Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi šampunai plaukams

tesiam toliau
Atsakyti
QUOTE(kalissta @ 2007 03 13, 10:16)
o kokio aliejaus kauke dejai? ricinos ar koki?

siaip abejoju, ar yra skirtumas kokiu g.gif as dejau sviestmedzio, nes mano labai sausi plaukai. aisku ant saknu netepliojau smile.gif
as ir dabar kai nereikia niekur eiti stengiuosi pakenteti ir plauku neplauti.. nes kuo dazniau plauni tuo greiciau susiriebaluoja.
Atsakyti
na mes atradom tokį šampūną, kurio nemačiau nei kur reklamuojant ir apskritai netyčia pabandžiau..jua geri metai, kaip jis pas mane gyvena ir turi nusipelnęs savo vardą. vadinasi "look model professional"(tingiu nueit pažiūrėt kaip tiksliau..bet geras tai tikraij, na bent jau mano karčiams tinka..kainuoja nebrangiai, užtenka ilgam..rekomenduoju pabandyt.pirkau Eurokos'e
Atsakyti
Na kągi, kadangi mano plaukai labai sausi ir linkę suktis, o aš dar plius juos ir tiesinu beveik kiekvieną kartą po plovimo, tai teko ilgai pavargti, kol atsirinkau savo priemones, kurių pagalba susitvarkau su savo plaukais smile.gif
Taigi, naudoju visas Loreal priemones. Bet ne tas, kur maximoj galima nusipirkti, o tas kur salonuose pardavinėja "profesionel" man atrodo. Šampūną ir balzamą iš "liss extreem" serijos (nepykit, jei netaisyklingai parašiau blush2.gif ), po to aliejuką Loreal "kerastase", po to tiesinimo kremuką ir tiesindama su žnyplėm, naudoju tokios pačios firmos purškalą, kuris apsaugo nuo karščio mirksiukas.gif
Man labai tinka, ir plaukučiai švelnūs ir blizgantys 4u.gif
Tiesa, dar labai tinka mano nepaklusniems plaukams Locitan firmos(C&D style parduotuvėse) šampūnas ir balzamas su taukmedžių sviestu. Irgi labai žvilga ir lengvai šukuojami plaukai thumbup.gif
Atsakyti
As dabar pradejau naudot Tigi control freak sampuna, tai kol kas labai patenkinta bigsmile.gif
Atsakyti
Mano naujausias bandymas - Panthenol forte šampūnas ir balzamas iš Eurovaistinės. Plaukams labai patinka: mažiau riebaluojasi, ilgiau išlieka normali šukuosena, lyg šviežiai plauta galva. Galvos odai - nelabai, antrą dieną po plovimo atsiranda toks niežuliukas, kuris man sako tai, kad šampūnas netinka doh.gif . Daugiau nepirksiu, grįšiu vėl prie Klorane su chininu - tas tai labai patiko.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 03 15, 12:14)
Mano naujausias bandymas - Panthenol forte šampūnas ir balzamas iš Eurovaistinės. Plaukams labai patinka: mažiau riebaluojasi, ilgiau išlieka normali šukuosena, lyg šviežiai plauta galva. Galvos odai - nelabai, antrą dieną po plovimo atsiranda toks niežuliukas, kuris man sako tai, kad šampūnas netinka doh.gif . Daugiau nepirksiu, grįšiu vėl prie Klorane su chininu - tas tai labai patiko.

Mano nei plaukams, nei odai netiko. Niežti ir galvos odą, bet pabaigsiu naudot. schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Man tai geriausias superiškiausias pats pačiausias- KERASTASE thumbup.gif

Tik tiek, kad reikia keisti, nes galvos oda pripranta ir prasideda problemos. Kadangi as baigineju riebiai odai sausiems galams, tai dabar pirksiu nuo slinkimo wacko.gif nes jau bijau, kad liksiu su trim plaukais ant galvos... lens.gif

ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
Atsakyti
QUOTE(Poskis @ 2007 03 16, 14:52)
Man tai geriausias superiškiausias pats pačiausias- KERASTASE  thumbup.gif

Tik tiek, kad reikia keisti, nes galvos oda pripranta ir prasideda problemos. Kadangi as baigineju riebiai odai sausiems galams, tai dabar pirksiu nuo slinkimo  wacko.gif  nes jau bijau, kad liksiu su trim plaukais ant galvos... lens.gif

  ohmy.gif  ohmy.gif  ohmy.gif



Kuris iš Kerastase?
Bent jau man tai L'Orealio Sebo control superinis smile.gif
švarūs plaukiukai labai jaučias ir blizga. Tiesiog tinka ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2007 03 16, 14:09)
Kuris iš Kerastase?
Bent jau man tai L'Orealio Sebo control superinis smile.gif
švarūs plaukiukai labai jaučias ir blizga. Tiesiog tinka ir viskas.


Baltas sidabriniu kamščiu mirksiukas.gif

Man Loreal'io netinka.. blink.gif net professional linija, niežti galva visa laika.. doh.gif
O tas Sebo control tai bandziau, man jau po 2 valandu plaukai kaip savaite neplauti atrodydavo.. mad.gif Kazkaip keistai reaguoja su mano galvos oda Loreal'is... wacko.gif
Atsakyti
Nei KERASTASE, nei L'OREAL, nei Pantene, nei kt panasus sampunai neisgydys ir nepades. Geras sampunas tas - kuris nepadarytas kaip "muilo burbuliukas" ir pylomas is vienos cesternos. Geras sampunas tas - kuris turi gyd. savybiu.
Kaip ir kremai veidui. Juk Nivea jus netepsite ant zaizdos?
Sampune neturi buti "chemijos" kuri uzpildo plauka ir jis atrodo gerai.Tai tik illiuzija kuri paskui jums padarys siurpriza - plaukas nekviepos,negyvens.
As tik uz O"Rising !!!
Dar sako trichologai (plauku gyd.), kad geri sampunai HAIR COMPANY.Irgi verti demesio. Bet visi O"Rising ir kt. panasus sampunai yra koncentruoti ir iskart ant plauku ju negalima pilty,ispradziu i toki "bonkute" specialia.Ji parduodama kartu su sampunais ir tik kai bus reakcija su vandeniu - jau galima itrinti i plaukus.
Atsakyti
gal kas naudoja Nexus firmos sampunus?kokie atsiliepimai butu?
Atsakyti