Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi šampunai plaukams

"Pregaine" thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2007 04 27, 00:02)
"Pregaine"  thumbup.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2007 04 26, 23:02)
"Pregaine"  thumbup.gif

kokiems plaukams skirtas? bigsmile.gif
Atsakyti
turiu nusipirkus Keune sampuna ploniems, dazytiems plaukams, bet dar neisbandziau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2007 04 27, 14:04)
turiu nusipirkus Keune sampuna ploniems, dazytiems plaukams, bet dar neisbandziau  ax.gif

Tai lauksim atsiliepimų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2007 04 27, 15:02)
kokiems plaukams skirtas?  bigsmile.gif

Parasyta, kad " specialiai skirtas veiksmingai ir svelniai plauti retejancius plaukus". As i tai nekreipiu demesio, tiesiog gerai isplauna plaukus bigsmile.gif
Atsakyti
tai kad anas labai jau sausina. schmoll.gif
Atsakyti
Man tai jis visai vidutiniškas..Išplauna ir tek g.gif
Atsakyti
O koks daugiau nei vidutiniskas? g.gif
Papildyta:
QUOTE(mexica @ 2007 04 28, 21:20)
tai kad anas labai jau sausina. schmoll.gif

As visada naudoju kaukes po plovimo ir jokio sausumo nepastebiu g.gif (Tfu tfu tfu)
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2007 04 28, 18:58)
Parasyta, kad " specialiai skirtas veiksmingai ir svelniai plauti retejancius plaukus". As i tai nekreipiu demesio, tiesiog gerai isplauna plaukus  bigsmile.gif

aiskutis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 04 25, 12:35)
Pasigudrinti galit iš nuorodos mano paraše  mirksiukas.gif  4u.gif

oi labai gera išties šita nuoroda bigsmile.gif ačiū prieblanda http://www.cosmetics...n/art.asp?ID=29
tai va, baigiau pregaine ir dabar jau kelis kartus naudojau Weledos rozmarinų šampūną. pregaine sausino plaukus ir be balzamo niekaip, weledos mažiau putoja ir tris kartus perploviau nes prieš tai aliejuota galva buvau, kvapas tikrai ne sintetinis,teks priprasti tongue.gif bet balzamo nenaudojau ir plaukai vistiek labai gražūs žvilga ir kas keisčiausia labai lengvai išsišukavo, nors anksčiau siaubingai veldavosi (gal čia ir aliejukų dėka), taip kad aš visa už Weledą thumbup.gif tik gaila kad brangu ir negamina balzamų, gal jų ir nereikia g.gif
Atsakyti
QUOTE(efyra @ 2007 04 30, 16:33)
oi labai gera išties šita nuoroda bigsmile.gif ačiū prieblanda http://www.cosmetics...n/art.asp?ID=29
tai va, baigiau pregaine ir dabar jau kelis kartus naudojau Weledos rozmarinų šampūną.  pregaine sausino plaukus ir be balzamo niekaip, weledos mažiau putoja ir tris kartus perploviau nes prieš tai aliejuota galva buvau, kvapas tikrai ne sintetinis,teks priprasti tongue.gif bet balzamo nenaudojau ir plaukai vistiek labai gražūs žvilga ir kas keisčiausia labai lengvai išsišukavo, nors anksčiau siaubingai veldavosi (gal čia ir aliejukų dėka), taip kad aš visa už Weledą  thumbup.gif tik gaila kad brangu ir negamina balzamų, gal jų ir nereikia g.gif


Prašom, kad tik mačytų 4u.gif
Atsakyti