Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmos dienos namie: kaip tvarkotės?

QUOTE(Nikaraquo21 @ 2008 05 06, 18:29)
Nesenai grizom i namcius su mazyle... zinoma ir man buvo asaru,atrodo vyras nesupranta... ir viskas yra blogai... bet labiausiai mane domintu, kada geriausia vesti lialiuka i lauka ir kiek ilgam tai leidziama?



Ilauka galima jau po dienos gimimo,as kai ligonineje dar gulejau ejau su vaiku pasivaikscioti.As esu ne LT,tai ligonine turi vezimus,jei mamos jau jegu ir noro turi,gali eiti su vaikais i lauka.O kai grizau namo,tai diena miegodavo tik lauke,terasoje.Vaikas buvo labai ramus,daug ismiegodavo,ir niekada nesirgo 4u.gif
Papildyta:

į lauka eiti galima jau su savaites laiko kūdikiu, bet pradzioj tik 10-15min, poto kasdien po 5 minutes ilgink laika. veliau išbuti reiktu 2-4 valandas, išeinant 1-3 kartus, bet kokiu oru, bet juk dabar vasara ant nosies tai laike buti tiesiog smaguma thumbup.gif nors siaip mamos įvairiai veda.
sekmės tau.
[/quote]
manau,kad cia tarybiniu laiku ismislas,atgyventas dalykas
Atsakyti
Mielos Mamytes, pirma vaika gimdziau pries 13 metu. Ka suprtatau po tiek metu- prasau JUSU - kuo daugiau svelniai glostykite, myluokite savo kudikelius - tai skatina ju vystymasi tiei fizini, tiek protini. Liaudiskai sakant masazuokite pacios , neduokite kitiems, nes kudikeliams baisu, kai juos liecia ne mamyte. o kaip tai galite padaryti, ieskokite puslapyje www.taure.lt
Atsakyti
QUOTE(Nikaraquo21 @ 2008 05 06, 19:29)
Nesenai grizom i namcius su mazyle... zinoma ir man buvo asaru,atrodo vyras nesupranta... ir viskas yra blogai... bet labiausiai mane domintu, kada geriausia vesti lialiuka i lauka ir kiek ilgam tai leidziama?

Man panasi situacija buvo, pirma diena namuose asaru isliejau visiems metams i prieki doh.gif , bet vyras palaike ir jau kita diena pasijutau geriau, o trecia isvis atsigavau... biggrin.gif
Mes klausem akuseres kada galima i lauka, atsakymas buvo : "Nors ir dabar, lauke, gryname ore geriau sugyje visos zaizdos, bei vaiko miegas yra geresnis".
Mamos patarimu, pirma diena lauke buvom tik pusvalanduka, o antra diena isbuvom jau visa valanda, siandien buvom jau 2 kartus. Uztat miegas pas mus labai geras thumbup.gif
Atsakyti
sveikos;)
Mes is ligonines grizom kai mazajam buvo 3 dieneles;) mazutis(nors gime ne mazas;) gleznutis zmogutis, dziaugsmo daug,taciau baimiu,jog atpils nepamatysim gali uzdusti ir pan.buvo dar daugiau... g.gif siulesi ir mama ir uosviene i pagalba,taciau gerai,kad tolokai palyginus gyvenam nuo tevu;) thumbup.gif tad tvarkome su vyru patys;) jis isejo tevystes atostogu,tad namie l.padeda;) kol kas nesusirgau pogimdyvine depresija,o maziukas l.pakeite musu gyvenima,dienotvarke ne mes planuojam,o maziukas;) viska surikiuoja pg save;)
Sekmes auginant turtelius visoms;) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga.Inga @ 2008 05 18, 19:56)
sveikos;)
Mes is ligonines grizom kai mazajam buvo 3 dieneles;) mazutis(nors gime ne mazas;) gleznutis zmogutis, dziaugsmo daug,taciau baimiu,jog atpils nepamatysim gali uzdusti ir pan.buvo dar daugiau... g.gif  siulesi ir mama ir uosviene i pagalba,taciau gerai,kad tolokai palyginus gyvenam nuo tevu;) thumbup.gif  tad tvarkome su vyru patys;) jis isejo tevystes atostogu,tad namie l.padeda;) kol kas nesusirgau pogimdyvine depresija,o maziukas l.pakeite musu gyvenima,dienotvarke ne mes planuojam,o maziukas;) viska surikiuoja pg save;)
Sekmes auginant turtelius visoms;) 4u.gif

labas rytukas visoms,na mano situacija panasi kaip ir tavo,bandom tvarkytis su vyru dviese,nes jis atostogauja,seneliam vadovauti neleidziam,tik viena baime kolkas yra,tas atpylinejimas? matinu pati,mano mazoji besociuke megsta greit prisiryti ir atpila,arba persivalgo ir atpila.gal kuriai taip yra jums? ka daryti kad to nebutu? gal turit patirties? ir dar mazaja musu kartais pilvuko diegliukai kankina? kaip to isvenkti?
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif mes siandien pirma dienele su savo dukryte namie ( jai trecia gyvenimo diena), kadangi netriu jokios patirties auginant vaikucius, tai kaip ir nelabai zinau, kaip su ta maziuke reikia elgtis pirmomis dienomis g.gif pagrindine mano nezinia yra: kiek lelytei reikia leisti miegoti diena ir nakti? nes atrodo, kad ji pramiega visa laika, o ligonineje sake, kad reiktu maitinti, panasiai kas valanda blink.gif tai, kai ja bandau zadinti, prasideda isterijos nei pamperso neina pakeisti, nei pamaitinti verysad.gif tada bandau raminti ir duoti krutine, bet kartais labai sunkiai isiulau blink.gif bet jei jau pagauna tai kokia valandzike ant jos ir iskaba, bet jau beveik miegodama ir tada vel toliau miega ir bijau bezadinti, kad pampersa pakeist doh.gif bijau, jei leisiu jai taip ilgai miegoti, ji numes daug svorio, nes valgys tikrai retai verysad.gif gal kas galit ka patarti? buciau labai dekinga 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Pavydziu tau mano mergaite tai labai nerami ir diena ir nakti neduoda pailseti. Baigiu nusikankiti. Man atrodo jai neverke tai jai uztenka tavo pienelio. Mes tai kabom valandom prie papo.
Atsakyti
QUOTE(ievute_ch @ 2008 05 23, 14:02)
Sveikos mamytes  4u.gif  mes siandien pirma dienele su savo dukryte namie ( jai trecia gyvenimo diena), kadangi netriu jokios patirties auginant vaikucius, tai kaip ir nelabai zinau, kaip su ta maziuke reikia elgtis pirmomis dienomis  g.gif  pagrindine mano nezinia yra: kiek lelytei reikia leisti miegoti diena ir nakti? nes atrodo, kad ji pramiega visa laika, o ligonineje sake, kad reiktu maitinti, panasiai kas valanda  blink.gif  tai, kai ja bandau zadinti, prasideda isterijos nei pamperso neina pakeisti, nei pamaitinti  verysad.gif  tada bandau raminti ir duoti krutine, bet kartais labai sunkiai isiulau  blink.gif  bet jei jau pagauna tai kokia valandzike ant jos ir iskaba, bet jau beveik miegodama ir tada vel toliau miega ir bijau bezadinti, kad pampersa pakeist  doh.gif  bijau, jei leisiu jai taip ilgai miegoti, ji numes daug svorio, nes valgys tikrai retai  verysad.gif  gal kas galit ka patarti? buciau labai dekinga  4u.gif  wub.gif


nusiramink, naujagimiai tikrai daug miega, nes jie pavargsta, kol gimsta ir viskas pas jus normalu. maniskis ligoninej irgi belekiek valandu miegodavo, bet man jo zadint nieks neliepdavo ir namie as nesadindavau, o pati stengdavaus pailset, kol vaikutis miega. kai nores valgyt, pabus. smile.gif na nebent ji pas tave miega kokias 5-6 val. nepabusdama, tada gali zadint, bet kas valanda brukt papulio tikrai nereik, jei pati nepraso.
Atsakyti
QUOTE(Leticija @ 2008 05 23, 16:33)
nusiramink, naujagimiai tikrai daug miega, nes jie pavargsta, kol gimsta ir viskas pas jus normalu. maniskis ligoninej irgi belekiek valandu miegodavo, bet man jo zadint nieks neliepdavo ir namie as nesadindavau, o pati stengdavaus pailset, kol vaikutis miega. kai nores valgyt, pabus.  smile.gif  na nebent ji pas tave miega kokias 5-6 val. nepabusdama, tada gali zadint, bet kas valanda brukt papulio tikrai nereik, jei pati nepraso.


aciu uz nuomones 4u.gif tiesiog neramu pasidare, kai ligoninej dar buvom tai nebuvo kada sau laiko skirt, buvau beveik be miego, o dabar, kai jau namie tai mazute tik miega ir miega blink.gif nors ir kaprizu nemazai buna, kai po ilgo miegelio pazadinu atrodo, kad buna peralkus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ievute_ch @ 2008 05 23, 17:50)
aciu uz nuomones  4u.gif  tiesiog neramu pasidare, kai ligoninej dar buvom tai nebuvo kada sau laiko skirt, buvau beveik be miego, o dabar, kai jau namie tai mazute tik miega ir miega  blink.gif  nors ir kaprizu nemazai buna, kai po ilgo miegelio pazadinu atrodo, kad buna peralkus  doh.gif

ievut sveikinu susilaukus mergytes wub.gif Tavo klasioke renata smile.gif
Atsakyti
Mes vaziavom namucio sekancia diena po gimdymo. Kadangi buvau pasiuvineta kryziuku, nelabai ka galejau veikti namie, pirmas dienas mano darbas buvo tik maitinti, visu kitu rupinosi vyras, saunuolis smile.gif. Viskas gavosi naturaliai is tiesu, labai dziaugiuosi, kad nepasidavem baimems ir nekvietem nei vienos mamos i pagalba. Dabar dukrytei 2 savaites, visdar mokomes, pazindinames, bet tikrai viskas daug daug lengviau nei galvojau wub.gif. Visoms sekmes!
Atsakyti
O mes su mažyliu jau antrą savaitę namie. Tai po truputį adaptavomės. Tik va, kad jis vieną naktį miega gerai, o kitą kas pora valandų atsibunda, valgyt nori, ir šiaip miegodamas niurzga vis, budinėjasi. O dar tie rankyčių spontaniniai judesiai, nuo kurių ir pats išsibudina. Kažin ar ir jūsų mažyliams taip yra, ar čia tik maniškiui taip g.gif .
Tiesa, o ar jūs naktį laukiate kol vaikiukas atsirūgs, ar iš karto pamaitinusios paguldote miegoti? Aš vis bijau, kad neužspringtų, tai pati miegu zuikio miegu, vis pabundu nuo menkiausio krebždesio ir žiūriu ar viskas leliukui gerai blink.gif
Atsakyti