Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi šampunai plaukams

ka manote apie Klorane sampuna su citrinomis, gal kas bandet 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2007 04 21, 12:35)
Kiekvieną kart plaunant galvą plaukus šampūnu trinu du kartus. Tai pirmą kart beveik visai neputoja, poto išskalauju, vėl šampunu įtrinu (tuomet jau kiek daugiau putoja) ir palieku porai minučių. O poto gerai išskalauju.

Bet iš tikrųjų, visada galvą šampūnu plaudavau tik vieną kartą, o šiandien pabandžiau du kartus, būtent su Klorane šampūnu. Pirmą kartą neputojo, o antrą-putojo bigsmile.gif .
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2007 04 22, 12:09)
Bet iš tikrųjų, visada galvą šampūnu plaudavau tik vieną kartą, o šiandien pabandžiau du kartus, būtent su Klorane šampūnu. Pirmą kartą neputojo, o antrą-putojo  bigsmile.gif .

Aš tai visuomet plaunu du kartus. rolleyes.gif Bandžiau kelis sykius plauti tik kartą įtrinant šampūnu plaukus. Tai man neišplaudavo... schmoll.gif
Kiti girdėjau sako, kad taip šampūnas greičiau išsinaudoja... Bet nepasakyčiau. Visų pirma tai juk atskiedžiu šampūną vandeniu delne, o antram plovimui ir šampūno reikia mažiau. rolleyes.gif
Man to buteliuko užtenka kažkur 1,5 mėn.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ntu-Kpi: 22 balandžio 2007 - 11:20
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2007 04 22, 12:20)
Aš tai visuomet plaunu du kartus.  rolleyes.gif Bandžiau kelis sykius plauti tik kartą įtrinant šampūnu plaukus. Tai man neišplaudavo... schmoll.gif
Kiti girdėjau sako, kad taip šampūnas greičiau išsinaudoja... Bet nepasakyčiau. Visų pirma tai juk atskiedžiu šampūną vandeniu delne, o antram plovimui ir šampūno reikia mažiau.  rolleyes.gif
Man to buteliuko užtenka kažkur 1,5 mėn.

Man atrodo dar ilgiau jo turėtų užtekti, žiūrint kaip dažnai plaunami plaukai ir kokio jie ilgio. Aš pati naudoju granatų šampūną dažytiems plaukams 400 ml, vyras turi nuo pleiskanų su mirta 200 ml, o dukrai plaunu su dilgėlių riebiems plaukučiams šampūnu irgi 200 ml, dar savo mažajai parūpinsiu, pas ją normalūs plaukučiai. Taip, kad visa šeimyna plausime galvas Klorane šampūnu smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2007 04 22, 13:51)
Man atrodo dar ilgiau jo turėtų užtekti, žiūrint kaip dažnai plaunami plaukai ir kokio jie ilgio. Aš pati naudoju granatų šampūną dažytiems plaukams 400 ml, vyras turi nuo pleiskanų su mirta 200 ml, o dukrai plaunu su dilgėlių riebiems plaukučiams šampūnu irgi 200 ml, dar savo mažajai parūpinsiu, pas ją normalūs plaukučiai. Taip, kad visa šeimyna plausime galvas Klorane šampūnu  smile.gif .

Plaunu galvą kasdien, tad nedatraukiu vieno buteliuko 200ml iki dviejų mėnesių. unsure.gif
O dukra kas kiek dienų plauna galvą? Jos plaukai riebūs ar tik šaknys? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2007 04 22, 14:35)
Plaunu galvą kasdien, tad nedatraukiu vieno buteliuko 200ml iki dviejų mėnesių. unsure.gif
O dukra kas kiek dienų plauna galvą? Jos plaukai riebūs ar tik šaknys?  blush2.gif

Jai plaunu dukart į savaitę, pas ją tik patys galiukai sausi. Kol naudojom kitus šampūnus tekdavo plauti kas trečią dieną, vaikui juk neplausi galvytės kiekvieną dieną ax.gif, o Klorane šampūnas matau, kad padeda smile.gif .
O su migdolais kokiems plaukams skirtas? mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vene: 22 balandžio 2007 - 14:22
QUOTE(vene @ 2007 04 22, 15:20)
Jai plaunu dukart į savaitę, pas ją tik patys galiukai sausi. Kol naudojom kitus šampūnus tekdavo plauti kas trečią dieną, vaikui juk neplausi galvytės kiekvieną dieną  ax.gif, o Klorane šampūnas matau, kad padeda  smile.gif .
O su migdolais kokiems plaukams skirtas? mirksiukas.gif

Šaunu, kad padeda. good.gif
Ant dežutės parašyta: Migdolų šampūnas ploniems plaukams. Ploni plaukai pasidaro stipresni, paklusnesni, atsparesni ir puresni. Baltymai, amino rugštys ir lipopeptidai stiprina ir saugo plaukus per visą ilgį. Suteikia jiems purumo ir palengvina šukavimą. 4u.gif
Atsakyti
Sian ir as nusipirkau Klorane sampuna su Chininu ir vitaminu B5:
aprasymas: skirtas slenkantiems plaukams.Sudetyje esantis chininmedzio zieves ekstraktas, vitaminas b5 ir b6 stiprina plauku struktura,stipriai tonizuoja plauku svogunelius ir skatina plauku augima.Vitaminai B5 ir B6 stiprina plauku struktura ir juos drekina.labai svelnus valomasis pagrindas lengvina issukavima ir suteikia jiems purumo.Plaukai tampa tvirti ir sveiki. 4u.gif
ziuresim kaip is tikro yr ax.gif gal kas isbandet si sampuna?
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2007 04 22, 16:43)
Sian ir as nusipirkau Klorane sampuna su Chininu ir vitaminu B5:
aprasymas: skirtas slenkantiems plaukams.Sudetyje esantis chininmedzio zieves ekstraktas, vitaminas b5 ir b6 stiprina plauku struktura,stipriai tonizuoja plauku svogunelius ir skatina plauku augima.Vitaminai B5 ir B6 stiprina plauku struktura  ir juos drekina.labai svelnus valomasis pagrindas lengvina issukavima ir suteikia jiems purumo.Plaukai tampa tvirti ir sveiki. 4u.gif
ziuresim kaip is tikro  yr  ax.gif gal kas isbandet si sampuna?
Nebandžiau, bet pagal aprašymą tai matyt bus kitas šampūnas, kurį pirksiu iš Klorane.
O jis kokiam buteliuke? 200ml ar didesnis?
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2007 04 22, 17:17)
Nebandžiau, bet pagal aprašymą tai matyt bus kitas šampūnas, kurį pirksiu iš Klorane.
O jis kokiam buteliuke? 200ml ar didesnis?

400 ml, kainavo 39.29, su 15 proc. nuolaida eurovaistinej -33.40 mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eveliina: 22 balandžio 2007 - 16:40
QUOTE(Eveliina @ 2007 04 22, 17:34)
400 ml, kainavo 39.29, su 15 proc. eurovaistinej nuolaida -33.40  mirksiukas.gif  thumbup.gif

Tai visai apsimoka tada... bigsmile.gif
Nes tas mažesnis buteliukas kainuoja ~23lt be nuolaidos... unsure.gif
Atsakyti
Eveliina lauksiu tavo atsiliepimu apie tavo nauja sampuna 4u.gif
Atsakyti