Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi šampunai plaukams

QUOTE(prieblanda @ 2007 05 07, 12:33)
Nuo karscio apsaugo silikonas ir jo junginiai. Jei jo sampune per daug, tada neisvengiamai silikonas gula ir ant galvos odos, del ko plaukai atrodo riebaluoti labai greitai. Net jei silikono sampune maziau, laikui begant vis tiek susikaupia tas sluoksnis, nebent periodiskai praplaunt plaukus kokiu paprastu sampunu, kuriame pagrinde tik plaunancios medziagos, be jokiu kondicionuojanciu. Geriau tie kondicionieriai butu balzame, kaukej ar kokioj nenuplaunamoj priemonej, kurias jus pati galit paskirstyti per plauku ilgi savo nuoziura, t.y. nedeti ant saknu.

O koks tai būtų šampūnas? g.gif
Atsakyti
isbandziau dumb blond sampuna ir rekonstruktoriu- thumbup.gif plaukai po pirmo karto minkstuciai,purus ir dailiai krenta, beto kazkokie tarsi sunkesni pasidare cool.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2007 05 07, 13:37)
O koks tai būtų šampūnas?  g.gif


As pati tam reikalui naudoju ka nors is Margaritos arba Gamtos jega ax.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 05 07, 13:02)
As pati tam reikalui naudoju ka nors is Margaritos arba Gamtos jega  ax.gif

O Margaritos, bet koks tinka? Beje, kokia tavo nuomonė apie kasdieninius ir vaikiškus šampūnus? žinau, aš tą tavo puslapiuką, bet pas mane labai jau silpnai su anglų kalba, gal kartais esi užskaičius blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Liucilė @ 2007 05 07, 00:16)
Kosmadoje yra nauji Amerikietiški šampūnai palaikantys plaukų spalvą TREVOR SORBIE PROFESIONAL  thumbup.gif  Yra trijų spalvų - blondinėms, brunetėms ir raudonplaukėms, galima įsigyti ir balzamo. Plaukai akivaizdžiai pasikeičia jau po pirmo plovimo - spalva lyg ką tik nudažyta, blizgesys matomas akivaizdžiai. Ištepus juo galvą reikia palaikyti šiek tiek. Pati išbandžiau ir likau nustebinta, kaina 33 litai, 250 ml. Siūlau pabandyti, nėr ką lyginti su tais reklamuojamais nivėjomis, pantene, dove ir pan. mirksiukas.gif

bet jis turi tos spalvos (rudos ar raudonos) atspalvį? buvau tokį vieną nusipirkus( kitos firmos), tai man labai nepatiko, nes jei šaknys jau biški po dažymo ataugusios,tas šampūnas jas padažo ir dar visą galvos odą nudažo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2007 05 07, 14:08)
O Margaritos, bet koks tinka? Beje, kokia tavo nuomonė apie kasdieninius ir vaikiškus šampūnus?  žinau, aš tą tavo puslapiuką, bet pas mane labai jau silpnai su anglų kalba, gal kartais esi užskaičius blush2.gif


Man labai gerai isplauna su alijosium, paskutini karta turejau su alum. Ten jie visi tikrai gerai plauka plaunantys.
Vaikisku sampunu meginau tik Johnsons baby ruzava - labai svelnus, gerai plauna. O kasdieniniai sampunas vienas kitam nelygus. Pati ju nenaudoju, bet sprendziu is mamos odos, kad ji vis nenutaiko doh.gif Viskas labai priklauso nuo to, kas ten prideda i ta sampuna mirksiukas.gif
Atsakyti
Prieblanda, gal gali pasakyti kaip vadinasi silikonas lotyniskai?
Zinau, akd ten buna ivairiu jo rusiu, tai noreciau zinot pavadinimus, kad skaitant etiketes zinociau ko vengti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Stigma @ 2007 05 07, 15:28)
bet jis turi tos spalvos (rudos ar raudonos) atspalvį? buvau tokį vieną nusipirkus( kitos firmos), tai man labai nepatiko, nes jei šaknys jau biški po dažymo ataugusios,tas šampūnas jas padažo ir dar visą galvos odą nudažo doh.gif

Jo jis yra su spalva dėl to kad dažyti plaukai plaunasi, o jis vėl pagyvina apiblukusią spalvą. Nu man tikrai galvos oda nenusidažė g.gif Nors laikiau dar kokias 5-10 min. Man tai kirpėja rekomendavo nusipirkti panašų WELLOS šampūną, bet jis brangesnis. Kai nusidažiau plaukus spalva jau su lyg pirmu plovimu po truputį pradėjo blukti, o dažymas tai nepigiai kainuoja smile.gif Balzamo tai dar neturiu, bet ruošiuosi pirkt.
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2007 05 07, 19:06)
Prieblanda, gal gali pasakyti kaip vadinasi silikonas lotyniskai?
Zinau, akd ten buna ivairiu jo rusiu, tai noreciau zinot pavadinimus, kad skaitant etiketes zinociau ko vengti g.gif


Cia pagrindiniai, bet dar turetu buti daugiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Liucilė @ 2007 05 07, 00:16)
Kosmadoje yra nauji Amerikietiški šampūnai palaikantys plaukų spalvą TREVOR SORBIE PROFESIONAL  thumbup.gif  Yra trijų spalvų - blondinėms, brunetėms ir raudonplaukėms, galima įsigyti ir balzamo. Plaukai akivaizdžiai pasikeičia jau po pirmo plovimo - spalva lyg ką tik nudažyta, blizgesys matomas akivaizdžiai. Ištepus juo galvą reikia palaikyti šiek tiek. Pati išbandžiau ir likau nustebinta, kaina 33 litai, 250 ml. Siūlau pabandyti, nėr ką lyginti su tais reklamuojamais nivėjomis, pantene, dove ir pan. mirksiukas.gif

jie nera naujiena-Sarmoje jau senai yra pirkti mirksiukas.gif Pati naudojau sampuna ir balzama raudonplaukems-neblogi produktai, bet antra karta nepirkciau biggrin.gif Dar turiu siek tiek likusio sampuno ir balzamo-gal kuriai prireiks? nes as jau blondine biggrin.gif
Atsakyti
Is bandytuju man geriausias yra Weledos rozmarinu sampunas thumbup.gif mano plaukai ploni, prie saknu gana greitai sukrenta o pats plaukas sausokas... tai va man po jo labai purus plaukai, ilgiau islieka svarus smile.gif jis yra labai naturalus, o SLS yra pagal eile ne antroj vietoj kaip kituose sampunuose

Del citre shine tai man buvo neblogas visai, bet man geresnis buvo CS kondicionierius. siaip sudetis gera-daug ekstraktu ir nera SLS, kazkoks kitas ten putoklis, bet ziurejau nete ir jis nekenkia. turejau normaliem plaukams

Dabar noriu isbandyti Henna Plus Natural shampoo (ten be parabenu, SLS, dazu ir t.t.) arba Klorane pasiskaicius atsiliepimu uzsimaniau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 05 07, 18:01)
Man labai gerai isplauna su alijosium, paskutini karta turejau su alum. Ten jie visi tikrai gerai plauka plaunantys.
Vaikisku sampunu meginau tik Johnsons baby ruzava - labai svelnus, gerai plauna. O kasdieniniai sampunas vienas kitam nelygus. Pati ju nenaudoju, bet sprendziu is mamos odos, kad ji vis nenutaiko  doh.gif  Viskas labai priklauso nuo to, kas ten prideda i ta sampuna  mirksiukas.gif

Dėkui 4u.gif O gal kur yra koks sąrašiukas gerųjų ir blogųjų priedų? blush2.gif
Atsakyti