Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi šampunai plaukams

PAsidžiaugsiu L'Oreal Solar šampūnu. Nebereikia man net balzamo po jo. thumbup.gif
Tipo tinka plaukams išsekintiems nuo baseino bei jūros vandens ar saulės. Aš nors ir neperdaugiausiai baseine lankausi ir saulės ne tiek ir daug, bet kompensuoju džiovintuvo žalą ir soliariumo poveikį. Tikrai patinka. thumbup.gif: plaukai labai gražiai žvilga.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 05 10, 07:08)
Nėra  bigsmile.gif  Na taip, internete visokių sąrašėlių sklando, bet jie skirti tik kai kurių firmų produkcijos pardavimams didinti  rolleyes.gif

Vengtinos tos medžiagos, kurios erzina odą. Aš pati niekada neperku priemonių su mentoliu plaukams ir veidui. Yra ir daugiau visokių "erzeklių-zyzeklių", bet čia būtų ilgokas sąrašėlis. Kažką buvau rašiusi temoj apie kosmetikos priemonių ingredientus, berods  g.gif

Dar kartelį, dėkui 4u.gif 4u.gif Čia visvien reikia labiau pastudijuot tokius dalykus, tai užteks man, karts nuo karto praplaut plaukus su Margaritos šampūnu biggrin.gif
Atsakyti
šiandie nusipirkau šampūną DERMENA, dar nebandžiau kaip veikia, bet labai tikiuosi kad bus neblogas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sultru beauty @ 2007 05 11, 18:25)
vis tiek daug  verysad.gif

Is tikruju daug, ypac zinat, kad tam paciam uzsieny TIGI priemones pigesnes, o jei dar akcijos, nuolaidos bigsmile.gif
Atsakyti
Tigi man net labai patinka, bet velnias biški per brangu unsure.gif bet gal reiktų truputuką skirti šioms priemonėms, nes jaučiu iš tų parduotuvinių prekių visai nieko gero schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2007 05 10, 21:52)
Rinkinukam ( 750ml sampuno +750ml rekonstruktoriaus) "Honey & Outmeal","Fashionista" ir kt.Dar yra nuolaida ir rinkinukui su plauku modeliavimo priemonem.

aciu dievui klp salon+ nemaciau sampuno + kondicionieriaus tokiu rinkiniu tai ir sirdeles neskauda biggrin.gif blush2.gif nusipirkau amway sampuna, sian isbandziau, patiko bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2007 05 12, 15:20)
aciu dievui klp salon+ nemaciau sampuno + kondicionieriaus tokiu rinkiniu tai ir sirdeles neskauda biggrin.gif  blush2.gif  nusipirkau amway sampuna, sian isbandziau, patiko  bigsmile.gif

drinks_cheers.gif ir tikiuosi, kad nebus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2007 05 11, 18:31)
PAsidžiaugsiu L'Oreal Solar šampūnu. Nebereikia man net balzamo po jo.  thumbup.gif
Tipo tinka plaukams išsekintiems nuo baseino bei jūros vandens ar saulės. Aš nors ir neperdaugiausiai baseine lankausi ir saulės ne tiek ir daug, bet kompensuoju džiovintuvo žalą ir soliariumo poveikį. Tikrai patinka. thumbup.gif: plaukai labai gražiai žvilga.
user posted image



O sis sampunas nesausina galvos odos kaip vitamino color? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2007 05 12, 19:50)
drinks_cheers.gif ir tikiuosi, kad nebus  biggrin.gif

Optimistes Jus su Eveliina biggrin.gif
Stebuklu nei viena priemone nepadaro, tai ju ir nereikia tiketis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2007 05 12, 18:46)
Optimistes Jus su Eveliina  biggrin.gif
Stebuklu nei viena priemone nepadaro, tai ju ir nereikia tiketis  rolleyes.gif

Ne, stebuklų nei iš vienos priemonės nesitikiu, tik sakau, kad kadangi pas mus nėra tų rinkinių, tai ir pagundų su išlaidom mažiau irnesakyk.gif , nes jau buvau besusigundanti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2007 05 12, 20:09)
Ne, stebuklų nei iš vienos priemonės nesitikiu, tik sakau, kad kadangi pas mus nėra tų rinkinių, tai ir pagundų su išlaidom mažiau  irnesakyk.gif , nes jau buvau besusigundanti  blush2.gif

rinkiniu tai yra biggrin.gif, bet mane domino butent "honey and..." anksciau matydavau dumb blonde samp. + kond., siandien nebmaciau, bet kazka is fasionista maciau ir visokiu prieziuros priemoniu putu ar ko ten, ai nesigilinau rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eveliina: 12 gegužės 2007 - 19:13
QUOTE(Eveliina @ 2007 05 12, 16:20)
nusipirkau amway sampuna, sian isbandziau, patiko  bigsmile.gif

bet gi ir šitas brangokas? m? mastau.gif
Atsakyti