Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi šampunai plaukams

QUOTE(Eveliina @ 2007 05 02, 21:53)
riebiems plaukams kazkas gyre (berods Eslauda  smile.gif ) Pregaine sampuna, buna eurovaistinese, jis padaro plauka sausesni  4u.gif


Bandysiu ieškot, nes dabar naudoju Klorane riebiems plaukams, tai... schmoll.gif schmoll.gif dar labiau riebaluojasi. Nepatinka verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zivilkaa: 03 gegužės 2007 - 14:54
QUOTE(ramintele22 @ 2007 05 03, 14:14)
mano plaukiukai yra sviesinti siek tiek todel nepamainomi man yra tigi dumb blond ir loreal profesional shine blond


drinks_cheers.gif thumbup.gif ir mano plaukai dazyti ir as tokius sampunus naudoju, labai abu geri tiek tigi, tiek loreal. Dabar kai akcija tai nusipirkau didelius butelius tigi dumb blond, uzteks kokiem metam smile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivilkaa @ 2007 05 03, 14:53)
Bandysiu ieškot, nes dabar naudoju Klorane riebiems plaukams, tai... schmoll.gif  schmoll.gif dar labiau riebaluojasi. Nepatinka verysad.gif


Taip, Pregaine sausina plauką, bet vistiek po plovimo būtinai reikia naudot kondicionierių ar balzamą, kitaip šakės biggrin.gif Tik va nieks man neatsakė, kiek laiko reikia jį naudot, kad paisreikštų Pregaine poveikis-storesni plaukai ir kad nebeslinktų... Naudojau tik mėnėsį kolkas.. Patyrusios, atsakykit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2007 05 03, 19:55)
Taip, Pregaine sausina plauką, bet vistiek po plovimo būtinai reikia naudot kondicionierių ar balzamą, kitaip šakės  biggrin.gif  Tik va nieks man neatsakė, kiek laiko reikia jį naudot, kad paisreikštų Pregaine poveikis-storesni plaukai ir kad nebeslinktų... Naudojau tik mėnėsį kolkas.. Patyrusios, atsakykit  biggrin.gif

ten berods buvo parasyta kad Pregaines sudetyje nera veikliuju medziagu, kurios yra Regaine serume ar ampulese (spec. priemones nuo plauku slinkimo ir kainuojanti daug) tiesiog puikiai tinka vartot pries Regaine, svariai isplauna plaukus, tai kazkaip abejoju ar tikrai padeda nuo slinkimo g.gif o storesni plaukai gal atrodo del to kad gerai isplauti plaukai labiau papure buna (cia mano versija) nors gal kam ir padeda g.gif kazkada ir as bandziau, tai geras sampunas, tik mano galai ir taip sauseja...
Atsakyti
QUOTE(Mistress @ 2007 05 03, 14:14)
As net nezinojau kad yra HELIANTYS kauke  blink.gif
Irgi bandziau sampuna. Ir dar bandziau HELIANTYS purskikli. Man patinka kvapas ir kad plaukai sveikai blizga. Tas purskiklis ir yra skirtas priduoti svietiejima plaukams ir kazkokiai apsaugai.
O nuo kaukes blizgesis yra?
Mano plaukai ne labai jau susivelusios yra, tai pirkciau jei dar labiau sublizgeciau.


Taip yra balzamas -kauke , bet kaina truputi aukstoka 42 Lt , labai svelnus , pirkau Sarmoj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liniux @ 2007 05 03, 19:52)
drinks_cheers.gif  thumbup.gif  ir mano plaukai dazyti ir as tokius sampunus naudoju, labai abu geri tiek tigi, tiek loreal. Dabar kai akcija tai nusipirkau didelius butelius tigi dumb blond, uzteks kokiem metam  smile.gif  biggrin.gif

mmmm bigsmile.gif akcija bigsmile.gif kokiam salon +?
Atsakyti
QUOTE(ramintele22 @ 2007 05 03, 21:56)
mmmm bigsmile.gif  akcija bigsmile.gif  kokiam salon +?


Tai tokie parduotuve, kartu ir kirpykla, kuri prekiauja sia produkcija. Jos yra vilniuj (lygtais ir klaipedoj) akropolyje ir kaune megoj. Uz 750 ml. sampuna ir kondicionieriu mokejau 125 litus biggrin.gif Siaip daugiau tenai rinkiniu yra tu akcijiniu, vieni brangesni, kiti pigesni, bet nezymiai tenai kainos skiriasi.tik nezinau kiek ta akcija tesis g.gif
Papildyta:
QUOTE(ramintele22 @ 2007 05 03, 21:56)
mmmm bigsmile.gif  akcija bigsmile.gif  kokiam salon +?


Oi, ne taip klausima supratau blush2.gif , taip salon+ smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hsemera @ 2007 05 03, 21:03)
Taip yra balzamas -kauke , bet kaina truputi aukstoka 42 Lt , labai svelnus , pirkau Sarmoj  smile.gif


Niu taip, nera pigu.
Bet as mokeciau ir daugiau tik kad efektas butu. Neparduociau savo plaukus net uz 5000 lt. Plaukai labai puosia.Ypac kai blizga.Vyrai pasteba tai bigsmile.gif
" Heliantis " purskiklis + sampunas - thumbup.gif blizgaaaaa
O kauke ar balzama perku is " O'Rising ". Labai patinka COCO serijos.
Jeigu reikia kazko stipraus ir ultra drekinancio, tai patarciau O'Rising-Mineralizante ampules.
Atsakyti
QUOTE(sfinks @ 2007 05 04, 15:19)
Jeigu reikia kazko stipraus ir ultra drekinancio, tai patarciau O'Rising-Mineralizante ampules.

o super siandien kaip tik nusipirkau viena pabandymui bigsmile.gif bet nepaskaiciau aprasymo kaip ja naudoti (ta prasme kiek laikyti ir ar butu galima nakciai teptis ant sausu plauku?) g.gif 4u.gif
Atsakyti
As ir noriu situ nusipirkti smile.gif Papasakokit kaip veikia
Atsakyti
O man tai super Goldwell'o Inner Effect Resoft&Color sampunas.Svelnina ir palaiko spalva. Ir veikia plauka is vidaus! ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Moone @ 2007 05 04, 16:29)
O man tai super Goldwell'o  Inner Effect Resoft&Color sampunas.Svelnina ir palaiko spalva. Ir veikia  plauka is vidaus!  ax.gif


Sampunas nera blogas, bandziau, bet del to, kad veikia plauka is vidaus tai juokas ima schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti