblogai tiko man welwdos kastoninis, planuoju plabandyt ir kitus sios firmos. o, nesenei atsiveziau is Tuniso tokio super naturalaus, gal nenupliksiu...
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 05 12, 18:57)
O sis sampunas nesausina galvos odos kaip vitamino color? g.gif


Bent jau man ne. nuo Vitamino color tai kažkaip sudirgus galvos oda buvo, o su šituo viskas thumbup.gif: Ir plaukams rodos nebereikia jokių balzamų. Bus vienas iš mano favoritų....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jadzka: 13 gegužės 2007 - 13:01
QUOTE(jadzka @ 2007 05 13, 13:59)
Bent jau man ne. nuo Vitamino color tai kažkaipsudirgus galvos oda buvo, o su šituo viskas thumbup.gif:


Noooriu blush2.gif Turiu 6 sampunus,dar noriu Tigi rinkinio,man pamisimas... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 05 13, 14:00)
Noooriu blush2.gif  Turiu 6 sampunus,dar noriu Tigi rinkinio,man pamisimas... lotuliukas.gif


Čia jau liga doh.gif: man užtenka Goldwellio Elumeno ir šito ax.gif Kai kurį nors subaigsiu - pirksiu gal L'Orealio tą rudiems plaukams iš prof serijos.
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2007 05 13, 14:02)
Čia jau liga doh.gif: man užtenka Goldwellio Elumeno ir šito ax.gif Kai kurį nors subaigsiu - pirksiu gal L'Orealio tą rudiems plaukams iš prof serijos.


Nu gal neliga nes tai nera iprastas reiskinys,tiesiog kai kuriem gavau nuolaidas,kurias reikejo iki tam tikros datos isnaudot tai ir pasiemiau.O kiekiai dideli,plius kai kurie profesionalus labai ilgai naudojasi pvz Wella naudoju bemaz nuo sausio ir dar liko lasas,nes jo lb mazai reikia..Taip ir isejo..O dabar tos Tigi nuolaidos,veliau ju nebus,o Tigi sampuno as vistiek noresiu...
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 05 13, 15:09)
Nu gal neliga nes tai nera iprastas reiskinys,tiesiog kai kuriem gavau nuolaidas,kurias reikejo iki tam tikros datos isnaudot tai ir pasiemiau.O kiekiai dideli,plius kai kurie profesionalus labai ilgai naudojasi pvz Wella naudoju bemaz nuo sausio ir dar liko lasas,nes jo lb mazai reikia..Taip ir isejo..O dabar tos Tigi nuolaidos,veliau ju nebus,o Tigi sampuno as vistiek noresiu...

aha, ir man ziauriai norisi Tigi... wub.gif Jauciu reiks susigundyti ir nusipirkti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 05 13, 15:09)
Nu gal neliga nes tai nera iprastas reiskinys,tiesiog kai kuriem gavau nuolaidas,kurias reikejo iki tam tikros datos isnaudot tai ir pasiemiau.O kiekiai dideli,plius kai kurie profesionalus labai ilgai naudojasi pvz Wella naudoju bemaz nuo sausio ir dar liko lasas,nes jo lb mazai reikia..Taip ir isejo..O dabar tos Tigi nuolaidos,veliau ju nebus,o Tigi sampuno as vistiek noresiu...


O kokius ir kiek dabar turi ir kokie geriausi? Ir dar kokei tavo plaukai?
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 05 13, 14:00)
Noooriu blush2.gif  Turiu 6 sampunus,dar noriu Tigi rinkinio,man pamisimas... lotuliukas.gif

labai moteriskas reiskinys... biggrin.gif
Atsakyti