Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi šampunai plaukams

QUOTE(*Aukse* @ 2007 04 11, 15:45)
ka patartumet is nebrangiu sampunu ir kaukiu ar balzamu sviesiai dazytiems plaukams?
g.gif  nes man kirpeja patare isigyti sampuna koki,kad sviesiai dazyti plaukai neigautu geltono atspalvio. g.gif

Yra loreal profesionnel ~35Lt kainuoja
Yra schwarzkopfo ~25 kainuoja
O man labiausiai tiko ir patiko chenko skalavimui skirtas skystis - ipili kelis ml i vandeni ir perskalauji plaukus - super geltona atspalvi nuimdavo. Dabar jau nebe blondine, tai turiu puse bonkutes likusios (laaabai ilgam uztenka) jei domina galiu perleist uz sokolada mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas bandet is Zepter sampuna?
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2007 04 11, 17:14)
Yra loreal profesionnel ~35Lt kainuoja
Yra schwarzkopfo ~25 kainuoja
O man labiausiai tiko ir patiko chenko skalavimui skirtas skystis - ipili kelis ml i vandeni ir perskalauji plaukus - super geltona atspalvi nuimdavo. Dabar jau nebe blondine, tai turiu puse bonkutes likusios (laaabai ilgam uztenka) jei domina galiu perleist uz sokolada  mirksiukas.gif


gal gali koki paveiksliuka imest, bandysiu ieskotis. O jisai spalvotas?

Jei Aukse neims, mielai priglausciau blush2.gif
Atsakyti
O kaip suprast spalvotas? biggrin.gif

Loreal cia: user posted image

Schwarzkopf cia: user posted image

Chenko cia: user posted image
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2007 04 11, 19:34)
O kaip suprast spalvotas? biggrin.gif

Loreal cia: user posted image



Na, spalvotas ir turiu omeny- su spalva biggrin.gif
Vat sita lorealio turejau, tai jisai isvis tokios intensyvios spalvos, nuolat jei plaut su juo- tai gautusi plaukai melyni turbut doh.gif Na, as plaudavau karta per savaite tik su juo, tai tada normaliai buvo smile.gif

C:EHKO irgi su spalva? Gal ne toks intensyvus?

Aciu uz nuotraukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2007 04 11, 17:14)

O man labiausiai tiko ir patiko chenko skalavimui skirtas skystis - ipili kelis ml i vandeni ir perskalauji plaukus - super geltona atspalvi nuimdavo. Dabar jau nebe blondine, tai turiu puse bonkutes likusios (laaabai ilgam uztenka) jei domina galiu perleist uz sokolada  mirksiukas.gif

Kur tokį galima nupirkti? blush2.gif
Ir ar yra panašaus poveikio C:enko šampūnas? blush2.gif
Atsakyti
su tuo Schwarzkopf sampunu amn klirpykloj po dazymo pastoviai plauna-nu super.plaukuciai neraliai svelnus,blizga ir spalva tokai grazi patampa thumbup.gif o Aukse tikrai ims ta c:ehko skalautoja biggrin.gif tik reikia mexikos atsakymo sulaukti 4u.gif dar vakar jonhnsons vaiksika sampuna su ramunelem nusipirkau.nes kazkur forume skaiciau,kad jis tinka sviesiems palukams. ir ant buteliuko parasyta,kad dar pasviesina g.gif na paziuresim kas cia gausis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mintee @ 2007 04 11, 19:38)
Na, spalvotas ir turiu omeny- su spalva biggrin.gif
Vat sita lorealio turejau, tai jisai isvis tokios intensyvios spalvos, nuolat jei plaut su juo- tai gautusi plaukai melyni turbut  doh.gif  Na, as plaudavau karta per savaite tik su juo, tai tada normaliai buvo smile.gif

C:EHKO irgi su spalva? Gal ne toks intensyvus?

Aciu uz nuotraukas  4u.gif


Nu neee biggrin.gif plaukai tikrai nepamelynuoja. Visos trys priemones yra vienodos spalvos, o loreal dar palygint su tuo schwarzkopf (***** koks sunkus pavadinimas biggrin.gif) sviesus skaitosi. Visas tris priemones turiu. Nebenaudoju, nes kaip ir karameline patapau smile.gif nebereikia.
Atsakyti
as naudoju firmos compagnia del colore,vitamininizuota dazytiems plaukams sampuna.Turis 300ml,kainuoja apie 30lt,pirkau kosmadoi.Na man jis geras,plaukuciai minksti,svelnus,blizga.
Atsakyti
QUOTE(o-pa-pa @ 2007 04 13, 12:20)
as naudoju firmos  compagnia del colore,vitamininizuota dazytiems plaukams sampuna.Turis 300ml,kainuoja apie 30lt,pirkau kosmadoi.Na man jis geras,plaukuciai minksti,svelnus,blizga.


as turejau sios firmos kasdienai skirta sampuna. super wub.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif norejau paklausti jusu ax.gif nusipirkau sampuna, bet issiplovus plaukus su juo plaukai pasidaro tokie siurkstus, kieti, kaip sienas sauciasi doh.gif (paskui uzsidedu balzamo tai viskas normaliai,bet po sampuno tai........ doh.gif )nesuprantu visai, seniau nieko panasaus nebudavo su kitais sampunais, gal jis blogas ar ka o gal netinka man unsure.gif gal kuriai taip buvo panasiai, buciau labai dekinga uz atsiliepimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorinda @ 2007 04 17, 17:39)
Sveikutes 4u.gif  norejau paklausti jusu ax.gif  nusipirkau sampuna, bet issiplovus plaukus su juo plaukai pasidaro tokie siurkstus, kieti, kaip sienas sauciasi doh.gif  (paskui uzsidedu balzamo tai viskas normaliai,bet po sampuno tai........ doh.gif )nesuprantu visai, seniau nieko panasaus nebudavo su kitais sampunais, gal jis blogas ar ka o gal netinka man  unsure.gif gal kuriai taip buvo panasiai, buciau labai dekinga uz atsiliepimus 4u.gif

o koks tiksliai cia sampunas? 4u.gif na man tik su pigiu kokiu frukciu sitaip budavo, bet kai dabar neperku sampuno pigesnio nei 20 Lt, tai kazkaip nepasitaiko unsure.gif
Atsakyti