Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi šampunai plaukams

QUOTE(Eveliina @ 2007 04 22, 16:43)
Sian ir as nusipirkau Klorane sampuna su Chininu ir vitaminu B5:
...
ziuresim kaip is tikro  yr  ax.gif gal kas isbandet si sampuna?


Sunaudojau du buteliukus šampūno ir balzamo - labai patiko ir tiko. Mažai putoja, bet gerai išplauna, plaukai švelnučiai, o po balzamo - super!
Vienas iš labiausiai man tikusių ir patikusių.
Atsakyti
sveikos merginos smile.gif gal kuri zinote sampuna, kurio sudetyje nebutu sodium laureth sulfate? kiek zinau jis yra pigus kenkiantis plaukam detergentas, taciau radau tik viena sampuna be jo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Grisha @ 2007 04 22, 22:27)
sveikos merginos  smile.gif  gal kuri zinote sampuna, kurio sudetyje nebutu sodium laureth sulfate? kiek zinau jis yra pigus kenkiantis plaukam detergentas, taciau radau tik viena sampuna be jo  verysad.gif

O ką blogo daro jis plaukams g.gif ir kokį šampūną radai be jo?
Atsakyti
QUOTE(Grisha @ 2007 04 22, 22:27)
sveikos merginos  smile.gif  gal kuri zinote sampuna, kurio sudetyje nebutu sodium laureth sulfate? kiek zinau jis yra pigus kenkiantis plaukam detergentas, taciau radau tik viena sampuna be jo  verysad.gif

šiaip tai be šito dalykėlio šampūnas neputotų, tada labai sunkiai plaukus išsiplautum nes jis skaido riebalus, bet aišku kenkia plaukam, todėl geresni šampūnai kurie sunkiai putoja-mažiau jo yra, bet kiek skaičiau blogesnis detergentas yra sodium lauril sulfate
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 04 22, 20:51)
Eveliina lauksiu tavo atsiliepimu apie tavo nauja sampuna 4u.gif

Sveikut 4u.gif , vakar ploviau galva, tai patiko ax.gif plaukai minkstuciai, zinoma, po plovimo plauku galiukus tepu visokiais aliejukais/serumais, o rezultatu matyt reikia laukt gera menesi ar daugiau rolleyes.gif ....
Atsakyti
isbandziau RASA sampuna dazytiems plaukams, nenuplaunama balzama ir fiksuojama kondicionieriu - paliko gera ispudi bigsmile.gif Tikrai nesitikejau, kad tiks mano plaukuciams biggrin.gif
Atsakyti
Aš išbandžiau TBS alyvuogių šampūną, pirmu rezultatu patenkinta thumbup.gif bus matyt kaip toliau.
Atsakyti
QUOTE(Zivilkaa @ 2007 04 20, 21:54)
Aš ir pabandžiau, bet man pirmas įspūdis nelabai schmoll.gif Naudoju su dilgėlėm, jis man mažai putoja g.gif


Kad mazai putoja dar nereiskia kad neisplauna plauku ir nesuteikia jiems reikiamo efekto mirksiukas.gif Klorane yra ivairiausiu rusiu, matyt reiketu atitaikyti koks tiktu tau individualiai. As po pirmo karto, dar pries tai asidarius kauke plaukams, apstulbau, kaip patiko rezultatas! Ir toliau naudojant plaukas atrodo isties puikiai. Manau radau sau tinkama 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(marmuazele @ 2007 04 23, 11:14)
Kad mazai putoja dar nereiskia kad neisplauna plauku ir nesuteikia jiems reikiamo efekto  mirksiukas.gif  Klorane yra ivairiausiu rusiu, matyt reiketu atitaikyti koks tiktu tau individualiai. As po pirmo karto, dar pries tai asidarius kauke plaukams, apstulbau, kaip patiko rezultatas! Ir toliau naudojant plaukas atrodo isties puikiai. Manau radau sau tinkama  4u.gif


pasidarius* - priveliau klaidu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Grisha @ 2007 04 22, 22:27)
sveikos merginos  smile.gif  gal kuri zinote sampuna, kurio sudetyje nebutu sodium laureth sulfate? kiek zinau jis yra pigus kenkiantis plaukam detergentas, taciau radau tik viena sampuna be jo  verysad.gif


Jei kalbat apie sodium LAURETH sulfate, tai jis yra laikomas švelnia plaunančia medžiaga ir nieko bendra su kenkimu plaukams neturi. Kas kita yra sodium LAURYL sulfate - ši medžiaga gali erzinti odą, bet ar tai kenkia plaukams? Plačiau.
Atsakyti
Isigijau Lakme "Streight", tiesintiems plaukams kad dar tiesesni butu, na ir visai patenkinta juo nors tuo tiesumo didesnio nesimato ax.gif bet kvapas tai labai geras wub.gif
Atsakyti
o as nusipirkau Head&Shoulders dazytiems plaukams tai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(marmuazele @ 2007 04 23, 10:15)
Kad mazai putoja dar nereiskia kad neisplauna plauku ir nesuteikia jiems reikiamo efekto  mirksiukas.gif  Klorane yra ivairiausiu rusiu, matyt reiketu atitaikyti koks tiktu tau individualiai. As po pirmo karto, dar pries tai asidarius kauke plaukams, apstulbau, kaip patiko rezultatas! Ir toliau naudojant plaukas atrodo isties puikiai. Manau radau sau tinkama 


Man buvo neįprasta, kad mažai putoja, bet manau reikia ilgiau panaudot ir žiūrėt koks efektas biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti