Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi šampunai plaukams

QUOTE(pakalnutėL @ 2007 04 17, 18:06)
o koks tiksliai cia sampunas?  4u.gif na man tik su pigiu kokiu frukciu sitaip budavo, bet kai dabar neperku sampuno pigesnio nei 20 Lt, tai kazkaip nepasitaiko  unsure.gif

pavyzdziui as turiu sampuna uz37lt ir po jo man vistiek veliasi plaukai,tad naudiju kondicionieriu dar
Atsakyti
QUOTE(pakalnutėL @ 2007 04 17, 08:06)
o koks tiksliai cia sampunas?  4u.gif na man tik su pigiu kokiu frukciu sitaip budavo, bet kai dabar neperku sampuno pigesnio nei 20 Lt, tai kazkaip nepasitaiko  unsure.gif

nu kad sampunas tai ne ispigiuju wella naudoju unsure.gif nezinau gal lietuvoj jie nekokios kokybes, bet cia tai brangus unsure.gif , tai turbut netinka tas sampunas mano plaukam greiciausiai tada, reik keisti nors ir neseniai pirkau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorinda @ 2007 04 17, 18:47)
nu kad sampunas tai ne ispigiuju wella naudoju  unsure.gif  nezinau gal lietuvoj jie nekokios kokybes, bet cia tai brangus unsure.gif , tai turbut netinka tas sampunas mano plaukam greiciausiai tada, reik keisti nors ir neseniai pirkau verysad.gif

jei gaila sampuno,tai sunaudok su balzamu ir vsio thumbup.gif as tai taip darau ir gerai yra,nes tikrai gaila butu kaip sakant ismesti sampuna uz nemaza kaina unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(angel666 @ 2007 04 17, 08:50)
jei gaila sampuno,tai sunaudok su balzamu ir vsio thumbup.gif as tai taip darau ir gerai yra,nes tikrai gaila butu kaip sakant ismesti sampuna uz nemaza kaina unsure.gif

nu gal istikruju gerai sakai g.gif nes as kaip tik nusipirkusi to sampuno esu 1.5 litro doh.gif tai eiktu teik daug ismesti kazkaip ir gaila truputi unsure.gif ai manau tikrai su balzamu ir sunaudosiu nesuksiu sau galvos, gal blogiau plaukam nepadarysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorinda @ 2007 04 17, 18:47)
nu kad sampunas tai ne ispigiuju wella naudoju  unsure.gif  nezinau gal lietuvoj jie nekokios kokybes, bet cia tai brangus unsure.gif , tai turbut netinka tas sampunas mano plaukam greiciausiai tada, reik keisti nors ir neseniai pirkau verysad.gif


kuri butent turi? nes as turiu purumo suteikianti tai fainas smile.gif (tik kad stiprus jauciasi tad retai naudoju)
Atsakyti
QUOTE(nancy @ 2007 04 17, 09:19)
kuri butent turi? nes as turiu purumo suteikianti tai fainas  smile.gif (tik kad stiprus jauciasi tad retai naudoju)

Wella biotouch volume-nutrition sampoo, jis irgi purumo suteikiantis gal tas pats g.gif
Atsakyti
as manau geriauso sampuno nera, kiekvienai tinka vis kitoks sampunas.. 4u.gif o kad visom tiktu vienas tokio tikrai nera...vat mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(domomama @ 2007 04 17, 23:44)
as manau geriauso sampuno nera, kiekvienai tinka vis kitoks sampunas.. 4u.gif o kad visom tiktu vienas tokio tikrai nera...vat mirksiukas.gif

bet yra tokiu,kurie daugumai tinka ir tokiu,kurie retai kam tinka,tai pagal tai irgi galima issirinkti:)
Atsakyti
njus as naudoju orising kauke pries plovima rinfrozante, ir caduta sampuna orisingo,kad pastiprinciau plaukcius...
ir dar plaunu su eliokap svelniu sampunu su drekinanciom fitoesencijom ir stiprinanciom plaukus ir mineralizante putu kauke nuplaunama smile.gif
plaukuciai kaip reklamoj kokioj sveiki,grazus ir blizga smile.gif
Atsakyti
Merginos, naudojat vieną šampūną ar kaitaliojat kelis? mirksiukas.gif
Atsakyti
Man panaši sutuacija dėl šiurkštumo yra su šituo šampūnu: user posted imageVien po jo plaukai šiurkštūs, po balzamo - švelnūs. Nenaudočiau, bet kad labai gražiai plaukai blizga po jo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monika: 18 balandžio 2007 - 08:22
Nu tai jei išplovus plaukus šampūnu jie yra švelnūs, tai šampūne yra silikono (kaip ir balzamuose ar kaukėse), o jei plaukai šiurkštūs, vadinasi, šampūne daug plaunančių medžiagų, bet tai nėra blogai, nes silikoną nuo plaukų reikia nuplauti kokiu nors būdu rolleyes.gif Naudokit balzamus, kaukes ir viskas bus ok smile.gif
Atsakyti