Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi šampunai plaukams

QUOTE(velniukshte @ 2007 04 18, 14:23)
Dimethicone Copolyol - minkštiklis, naudojamas plaukų ir odos kondicionavimui.
DIMETHICONE COPOLYOL | | | 64365-23-7 | | siloksanai ir polisiloksanai, dimetil-, hidroksi- galinė grupė, etoksilinti propoksilinti | | Antistatikas/minkštiklis/antiputodaris |

bet jokiu budu ne silikonas


Mano šaltinis sako ką kita rolleyes.gif Tuomet man klausimas kyla, ką jūs vadinat silikonu, kaip tai atrodo ingredientų sąraše?
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 04 18, 15:54)
Mano šaltinis sako ką kita  rolleyes.gif  Tuomet man klausimas kyla, ką jūs vadinat silikonu, kaip tai atrodo ingredientų sąraše?

Polydimethylsiloxane yra silikonas, o kur tu ten wikipedia matai kad dimethicone copolyol yra uzvadintas kitaip silikonas???
nepyk, bet jame yra tik minkstinanciu priemoniu, bet ne silikono...
nemegstu gincytis, bet galvok logiskai, jei gydomoji specialioji linija,kad nekenktu plaukams ir galvos odai, o silikonas jei yra vienas is ju, kodel tada turetu i ju produkcija ieit silikonas?
yra panasaus pavadinimo pervadintas silikonas, bet ne dimethicone copolyol
Atsakyti
QUOTE(velniukshte @ 2007 04 18, 15:29)
Polydimethylsiloxane yra silikonas, o kur tu ten wikipedia matai kad dimethicone copolyol  yra uzvadintas kitaip silikonas???
nepyk, bet jame yra tik minkstinanciu priemoniu, bet ne silikono...
nemegstu gincytis, bet galvok logiskai, jei gydomoji specialioji linija,kad nekenktu plaukams ir galvos odai, o silikonas jei yra vienas is ju, kodel tada turetu i ju produkcija ieit silikonas?
yra panasaus pavadinimo pervadintas silikonas, bet ne dimethicone copolyol


Kaip ingrediente gali būti minkštinančių priemonių? Aš irgi kviečiu galvoti logiškai: arba minkština, arba ne, o ne kuri nors molekulės dalis doh.gif
O jei kalbėsim apie logikos dėsnius kompacijų politikoj, tai išvis kosmosas bus. Kiap gydymojoj specialiojoj linijoj mėtų galėtų ir nebūti, nes jos gali suerzinti odą (man aktualu, nes išoriškai gaminius su mėtom galiu naudoti tik kulnams).
Atsakyti
Isbandziau KLORANE - super mirksiukas.gif yra ivairiu rusiu, pabandziau su migdolais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorinda @ 2007 04 17, 19:34)
Wella biotouch volume-nutrition sampoo, jis irgi purumo suteikiantis gal tas pats  g.gif


nea manasis is lifetex serijos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 04 18, 18:13)
Kaip ingrediente gali būti minkštinančių priemonių? Aš irgi kviečiu galvoti logiškai: arba minkština, arba ne, o ne kuri nors molekulės dalis  doh.gif
O jei kalbėsim apie logikos dėsnius kompacijų politikoj, tai išvis kosmosas bus. Kiap gydymojoj specialiojoj linijoj mėtų galėtų ir nebūti, nes jos gali suerzinti odą (man aktualu, nes išoriškai gaminius su mėtom galiu naudoti tik kulnams).

tu gal atstove silikoniniu sampunu??? biggrin.gif
metu ekstrakto ten yra labai ne daug, tik tiek, kiek reikia plaukui stiprinti, jo net kvapo ten nera...minkstinancios priemones, tai yra ingridientai kurie plauka padaro svelnu, o ne silikonas kuri tu tiesiog dievini, net nesusimastydama kaip jis tau kenkia
Atsakyti
QUOTE(velniukshte @ 2007 04 18, 19:09)
tu gal atstove silikoniniu sampunu??? biggrin.gif
metu ekstrakto ten yra labai ne daug, tik tiek, kiek reikia plaukui stiprinti, jo net kvapo ten nera...minkstinancios priemones, tai yra ingridientai kurie plauka padaro svelnu, o ne silikonas kuri tu tiesiog dievini, net nesusimastydama kaip jis tau kenkia

bet nebuvo atsakyta į klausimą kokiu būdu jis kenkia? O dėl atstovavimo man dėl
jūsų įtarimas kilo g.gif
Atsakyti
QUOTE(marmuazele @ 2007 04 18, 17:21)
Isbandziau KLORANE - super  mirksiukas.gif  yra ivairiu rusiu, pabandziau su migdolais  4u.gif
Man irig šis patinka. bigsmile.gif
Atsakyti
as ir neslepiu kad atstovauju kazkokiai firmai, as atlieku tyrimus galvos odos ir plauku...
silikonas jau minejau ka daro, nuslenka nuo plauku iki saknu, uzkimsdamas plauko sakneles, padarydamas siltnami, saknele negauna reikiamu ingridientu, kurie yra butinu sveikam plaukui, jis silpsta ir gali prasidet slinkimas arba plauko luzinejimas, ka merginos ir vadina slinkimu, nors plaukas luzta is ties....jau geriau naudot rusiskus sampunus, nei tuos parduotuvinius...
galbut padirbejusios mano darba suprastumet kodel nekenciu as jau tu visu silikoniniu sampunu, kai kartais isejus klientui, meti viska griebi cigarete kad neapsiverkt....
Atsakyti
QUOTE(velniukshte @ 2007 04 19, 00:26)
as ir neslepiu kad atstovauju kazkokiai firmai, as atlieku tyrimus galvos odos ir plauku...
silikonas jau minejau ka daro, nuslenka nuo plauku iki saknu, uzkimsdamas plauko sakneles, padarydamas siltnami, saknele negauna reikiamu ingridientu, kurie yra butinu sveikam plaukui, jis silpsta ir gali prasidet slinkimas arba plauko luzinejimas, ka merginos ir vadina slinkimu, nors plaukas luzta is ties....jau geriau naudot rusiskus sampunus, nei tuos parduotuvinius...
galbut padirbejusios mano darba suprastumet kodel nekenciu as jau tu visu silikoniniu sampunu, kai kartais isejus klientui, meti viska griebi cigarete kad neapsiverkt....


Man nerūpi kam jūs atstovaujate, kam ne...
Bet jei dirbate tokį darbą, tai gal galite žemiau vietoj daugtaškių įrašyti jūsų manymu KONKREČIUS PAVADINIMUS su aiškiais ir paprastam žmogui bent kiek suprantamais argumentais.

jau geriau naudot rusiskus sampunus, pvz. ...
nei tuos parduotuvinius, pvz. ...
Atsakyti
visokių naudojau - vieni tiko, kiti ne, bet dabar jau senokai naudoju SCHAUMA KIDS - tinka visai šeimai - plaukai thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(velniukshte @ 2007 04 19, 00:26)
as ir neslepiu kad atstovauju kazkokiai firmai, as atlieku tyrimus galvos odos ir plauku...
silikonas jau minejau ka daro, nuslenka nuo plauku iki saknu, uzkimsdamas plauko sakneles, padarydamas siltnami, saknele negauna reikiamu ingridientu, kurie yra butinu sveikam plaukui, jis silpsta ir gali prasidet slinkimas arba plauko luzinejimas, ka merginos ir vadina slinkimu, nors plaukas luzta is ties....jau geriau naudot rusiskus sampunus, nei tuos parduotuvinius...
galbut padirbejusios mano darba suprastumet kodel nekenciu as jau tu visu silikoniniu sampunu, kai kartais isejus klientui, meti viska griebi cigarete kad neapsiverkt....


Aš atstovauju sveikam vartotojų požiūriui tongue.gif O sveikas požiūris susiformuoja pačiam domintis kas kaip ir kodėl, o ne šventai tikint tuo, ką sako siekiantys padruoti daugiau. Aišku, pastarasis teiginys taikomas ne specialiai jums, čia apskritai. Tikiu, kad jūs stengiatės savo darbą dirbti kuo geriau smile.gif
Bet pratęskime kalbą apie tariamą silikono žalą. Ką plaukas turėtų gauti iš šampūno (ko dėl silikono negauna), kuris ant plaukų būna trumpą laiką ir tuoj pat nuplaunamas?
Jei jūs šioje srityje dirbate, tai tikriausiai jums turėtų būti žinomi kokie nors moksliniai tyrimai (ne šampūnų gamintojo paties savo produktui reklamuoti atlikti tyrimai), kurie būtų nustatę, kad silikonas kenkia plaukui. Aš tokių tyrimų neradau, todėl būtų labai įdomu paskaityti smile.gif

Atsakyti