Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi šampunai plaukams

Parekomenduokit gerą šampūną dažytiems plaukams-kad ir plaukus drėkintų ir spalvą išlaikytų ir pleiskanų neatsirastų bigsmile.gif Turėjau Bonacure ,tai visai neblogas,bet noriu dar kažką geresnio atrast ax.gif
Atsakyti
Jei ne is brangiu, tai Dove dazytiems plaukams.Pass mane buvo puse dazytu ir puse ataugusiu.Norejau atsiaugint naturalia spalva .Bet po sio sampuno tie dazyti plaukai labai atsigavo, spalva paryskejo doh.gif Tai teko dazyt ataugusias saknis ta spalva ir nesigailiu dabar biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maluna @ 2007 05 04, 19:17)
Jei ne is brangiu, tai Dove dazytiems plaukams.Pass mane buvo puse dazytu ir puse ataugusiu.Norejau atsiaugint naturalia spalva .Bet po sio sampuno tie dazyti plaukai labai atsigavo, spalva paryskejo doh.gif Tai teko dazyt ataugusias saknis ta spalva ir nesigailiu dabar biggrin.gif

neee,man Dove netinka. Is tu pigių tik nuo Fructis pleiskanų neatsiranda ir galva neniežti doh.gif ai dar lorealio visai nieko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stigma: 04 gegužės 2007 - 19:48
QUOTE(Stigma @ 2007 05 04, 19:36)
neee,man Dove netinka. Is tu pigių tik nuo Fructis pleiskanų neatsiranda ir galva neniežti doh.gif ai dar lorealio visai nieko.


Nexxus, redken, tigi, joico - bet čia iš brangesnių.
Atsakyti
QUOTE(Stigma @ 2007 05 04, 19:06)
Parekomenduokit gerą šampūną dažytiems plaukams-kad ir plaukus drėkintų ir spalvą išlaikytų ir pleiskanų neatsirastų bigsmile.gif Turėjau Bonacure ,tai visai neblogas,bet noriu dar kažką geresnio atrast ax.gif


Geriausiai spalva saugo man Tigi catwalk fashionista safe for color wub.gif
Atsakyti
Is pradziu "Pregaine" paliko tikrai gera ispudi, dabar jauciu, kad plaukai kiek sauseja g.gif Kaip jau ir buvo rasyta anksciau, toms, kuriu plaukai linke riebaluotis, sis sampunas turetu buti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2007 05 05, 22:26)
Is pradziu "Pregaine" paliko tikrai gera ispudi, dabar jauciu, kad plaukai kiek sauseja  g.gif Kaip jau ir buvo rasyta anksciau, toms, kuriu plaukai linke riebaluotis, sis sampunas turetu buti  thumbup.gif



Įdomu, jei plaukų galai buvo dažyti ir dabar sausi, tai dar labiau neišsausins? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivilkaa @ 2007 05 06, 09:46)
Įdomu, jei plaukų galai buvo dažyti ir dabar sausi, tai dar labiau neišsausins? mirksiukas.gif

Mano nedazyti, bet jeigu daugiau sampuno panaudodsavau, jausdavosi, kad siek tiek sausina g.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2007 05 05, 21:26)
Is pradziu "Pregaine" paliko tikrai gera ispudi, dabar jauciu, kad plaukai kiek sauseja  g.gif Kaip jau ir buvo rasyta anksciau, toms, kuriu plaukai linke riebaluotis, sis sampunas turetu buti  thumbup.gif



man pregaine irgi nelabai, sausino plaukucius.
Atsakyti
QUOTE(Stigma @ 2007 05 04, 19:06)
Parekomenduokit gerą šampūną dažytiems plaukams-kad ir plaukus drėkintų ir spalvą išlaikytų ir pleiskanų neatsirastų bigsmile.gif Turėjau Bonacure ,tai visai neblogas,bet noriu dar kažką geresnio atrast ax.gif

Kosmadoje yra nauji Amerikietiški šampūnai palaikantys plaukų spalvą TREVOR SORBIE PROFESIONAL thumbup.gif Yra trijų spalvų - blondinėms, brunetėms ir raudonplaukėms, galima įsigyti ir balzamo. Plaukai akivaizdžiai pasikeičia jau po pirmo plovimo - spalva lyg ką tik nudažyta, blizgesys matomas akivaizdžiai. Ištepus juo galvą reikia palaikyti šiek tiek. Pati išbandžiau ir likau nustebinta, kaina 33 litai, 250 ml. Siūlau pabandyti, nėr ką lyginti su tais reklamuojamais nivėjomis, pantene, dove ir pan. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Liucilė @ 2007 05 07, 01:16)
Kosmadoje yra nauji Amerikietiški šampūnai palaikantys plaukų spalvą TREVOR SORBIE PROFESIONAL  thumbup.gif  Yra trijų spalvų - blondinėms, brunetėms ir raudonplaukėms, galima įsigyti ir balzamo. Plaukai akivaizdžiai pasikeičia jau po pirmo plovimo - spalva lyg ką tik nudažyta, blizgesys matomas akivaizdžiai. Ištepus juo galvą reikia palaikyti šiek tiek. Pati išbandžiau ir likau nustebinta, kaina 33 litai, 250 ml. Siūlau pabandyti, nėr ką lyginti su tais reklamuojamais nivėjomis, pantene, dove ir pan. mirksiukas.gif


Esu bandziusi TREVOR SORBIE straightaning sampuna ir balzama , kuris apsaugo nuo karscio ir tiesina plauka smile.gif
Na del sampuno , tai nesu tikra , kad man labai patiko , nes naudojant ji labai riebalavosi saknis ir tekdavo plauti galva kasdien blink.gif
o balzamas tai tikrai geras ir dabar naudoju , bet tepu tik ant plauku ilgio thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Hsemera @ 2007 05 07, 11:47)
Esu bandziusi TREVOR SORBIE  straightaning  sampuna ir balzama , kuris apsaugo nuo karscio ir tiesina plauka  smile.gif
Na del sampuno , tai nesu tikra , kad man labai patiko , nes  naudojant ji labai riebalavosi saknis  ir tekdavo plauti galva kasdien  blink.gif
o balzamas tai tikrai geras  ir dabar naudoju , bet tepu tik  ant plauku ilgio  thumbup.gif


Nuo karscio apsaugo silikonas ir jo junginiai. Jei jo sampune per daug, tada neisvengiamai silikonas gula ir ant galvos odos, del ko plaukai atrodo riebaluoti labai greitai. Net jei silikono sampune maziau, laikui begant vis tiek susikaupia tas sluoksnis, nebent periodiskai praplaunt plaukus kokiu paprastu sampunu, kuriame pagrinde tik plaunancios medziagos, be jokiu kondicionuojanciu. Geriau tie kondicionieriai butu balzame, kaukej ar kokioj nenuplaunamoj priemonej, kurias jus pati galit paskirstyti per plauku ilgi savo nuoziura, t.y. nedeti ant saknu.
Atsakyti