Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi šampunai plaukams

Pagaliau ir as radau sau tinkama sampuna Lorelio naudoju visa linija sampuna balzama ir krema tikrai labai geras, bent jau mano plaukuciams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2007 05 08, 11:43)
jie nera naujiena-Sarmoje jau senai yra pirkti  mirksiukas.gif Pati naudojau sampuna ir balzama raudonplaukems-neblogi produktai, bet antra karta nepirkciau  biggrin.gif Dar turiu siek tiek likusio sampuno ir balzamo-gal kuriai prireiks? nes as jau blondine  biggrin.gif

Tai pardavėja sakė, kad tipo naujiena. Aš tai kaip tik neseniai iš blondinės patapau brunete ir pirkau tą šampūną. angel.gif Jau turiu ir balzamą, tai plaukai tokie švelnūs nuo jo. thumbup.gif Nu bet gal nevisiem vienodas gali tikti. schmoll.gif Reik atrasti savo plaukams tinkantį
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2007 05 07, 13:40)
isbandziau dumb blond sampuna ir rekonstruktoriu- thumbup.gif plaukai po pirmo karto minkstuciai,purus ir dailiai krenta, beto kazkokie tarsi sunkesni pasidare cool.gif

kur jamei?
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2007 05 08, 17:39)
Dėkui  4u.gif O gal kur yra koks sąrašiukas gerųjų ir blogųjų priedų?  blush2.gif


Nėra bigsmile.gif Na taip, internete visokių sąrašėlių sklando, bet jie skirti tik kai kurių firmų produkcijos pardavimams didinti rolleyes.gif

Vengtinos tos medžiagos, kurios erzina odą. Aš pati niekada neperku priemonių su mentoliu plaukams ir veidui. Yra ir daugiau visokių "erzeklių-zyzeklių", bet čia būtų ilgokas sąrašėlis. Kažką buvau rašiusi temoj apie kosmetikos priemonių ingredientus, berods g.gif
Atsakyti
Gal galit rekomenduot šampūną riebioms šaknims ir sausiems galiukams? Esu bandžius Karites, visai nieko, bet norisi geresnio smile.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zivilkaa: 10 gegužės 2007 - 14:05
QUOTE(helena @ 2007 05 09, 23:16)
kur jamei?

Cia is SALON+, -40% nuolaida mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2007 05 10, 22:11)
Cia is SALON+, -40% nuolaida  mirksiukas.gif


nuolaidos tik dumb blond serijai?ar ir dar kam nors? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sultru beauty @ 2007 05 10, 22:38)
nuolaidos tik dumb blond serijai?ar ir dar kam nors?  ax.gif

Rinkinukam ( 750ml sampuno +750ml rekonstruktoriaus) "Honey & Outmeal","Fashionista" ir kt.Dar yra nuolaida ir rinkinukui su plauku modeliavimo priemonem.
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2007 05 10, 22:52)
Rinkinukam ( 750ml sampuno +750ml rekonstruktoriaus) "Honey & Outmeal","Fashionista" ir kt.Dar yra nuolaida ir rinkinukui su plauku modeliavimo priemonem.

ir kiek su nuolaida pvz honey & outmeal rinkinukas kainuoja,gal pastebejai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sultru beauty @ 2007 05 10, 21:55)
ir kiek su nuolaida pvz honey & outmeal rinkinukas kainuoja,gal pastebejai? 4u.gif


siandien nusipirkau si rinkiny bigsmile.gif 139lt mirksiukas.gif (atskirai sampunas 99 o balzamas 135)
Atsakyti
QUOTE(nancy @ 2007 05 11, 15:26)
siandien nusipirkau si rinkiny bigsmile.gif  139lt mirksiukas.gif  (atskirai sampunas 99 o balzamas 135)

ir kuriam laikui šito gėrio užtenka g.gif
Atsakyti
QUOTE(nancy @ 2007 05 11, 16:26)
siandien nusipirkau si rinkiny bigsmile.gif  139lt mirksiukas.gif  (atskirai sampunas 99 o balzamas 135)



vis tiek daug verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sultru beauty: 11 gegužės 2007 - 16:27