Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmos dienos namie: kaip tvarkotės?

Abu kartus likau viena , nes vyras dirba, o man taip ir patiko, dariau ka noriu, mamu jokiu nenorejau, nes nepakenciu kisimosi, kai reik pasiklausi. biggrin.gif
Antro karto bijojau, nes namie jau buvo 2,5 metu pyplys kuris daug demesio reikalauja, bet labai graziai susitvarkeme. thumbup.gif
Atsakyti
Ligoninėj ir man buvo gerai. Valgyti visada atneša, visada galima paklausti jeigu kas nors neaišku. Bijojau važiuoti namučio. Bijojau pasilikti viena su tokiu mažu stebukliuku, nes bijojau, kad nesuprasiu ko mažulė nori.
Bet kai parvažiavom visi trys namučio, buvo labai gera thumbup.gif
Kažkaip ir tie rūpesčiai nebuvo tokie jau sunkūs ir neįveikiami.
Sunkiau buvo po 2 savaitėlių. Turbūt nuovargis užklupo. Nebuvau pratusi naktinėti biggrin.gif
Maudyti nebuvo baisu, nes pirmus kartus maudėm abu su tėveliu: vienas laikė kitas prausė thumbup.gif
Pagalvojus dabar kaip buvo, atgal nei už ką grįžti nenorėčiau.
Dabar mano mažė atrodo tokia protinga ir tiek daug pasiekė...
Atsakyti
Nors ligoninėje nebuvo labai blogai, bet labai norėjau namo. Sekmadienį darė Cezarį, o trečiadienį jau buvom namie, nes gerai jautėmės.
Iš pradžių buvo nedrąsu, bet jau trečią dieną važiavom prie ežero. Mes su sūniuku sėdėjom ant kranto ir žiūrėjom, kaip tėtukas maudosi, o po to visi trys važiavom apsipirkti. Jautėmės labai išdidūs ir laimingi, kad turim tokį džiaugsmelį.
Sėkmės visoms mamytėms tiek pirmosiomis dienomis, tiek ir vėliau
Atsakyti
manau, kad svarbiausia pasitiketi svao motiniska nuojauta, man tai mociuciu patarimai padejo, na gal ne tiek patarimai, o nuraminimai, kad taip ir turi buti, nes del kiekvieno menkniekio pergyvendavau, ir zinoma (kaip be to) daug verkdavau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(lengvute @ 2004 12 04, 08:42)
kaip jums sekasi iškart po gimdymo vėl įeiti į gyvenimo vėžes, organizuoti savo darbus ir poilsį, bendrauti ir rūpintis kūdikiu? Kas baugina, kas sunkoka, ko dar nemokate ir pan., kas jums pagelbėja, ką patartumėt kitoms?
Gal kas radot kad ir gerų straipsniukų internete, aš štai siūlau vieną: http://www.e-mama.ru...order=0&thold=0

nu nezinau kas del kudikio tai viskas gerai, jokiu baimiu,nors pirmas lelius,bet va del saves tai buvo,galvojau ar kada vel normaliai vaiksciosiu po gimdymo,ar viskas susitvarkys su visais galais tongue.gif ,bet jau eina antras menuo viskas gereja pagaliau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(shiva1 @ 2005 09 17, 15:55)
manau, kad svarbiausia pasitiketi svao motiniska nuojauta, man tai mociuciu patarimai padejo, na gal ne tiek patarimai, o nuraminimai, kad taip ir turi buti, nes del kiekvieno menkniekio pergyvendavau, ir zinoma (kaip be to) daug verkdavau tongue.gif
Man buvo atvirksciai doh.gif visi lindo su patarimais doh.gif galvojau nusisausiu, ir tokiu patarimu duodavo kad geriau tyletu. Gal as pati kaip asmenybe labai nervuota biggrin.gif bet istikruju nervina kai zmones be medicininio issilavinimo pradeda medikus mokyt doh.gif
O siaip man nebuvo labai sunku, gal del to kad vaikelis ramus arba del to kad laaaabai lauktas, net nezinau. Nezinau ka as padariau tokio gyvenime kad Dievas man tokia dovana padovanojo wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Skaitineju jusu pasipasakojimus ir man sukilo prisiminimai,kaip jauciaus po gimdymo.As kadangi ir gyvenime esu jautri,tai pagimdzius is vis praskydau cry.gif O asaros kiekviena kart pildavos ne del kokiu problemu,o is dziaugsmo,kad turiu sveikus savo stebuklelius.Pamenu,laikydavau sunu ir negaledavau patiketi,kad ji jau turiu,kad jis su manim,sveikas ir t.t.Su dukryte panasiai,tik dar smagesni dalykai,tai,kad mergyte ir,kad isvydo si pasauli pries mano gimtadieni-pati brangiausia dovana gyvenime!!!
O visi pogimdyviniai negalavimai(plysimu siules,viduriu uzkietejimai:blink: ,mastitai,bemieges paros...)tai tik isblesta pagal tai,ka mes dabar turim wub.gif
Atsakyti
kai gime mano dukrele, as ligonineje gavau zurnaliuka ,,Naujagimis" - man jis labai padejo. O jus ar gavote? Manau, kad ten yra labai vertingu patarimu.
Atsakyti
Neišgasdino mūsų leliukas pirmomis dienomis. Labai palengvėjo našta, nes kai tik pradėdavo Edvis reikalauti, tėvelis nesprukdavo slėptis, o abu bandydavom atspėti, ko karalaitis prašo. Ir mes šauniai susitvarkėm biggrin.gif . Todėl patariu tėveliam pirmomis dienomis imti atostogas, jei nenorite grįžę iš darbo nesutikti depresuojančios žmonos. Gal ne tiek padėsite, kiek mamytė ir vaikiukas jausis saugūs, sulaukę pastirinimo mirksiukas.gif Turbūt tik vyro dėka maitinu krūtimi thumbup.gif
Atsakyti
as viska darau:tvarkausi ir sau laiko skiriu,kai mazius miega 4u.gif
Atsakyti
didžiausia problema buvo teisingai paduoti krūtį, nes pradžioj visko buvo - ir nukramtytų spenelių ir ašarų smile.gif o pati vaiko priežiūra nebuvo labai sunki, viskas gaudavosi natūraliai, aišku, tėvelis irgi daug padėjo. Žiūrėsim kaip bus, kai tėvelis į darbą išeis wink.gif Nes iki šiol jis pakiša po kranu vaiką, o man dar baisu.
Atsakyti
Sveiki,

Taurijos vyras praso pagalbos:). Kadangi mano zmona namuciuose su 6 - iu dienu suneliu, labai labai prasau pas visus patarimo:
- Maziukui pucia vidurius. Naudojam espomizana ir darome ivairiausius masazus. taciau mazai kas bepadeda. Gal dar yra budu, kaip galetume padeti savo kudykiui?
Atsakyti