Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi šampunai plaukams

Mėnesį panaudojau Pregaine, kažkodėl nejaučiu poveikio, na gal nedidelį smile.gif Kiek laiko jį reiktų vartot?
Atsakyti
As dabar naudoju Tigi control freak ir Lakme purumo suteikianti, nezinau ar taip galima, bet as juos maisau ir plaunu galva - rezultatas purus, bet graziai ir lygiai krentantys plaukai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2007 05 01, 12:45)
As dabar naudoju Tigi control freak ir Lakme purumo suteikianti, nezinau ar taip galima, bet as juos maisau ir plaunu galva - rezultatas purus, bet graziai ir lygiai krentantys plaukai  bigsmile.gif

Vienam plovimui abu sumaišai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2007 05 01, 13:46)
Vienam plovimui abu sumaišai?  g.gif

aha smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2007 04 22, 13:51)
Man atrodo dar ilgiau jo turėtų užtekti, žiūrint kaip dažnai plaunami plaukai ir kokio jie ilgio. Aš pati naudoju granatų šampūną dažytiems plaukams 400 ml, vyras turi nuo pleiskanų su mirta 200 ml, o dukrai plaunu su dilgėlių riebiems plaukučiams šampūnu irgi 200 ml, dar savo mažajai parūpinsiu, pas ją normalūs plaukučiai. Taip, kad visa šeimyna plausime galvas Klorane šampūnu  smile.gif .

o kaip Klorane dazytiems plaukams? trainiojaus siandien apie ji,bet paskutine minute prigriebiau Pregaine doh.gif
Atsakyti
Kokie atsiliepimai apie šampūną Citra shine (neatsimenu tikslaus pavadinimo)? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivilkaa @ 2007 05 01, 21:04)
Kokie atsiliepimai apie šampūną Citra shine (neatsimenu tikslaus pavadinimo)? blush2.gif



Man tai sausina per daug ir šiaip kažkoks nemalonus. Nu netiko mano plaukams schmoll.gif
Man atrodo yra tema apie šiuos gaminius, jei neklystu g.gif
Atsakyti
dabar galiu parasyti atsiliepimus apie Keune sampuna ir balzama-rekonstruktoriu, sausiems, ploniems ir linkusiems slinkti plaukams - fantastika bigsmile.gif Galva nesusiriebaluoja 3 dienas ir plaukai gerai atrodo, anksciau taip niekada nebuvo biggrin.gif tekdavo plauti galva kasdien, o geriausiu atveju-kas antra diena rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivilkaa @ 2007 05 01, 20:04)
Kokie atsiliepimai apie šampūną Citra shine (neatsimenu tikslaus pavadinimo)? blush2.gif

gal riebiems plaukams ir nieko butu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivilkaa @ 2007 05 01, 20:04)
Kokie atsiliepimai apie šampūną Citra shine (neatsimenu tikslaus pavadinimo)? blush2.gif


Nepatiko man schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2007 05 02, 08:31)
dabar galiu parasyti atsiliepimus apie Keune sampuna ir balzama-rekonstruktoriu, sausiems, ploniems ir linkusiems slinkti plaukams - fantastika  bigsmile.gif Galva nesusiriebaluoja 3 dienas ir plaukai gerai atrodo, anksciau taip niekada nebuvo  biggrin.gif tekdavo plauti galva kasdien, o geriausiu atveju-kas antra diena rolleyes.gif

Kokia ju kaina ir kur pirkai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Reda318 @ 2007 05 02, 14:40)
Kokia ju kaina ir kur pirkai? ax.gif

pirkau kirpykloje VCUP'e, 3 aukste (neprisimenu), abudu kainavo apie 70 lt, sampuno 250ml, o rekonstruktorius 200ml, bet labiau apsimoka pirkti didele pakuote sampuno - 1 L, nes jo kaina apie 89 lt
Atsakyti