Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi šampunai plaukams

QUOTE(Saldainė @ 2007 04 07, 01:17)
Man tai geriausias ir sampunas yra is Alfaparf Milano. Visada perku ji, naudoju ir dziaugiuosi  thumbup.gif

Turejau 2 rusiu sampunus is "Alfaparf". Vakar kaip tik pabaigiau viena. Visai neblogi. Tikrai geresni nei supermarketiniai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2007 04 06, 22:27)
O kuo tas "Cistaja linija" toks geras?  bigsmile.gif

man tai čistaja linija patiko dėl kvapo wub.gif turėjau su kviečiais tai toks skanus tas kvapas buvo, ir plaukuose labai ilgai laikydavosi. o siaip paprastas, nepiktybiskas sampunas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2007 04 06, 18:03)
mani jis visai netinka, kazkodel galva niezti nuo visu gliss kur g.gif

Man irgi. Pabandziau viena (sausiems plaukams, berods), tai jau taip uzniezejo, kad baisu blink.gif

QUOTE(pakalnutėL @ 2007 04 07, 16:09)
man tai čistaja linija patiko dėl kvapo  wub.gif turėjau su kviečiais tai toks skanus tas kvapas buvo, ir plaukuose labai ilgai laikydavosi. o siaip paprastas, nepiktybiskas sampunas  ax.gif

Turejau. Teisingai, pritariu, kad paprastas, nepiktybinis sampunas kasdienai drinks_cheers.gif

Man is visu bandytu labiausiai patinka Collistar.
Taip pat Vichy pazeistiems plaukams neblogas. Ir Vichy "Vitalite".
Atsakyti
QUOTE(pakalnutėL @ 2007 04 07, 18:09)
man tai čistaja linija patiko dėl kvapo  wub.gif turėjau su kviečiais tai toks skanus tas kvapas buvo, ir plaukuose labai ilgai laikydavosi. o siaip paprastas, nepiktybiskas sampunas  ax.gif

gal galit kas nuotraukele ar paveiksliuka imest/ar bent nupasakot ,kaip bonkute atrodo smile.gif? ax.gif ir isduokit, kur Vilniuje perkat wink.gif 4u.gif
Atsakyti
Man atrodo,kad maciau ta sampuna marketuose...Iki man rodos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laukinė: 09 balandžio 2007 - 19:22
QUOTE(mexica @ 2007 04 07, 14:08)
Kuo tas gerumas pasireiskia? g.gif
Jei klausei manęs apie Klorane šampūną tai atsakau. Galiu naudoti kasdien ir nesausina galiukų, kaip tai darė daugelis kitų šampūnų (netgi nuo cutrin bio+ man sausėjo), plaukai lengvai iššukuojami (nors čia gal ir dėlto, kad balzamą po jo naudoju, irgi Klorane), malonu prisiliesti, nešiūrkštūs.
O šiaip kažkur forumietės rašė apie Klorane šampūnus. kiek pamenu yra gerų atsiliepimų. mirksiukas.gif

QUOTE(helena @ 2007 04 06, 23:02)
Imeskit kokia foto, kaip jis atrodo
QUOTE(sultru beauty @ 2007 04 09, 20:07)
gal galit kas nuotraukele ar paveiksliuka imest/ar bent nupasakot ,kaip bonkute atrodo smile.gifax.gif  ir isduokit, kur Vilniuje perkat wink.gif  4u.gif


Šampūnų buteliukai tokie
user posted imageuser posted imageuser posted image

Balzamas
user posted image

Pirkti jų yra daug kur. mirksiukas.gif Bent jau prekybos centruose ir Droge tikrai matėt. Tik gal neatkreipėt dėmėsio. 4u.gif
Atsakyti
dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2007 04 10, 00:06)
Pirkti jų yra daug kur.  mirksiukas.gif Bent jau prekybos centruose ir Droge tikrai matėt. Tik gal neatkreipėt dėmėsio.  4u.gif

Ačiū, pasidomėsim 4u.gif
Atsakyti
Nu va, iš pastarųjų šampūnų bandymų surikiuočiau tokią eilę:
L'erbolario - kol kas geriausias;
Klorane - labai labai patinka;
Vichy - irgi labai patinka biggrin.gif
Kainos visų panašios, virš 30 Lt, taigi, pakaitomis juos ir naudosiu, o kartą per savaitę - Cutrin Bio+ nuo slinkimo, nes tas baisiai sausina.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 04 10, 17:52)
Nu va, iš pastarųjų šampūnų bandymų surikiuočiau tokią eilę:
L'erbolario - kol kas geriausias;
Klorane - labai labai patinka;
Vichy - irgi labai patinka biggrin.gif
Kainos visų panašios, virš 30 Lt, taigi, pakaitomis juos ir naudosiu, o kartą per savaitę - Cutrin Bio+ nuo slinkimo, nes tas baisiai sausina.


O tavo plaukai kokio tipo? Gal galėtum patart kur įsigyti L'erbolario šampūną? Mano linkę riebaluotis ir skaičiau, kad Vichy sausina plaukus. Gal ne visoms? wink.gif wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivilkaa @ 2007 04 11, 08:24)
O tavo plaukai kokio tipo? Gal galėtum patart kur įsigyti L'erbolario šampūną? Mano linkę riebaluotis ir skaičiau, kad Vichy sausina plaukus. Gal ne visoms? wink.gif  wink.gif


Maniškiai linkę sausėt, nes banguoti ir pasipūtę, tik šaknys greičiau riebaluojasi, tai gal mišrūs.
Vichy pats šampūnas kiek sausina (tas nuo slinkimo), bet po jo dar naudojau balzamą sausiems plaukams, tai buvo kaip tik.
L'erbolario naudoju šiuo metu, esu labai jais patenkinta. O pirkau Mindaugo 5, netoli Maximos - ten jų firminė parduotuvėlė, ir kainos mažesnės, ir labai maloni konsultantė. Tik darbo laikas toks nepatogus - iki 18 val.
Beje, čia gali paskaityt daugiau wink.gif
Atsakyti
ka patartumet is nebrangiu sampunu ir kaukiu ar balzamu sviesiai dazytiems plaukams?
g.gif nes man kirpeja patare isigyti sampuna koki,kad sviesiai dazyti plaukai neigautu geltono atspalvio. g.gif
Atsakyti