Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi šampunai plaukams

QUOTE(Tiffany @ 2007 05 02, 14:59)
pirkau kirpykloje VCUP'e, 3 aukste (neprisimenu), abudu kainavo apie 70 lt, sampuno 250ml, o rekonstruktorius 200ml, bet labiau apsimoka pirkti didele pakuote sampuno - 1 L, nes jo kaina apie 89 lt

Aisku aciu 4u.gif tik va as is Kauno tai nzn kur ju man cia ieskoti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Reda318 @ 2007 05 02, 14:10)
Aisku aciu  4u.gif tik va as is Kauno tai nzn kur ju man cia ieskoti  cool.gif

Pramones maximos kirpykloj yra mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2007 05 01, 15:00)

Geras, nebūčiau taip sumąsčius bigsmile.gif , bet svarbiausia, kad geras rezultatas thumbup.gif
Atsakyti
Keune dar yra Aleksoto Maxima
Atsakyti
Aciu visoms 4u.gif begsiu pirkti
kaip smagu kai kas pagelbsti 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2007 05 02, 12:45)
gal riebiems plaukams ir nieko butu smile.gif


Mano ir yra linkę riebaluotis, bet skirto riebiems plaukams aš neradau(ieškojau Kosmadoj). Kokį geriau pasirinkt? g.gif g.gif
Atsakyti
mes perkam Body shop parduotuvej biggrin.gif ir kokybishka ir turi gydomuju savybiu
Atsakyti
QUOTE(Zivilkaa @ 2007 05 02, 20:05)
Mano ir yra linkę riebaluotis, bet skirto riebiems plaukams aš neradau(ieškojau Kosmadoj). Kokį geriau pasirinkt? g.gif  g.gif

riebiems plaukams kazkas gyre (berods Eslauda smile.gif ) Pregaine sampuna, buna eurovaistinese, jis padaro plauka sausesni 4u.gif
Atsakyti
vakar nusipirkau Heliantis sampunus dazitiems plaukams. rolleyes.gif , taip pat balzama kauke ir purskiama kondicioneriu
Na kol kas dar nieko blogo ar gero negaliu pasakyti , bet balzamas man pasirode silpnokas , nes mano plaukai veliasi , tai nelabai padejo jos issiukuoti ax.gif , bet kad plaukai blizka ir minksti tai jau tikrai thumbup.gif
Atsakyti
As net nezinojau kad yra HELIANTYS kauke blink.gif
Irgi bandziau sampuna. Ir dar bandziau HELIANTYS purskikli. Man patinka kvapas ir kad plaukai sveikai blizga. Tas purskiklis ir yra skirtas priduoti svietiejima plaukams ir kazkokiai apsaugai.
O nuo kaukes blizgesis yra?
Mano plaukai ne labai jau susivelusios yra, tai pirkciau jei dar labiau sublizgeciau.
Atsakyti
mano plaukiukai yra sviesinti siek tiek todel nepamainomi man yra tigi dumb blond ir loreal profesional shine blond
Atsakyti
noreciau pabandyti Tigi Dumb Blond 4u.gif gal kuri galetu pasidalinti keliai laseliais-zinoma, ne uz aciu biggrin.gif
Atsakyti