Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi šampunai plaukams

nu va, o mano megiamiausias Careline 10 su silikonais....o jis man taip patinka, plaukai minksti, per daug nepurina, naudoju dazytiems plaukams sampuna ir balzama.. 4u.gif
tai ka man dabar daryti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2007 04 19, 09:17)
nu va, o mano megiamiausias Careline 10 su silikonais....o jis man taip patinka, plaukai minksti, per daug nepurina, naudoju dazytiems plaukams sampuna ir balzama.. 4u.gif
tai ka man dabar daryti  doh.gif



Man sitas irgi patinka,as ji dvi ziemas is eiles naudojau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2007 04 19, 09:17)
nu va, o mano megiamiausias Careline 10 su silikonais....o jis man taip patinka, plaukai minksti, per daug nepurina, naudoju dazytiems plaukams sampuna ir balzama.. 4u.gif
tai ka man dabar daryti  doh.gif


Jei tinka, tai ir toliau naudokit. Kol kas silikono žalą pagrindžiančių nešališkų argumentų nebuvo (įdomu kodėl biggrin.gif ). O plaukus tyrinėjantys tam tikrai kompanijai atstovaujantys asmenys visada paklodę temps į savo pusę rolleyes.gif
Atsakyti
mano atsovavimas kazkokia kompanijai nieko neturi bendro pries nusistatyma silikonui smile.gif
trumpai tariant, kokybe atitinka kaina smile.gif
o jei tau labai idomu, as paimsiu specialiai tau prieblanda informacija apie silikono pasekmes plaukams smile.gif
Atsakyti
QUOTE(velniukshte @ 2007 04 19, 22:33)
mano atsovavimas kazkokia kompanijai nieko neturi bendro pries nusistatyma silikonui smile.gif
trumpai tariant, kokybe atitinka kaina smile.gif
o jei tau labai idomu, as paimsiu specialiai tau prieblanda informacija apie silikono pasekmes plaukams smile.gif


Labai laukiu smile.gif
Atsakyti
Man irgi butu idomu
Atsakyti
QUOTE(marmuazele @ 2007 04 18, 17:21)
Isbandziau KLORANE - super  mirksiukas.gif  yra ivairiu rusiu, pabandziau su migdolais  4u.gif


Aš ir pabandžiau, bet man pirmas įspūdis nelabai schmoll.gif Naudoju su dilgėlėm, jis man mažai putoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivilkaa @ 2007 04 20, 20:54)
Aš ir pabandžiau, bet man pirmas įspūdis nelabai schmoll.gif Naudoju su dilgėlėm, jis man mažai putoja g.gif

Naudoju Klorane su migdolais. Sutinku, jie mažiau putoja nei visokie Wash&Go, Fructis, ir t.t. čia reikia įprasti. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2007 04 21, 01:12)
Naudoju Klorane su migdolais. Sutinku, jie mažiau putoja nei visokie Wash&Go, Fructis, ir t.t. čia reikia įprasti.  mirksiukas.gif


tai reiskia geras sampunas smile.gif pirma karta kai plauni tai jis beveik neputoja, o jai antra taip, ane? ax.gif
Atsakyti
Kuo mažiau šampūnas putoja, tuo jis natūralesnis biggrin.gif thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2007 04 21, 10:53)
tai reiskia geras sampunas  smile.gif pirma karta kai plauni tai jis beveik neputoja, o jai antra taip, ane?  ax.gif

Kiekvieną kart plaunant galvą plaukus šampūnu trinu du kartus. Tai pirmą kart beveik visai neputoja, poto išskalauju, vėl šampunu įtrinu (tuomet jau kiek daugiau putoja) ir palieku porai minučių. O poto gerai išskalauju.
Beje, niekad nepilu šampūno tiesiai ant plaukų schmoll.gif , visad įpilu į delną ir sumaišau su nedideliu kiekiu vandens, o tada jau ant plaukų. rolleyes.gif

Šiaip galvojau, kad jis neputoja, nes plaunu aliejum išteptą galvą... bet pasirodo tai nieko nereiškia - tas pats būna ir kai prieš plovimą nenaudoju aliejaus. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2007 04 21, 11:59)
Kuo mažiau šampūnas putoja, tuo jis natūralesnis  biggrin.gif  thumbup.gif .



Matyt reikia ilgiau panaudot šampūną ir tada spręst, kaip veikia biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti